Vítejte na Naruto textovém fóru. Přihlašte se a hrajte! :')

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Svět Shinobi na vás čeká, chopte se kunaie a vzhůru do boje!

Share | 

Mizutsuchi Kaito vs. Namikaze Miki

Goto down 
AutorZpráva
Miki Namikaze
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 28

PříspěvekPředmět: Mizutsuchi Kaito vs. Namikaze Miki   Mon Nov 24, 2014 6:43 pm

Souboj mezi Mizutsuchi Kaitem a Namikaze Mikim.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kaito
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 17

PříspěvekPředmět: Re: Mizutsuchi Kaito vs. Namikaze Miki   Mon Nov 24, 2014 6:58 pm

Přijdu pomalu do Arény a čekám na svého protivníka, hlavou mi probíhá že to byl asi špatný nápad se tohoto účastnit, ale tak zase na jednu stranu proč ne...
Návrat nahoru Goto down
Miki Namikaze
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Mizutsuchi Kaito vs. Namikaze Miki   Mon Nov 24, 2014 7:11 pm

Když si všimnu mého protivníka jak tam jen tak postává, slezu s tribuni kde už sedí pěkně velký dav lidí. Neustále se dívám na mého protivníka, jelikož ani nevím z jakého je klanu zdá má Kekkei Genkai nebo ne. Po chvíli prohlížení si uvědomím že by jsme nejspíš měli začít a tak si vytáhnu dva kunaie do každé ruky jeden a postavím se do bojové pozice. Vytrvale čekám co udělá můj protivník. Vypadá o dost mladší než já a proto mu nechávám přednost.
Návrat nahoru Goto down
Kaito
Chunin

PříspěvekPředmět: Re: Mizutsuchi Kaito vs. Namikaze Miki   Mon Nov 24, 2014 7:24 pm

Když spatřím svého soupeře protáhnu se a pomyslím si "Už teď jsem prohrál"
Nahodím kamenou tvář. Vytasím katanu a rozeběhnu se naproti svému protivníkovi a když se dostanu blízko k němu sekám po něm katanou
Návrat nahoru Goto down
Miki Namikaze
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Mizutsuchi Kaito vs. Namikaze Miki   Mon Nov 24, 2014 7:33 pm

Poté co nahodí můj protivník "Kamenou" tvář, tak jsem věděl že brzi zaútočí. Když se rozběhl s katanou proti mě jenom jsem vyčkával až se přiblíží do dostatečné vzdálenosti. Poté co přiběhl až ke mě a začal na mě máchat katanou ze všech stran jedním kunaiem se bráním.
Návrat nahoru Goto down
Kaito
Chunin

PříspěvekPředmět: Re: Mizutsuchi Kaito vs. Namikaze Miki   Mon Nov 24, 2014 7:40 pm

Čím víc sekám tím víc se můj protivník brání. Ale já si stále zachovávám kamenou tvář. Nechci dělat machra, ale vzhledem k nevýhodám mého kekkei genkai se nějak nesnažím projevovat emoce.
Po pár dalších útocích katanu poodskočím a hodím po tobě několik shurikenů a hned na to povím
Suiton: Mizu rappa.!!! A vyčkávám.
Návrat nahoru Goto down
Miki Namikaze
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Mizutsuchi Kaito vs. Namikaze Miki   Mon Nov 24, 2014 7:50 pm

Po chvíli sekání to nejspíše přestane mého protivníka bavit a proto přestane a poté po mě hodí pár shurikenů, není to pro mě žádný problém a proto je jednoduše odrazím. Poté si všimnu že můj protivník skládá nějaké pečetě a tak začnu skládat také.

Poté co vysloví slova typu "Suiton Mizu rappa" a vystřelí na mě docela velký proud vody řeknu Shunshin no Jutsu. Za ani né dvě vteřiny jsem přímo za protivníkem. Hele Já už jsem tady.. Pousměji se a čekám co bude dělat dále.
Návrat nahoru Goto down
Kaito
Chunin

PříspěvekPředmět: Re: Mizutsuchi Kaito vs. Namikaze Miki   Mon Nov 24, 2014 7:55 pm

Když se objevíš přímo předemnou a můj útok se tě ani nedotkl kamená tvář se mi proměnila v úsměv
Úžasné...Úžasné. Si rychlí to se musí nechat... pronesu s velkým úsměvem, poté ale má tvář opět zkamení a já v naprostém klid vyslovím Oboro Bunshin no Jutsu a hned na to Suiton: Suihachi!
Návrat nahoru Goto down
Miki Namikaze
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Mizutsuchi Kaito vs. Namikaze Miki   Mon Nov 24, 2014 8:13 pm

Nečinně se dívám na protivníka a poté použije opět nějakou techniku. Je to klon který prakticky nic nezmůže a proto si nedělám žádné velké obavy. Poté použije techniku jménem "Suiton Suihachi". Když na mě letí poměrně velký proud vody složím pečetě a řeknu, Fuuton Hanachir Mai !.
Vytvořím obrovské tornádo které jednoduše vsákne vodu a poté i tebe i tvého klona. Jste v tornádu a neustále se točíte, navíc se i topíte ve vlastní technice. Ovšem pořád to můžete přežít a proto složím další pečetě a řeknu, Kuchiyose Tobidougu.
Přede mnou se objeví celkem velký svitek který hodím do vzduchu a tam se rozloží. Poté před sebe natáhnu ruku a udělám jednu pečeť a najednou se všude kolem tornáda objeví kupa zbraní. Je jih opravdu dost a proto je všechny pošlu napříč tornádu.
Tornádo všechny zbraně vcucne a udělá to něco jako výr ostří. Zbraně tě neustále bodají a řezají. Po asi minutě čekání všechny techniky odvolám a ty jen spadneš na zem naskrz probodán a tím pádem "MRTEV".
Návrat nahoru Goto down
Kaito
Chunin

PříspěvekPředmět: Re: Mizutsuchi Kaito vs. Namikaze Miki   Mon Nov 24, 2014 8:15 pm

Prohra
Arigato gosaimasu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Mizutsuchi Kaito vs. Namikaze Miki   

Návrat nahoru Goto down

Mizutsuchi Kaito vs. Namikaze Miki
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kangae Mizutsuchi