Vítejte na Naruto textovém fóru. Přihlašte se a hrajte! :')

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Svět Shinobi na vás čeká, chopte se kunaie a vzhůru do boje!

Share | 

Mizukage Kangae vs Kazekage Areton

Goto down 
AutorZpráva
Kangae
Kage

Poèet pøíspìvkù : 48

PříspěvekPředmět: Mizukage Kangae vs Kazekage Areton   Sun Nov 23, 2014 4:59 pm

No kdo by si to kdy představil, slunce dopalovalo na zem, bylo opravdu vedro a všude ticho. Lidé si pomalu usazovali a koukali se do středu arény, kde pro teď ještě nikdo nestál. Nic netrvalo věčně, po asi pěti minutách, co všichni čekali se zvedl vítr. Na severní straně arény dopadl muž, přibližně 16 let, 180cm vysoký v plášti s nápisem Mizukage. Při jeho dopadu ze země vytryskla voda a on se usmál od ucha k uchu. Dorazil jako první a těšil se na boj. Yosh! Tak jsem tu! Vykřikl a vytáhl si své dvě katany, na což zaujmul bojový postoj. 

Areton Akaime
Kage

Poèet pøíspìvkù : 73

PříspěvekPředmět: Re: Mizukage Kangae vs Kazekage Areton   Sun Nov 23, 2014 5:36 pm

Areton Akaime

Byl krásný, teplý den. Země byla pod náporem slunečním paprsků docela rozžhavená. Měl jsem zpoždění, ale měl jsem k tomu pádný důvod! V této zemi jsem mockrát nebyl a lidé si mě tu ještě nestihli neoblíbit, zejména pak ženy. U jedné z nich jsem se zdržel trochu déle, než jsem čekal, zkrátka to nešlo hned, nemohl jsem odejít od rozdělané práce, avšak nakonec se mi to povedlo! Utáhl jsem ten kohoutek, ze kterého jí teklo v koupelně a se spokojeným úsměvem jsem pokračoval k aréně. Byl jsem trochu potřísněn vodou, ale díky fuutonu, který jsem na sebe nechal foukat, takže než jsem došel k aréně, byl jsem sušší než nenadržená kunoichi. 
Rozevřely se dveře do arény a já vstoupil. Podloží tvořil písek, bylo to nejspíše z toho důvodu, jak skvěle vsakoval všechny kapaliny, včetně krve. Písek byl sám o sobě docela zvláštní, jednalo se prakticky o suchou a zvětralou půdu, která se rozpadla na malé částečky. Jistou příčinu taky tvořila fakt, že na půdě tehdy nebyli žádné rostliny, které by zpěvňovaly půdu. Při krčil jsem se a vzal jsem hrst písku do ruky. Poté jsem přidal i druhou ruku. Vypadalo to, jakoby si tím pískem promazával ruce, jako kdyby to pro mě bylo magnesium. Kamínky nebyly moc velké, avšak to nebyly drobci, na které by jste potřebovali mikroskop. Kdybych s nimi nabyl dělo, vytvořil bych nejspíše smrtící zbraň. Jak se mi písek sypal z rukou, díval jsem se na svého protivníka. Byl jím samotný Mizukage. Jednalo se o přátelský souboj, ale bylo jasné, že Mizukage do toho bude se vší silou a já bych neměl o moc zaostávat.  "Zajímavé, také používá umění mečů, to je krásné, ale vybral si špatného protivníka... můj klan má v používání zbraní zblízka více jak stoletou tradici..." Řekl jsem si a stoupl jsem si, přičemž jsem ze sebe shodil plášť a klobouk jsem hned na to odhodil také. Na mých zádech se blýskaly dva meče, ale já si vytáhl jenom jeden. Můj zrak mířil dopředu, avšak v soubojích zblízka byl nejdůležitější pohyb nohou, to bylo jasné. Jeho bojové postavení bylo dobré, avšak moc pasivní, zejména na můj styl boje, S tímto postavením mi bylo jasné, že se daleko neprobojuje. Musel jsem si dávat pozor na vodu, která tu sice moc nebyl díky podnebí ani ve vzduchu. Nikde tu nerostly rostliny, takže bylo jasné, že vláha a vlhkost byla na takovémto místě skoro nulová. Sáhl jsem na záda a v levé ruce jsem třímal meč, vkládal jsem do něj chakru se svojí podstatou, ale vidět to moc nešlo, vždyť se jednalo o Fuuton, který byl zdálky dosti špatně viditelný, jeho síla se projeví až v boji zblízka. Rozběhl jsem se proti svému cíli a pozorně jsem dával pozor na to, co udělá on. Dával jsem si pozor, protože schopností Mizukageho byly světoznámé, někteří jej dokonce srovnávaly s Nidaime Hokagem. 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nags.forumczech.com
Kangae
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Mizukage Kangae vs Kazekage Areton   Sun Nov 23, 2014 5:59 pm

Kangae Mizutsuchi

Okamžitě co dorazí Kazekage můj plášť dopadne na zem, ale mezi tím mě na malou chvíli nejde vidět. Udělal jsem něco? Kdo ví, ale pořád tam stojím já nebo něco mě hodně podobného. V malé vteřině jsem se rozběhl se svými dvěma meči a začal útočit.

Kenjutsu pro mě nebyl problém, navíc jsem využíval techniku mistrovského boje s dvěma meči, vytvořenou v Kirigakure. Z ničeho nic se za tebou vytvořil z vody něco jako člověk, ačkoliv čistě z vody a v ruce měl též dvě katany. Ihned zaútočil a sekl. Já nebo alespoň to, o čem sis myslel, že jsem to já si mezitím v ruce prohodilo dva meče a dalo další útok.

Tohle byla má první kombinace, měla zjistit schopnosti samotného Kazekageho aniž bych byl nějak v ohrožení. 
Tohle však nebylo všechno, takhle mě přeci nemohl Kazekage podcenit, mé útoky byli silné a rychlé, měl to dělat s tímhle, ale prozatím jsem nechtěl využívat žádné jutsu, tohle měl být test Kenjutsu. Vodní postava, která na tebe zaútočila zezadu se rozplynula a vsákla do písku. To co s tebou bojovalo byl pouze klon, který jsem stihl vytvořit před tím, než dopadl můj plášť. Pomocí problesknutí jsem se dostal do tribuny, ale tohle byl jen menší test. Avšak o tom, že je to pouze klon nebylo vědět, falešně složit pečetě a já z tribuny, sedící v Henge mezi diváky vytvořil po celé aréně lidi z vody. Všichni se na tebe rozběhli s ledovým mečem, který jsem jim vytvořil. 

Areton Akaime
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Mizukage Kangae vs Kazekage Areton   Sun Nov 23, 2014 6:53 pm

Areton Saito

Jak jsem doufal, došlo k boji zblízka. Jeho umění boje z Kirigakure bylo chvalitebné, avšak proti vražedným tradicí mého klanu to bylo ničím. Moje údery drtily jeho i jeho zbraně, ačkoliv jsme si navzájem nezasadily ani jediný úder. Nebýt mého perfektně vytrénovaného sluchu, možná bych nějaké to zranění utržel. Jak si však mohl všimnout, nešel jsem do útoku, nýbrž jsem zůstával v obraně, důvod jsem měli oba stejný, testovali jsme se. Když se za mnou utvořil klon, neviděl jsem ho a ani jsem neměl v plánu se tam dívat. Moje pasivní umění boje mi nyní dosti pomohlo. Jak se klon vytvářel, šplouchání vody jej prozradilo a to i když bylo tiché. Mávnutím ruky jeho směrem jsem zvedl proti jeho směru vítr o vysoké rychlosti a tlaku. Důsledkem bylo, že klon, který na mě zaútočil zezadu letěl přes půlku arény a rozprskl se o zeď. Následně jsem však i já přešel do útoku a pomocí fuutonu jsem prodloužil svojí čepel, kterou jsou jsem v obrovské rychlosti prosekl naskrz svého protivníka.

Ihned poté se i on rozpadl  na vodu. Takže to celé byl na mě připravené? To je milé, avšak hloupé. Na místě jsem udělal piruletu, přičemž se kolem mě zvedal písek a začal se ve víru točit,písek se točil tak hustě, jakoby se jednalo o písečnou bouři a v té a skrz ni je velmi těžké vidět. Takto to chvíli trvalo, než se tohle "písečné tornádo" rozletělo kolem celé arény. Postava, jež za tím vším byla, stála tam, kde předtím. Ruku měla natáhnutou stejným směrem, jako letělo tornádo, které smazávalo všechny klony, jež se mu připletly do cesty z mapy. Vypadalo to velkolepě, ale prakticky se jednalo o techniku, které by se vyrovanala skoro každá C Rank technika, nejednalo se o nic vražedného, ale ne lehce zasažitelné klony to stačilo. Inu, co teď plánuje asi Mizukage udělat, to byla otázka. Kloni mizely rychleji, než stačili přicházet.
Návrat nahoru Goto down
Kangae
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Mizukage Kangae vs Kazekage Areton   Sun Nov 23, 2014 7:26 pm

Kangae Mizutsuchi

Tvá obrana byla velice skvělá, tedy kdyby jsi nerozsekal jen klona, který měl být původně vlastně já. Ostatní postavy z vody sice měl sekat vítr, ale nejednalo se o Bunshin. Voda jim ihned zacelila rány a oni do tebe sekali víc a víc. Bingo, myslel jsi, že je to Bunshin. Vodu rozbít prostě nejde. Z ničeho nic se lehce zatáhlo počasí a začala být tma, jestli to bylo nějaké znamení, kdo ví. Asi je čas. Vojáci z vody nepřestávali útočit a protože se pořád regenerovali, byl to i pro tebe těžký výkon. Zničeho nic se z tribuny zvedl jeden člověk a dal ruku v pečeť. Kai. Henge se uvolnilo a na tribuně stálo mé pravé tělo. Seskočil jsem až kolem zdi která vedla přímo do středu arény, nashromáždil chakru v nohou a po boku oběhl moje klony.

Dopad byl velice prudký a jak je již známo kolem mě vytrysklo spousta vody. Všechny ty postavy se vsákli do země a já tam stál jako by nic. Usmíval jsem se a mával na lidi na tribuně. Na zádech jsem měl připnuté obě katany a sem tam jsem koukl na Kazekageho. Zdravím vás Kazekage, je čas si přestat hrát, nemyslíte? K této větě nechyběl ani chladný hlas, který mi moc dobře nešel, jediné co měl Kazekage navíc, byli léta zkušeností, nepodceňoval jsem ho a právě proto jsem byl připraven použít své Kenjutsu v plné síle. 

Ano, má ruka sáhla po obou katanách na zádech, na mé tváři se objevil úsměv, který si přímo říkal o to, svést těžký souboj. Chakra v mých nohou byla připravena na výskok, ale přes to všechno jsem na něco čekal, co to bylo? Možná led, který zamrzal na Kazekageho nohách. Jsem sice mladý, ale tento přátelský souboj si chci užít, jen si slibme, že ani jeden z nás nedá závěrečný úder a oba dva odejdeme živý. Tohle byl můj požadavek před tím, než jsem se odrazil od země. 

Do toho Kazekage! Pokřiknul jsem ještě před svým prvním úderem. Kolem mého těla byla voda, která však nešla prozatím vidět, bylo to něco jako brnění, které mě trochu chránilo, aby když tak tvůj útok nebyl tak moc silný. 

Úder za úderem sem zrychloval a doufal, že zasáhnu. 

Areton Akaime
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Mizukage Kangae vs Kazekage Areton   Sun Nov 23, 2014 8:45 pm

Areton Akaime

Jak tornádo procházelo klony, do jejich těl se zarýval písek, avšak klony se nezničili, naopak se regenerovali. Bylo to vskutku nepříjemné, avšak ne neřešitelné. I když se jednalo o klony neobyčejně odolné, nejednalo se o klony nezničitelné a nebo inteligentní. Neúčinnost tornáda se projevila okamžitě, avšak i to bylo řešitelné. Tornádo přestalo pohybovat, nýbrž se shlukl do vzdušné koule plné písku, která se uvolnila vzápětí zvedla velkou vlnu písku, čímž zapříčinila neschopnost vidět, to byl však jejich problém, nikoliv můj. Postava, jež se dalo říkat Areton tasila i druhou katanu a podmínky byly najednou přívětivější k mé straně. Bojovat v písečných bouřích byl zvyk každého v suně. Ozývaly se zvuky o sebe cinkajících zbraní a šplouchání vody. Až když písek upadl si mohl Mizukage všimnout, že Areton není jeden z těch, co padnou do jeho špinavé hry. Voda opadla a na bojišti se konečně objevil opravdový Mizukage. Měl svůj proslov, ale moje postava neodpověděla a nevydala žádný hlas, jen mlčela a stála. Ačkoliv to bylo divné, zima od noh sílila, nebylo udělené žádné fyzické poškození a dřív než by mohlo být, pokud by se rozhodl Mizukage drtit nohy, postava, jež si mohla říkat Areton , dupla čímž, led popraskal a sám odpadl.
Konečně to bylo tady střetnutí. Jeho agresivita byla opravdu velká, ale hloupost ještě větší. Neuvědomil si totiž jednu věc. Když jsem poprvé stvořil písečný vír, nebylo mě vidět, toho jsem využil, abych stvořil vodního klona, vody bylo díky klonům předešlým dost. Já se mezitím díky technice Doton: Moguragakure no Jutsu skrýval pod zemí a mlčky sledoval snažení Mizukageho. Disponoval silou, to se muselo nechat, avšak ne rozumem, jaký jsem měl já. Když byl Mizukage v boji s mým vodním klonem. Já zespodu , takřka pár metrů od něj, avšak pod ním použil techniku, jež sama o sobě silná nebyla, avšak v mém provedení nabývala skutečné síle. Ze země vyletělo nelidskou rychlostí kamenné kopí (Doton: Gansetsukon) a mířilo na Mizukageho rameno. Jeho rychlost byla vskutku velká a tím pádem i síla, kterou kopí disponovalo. Vodní brnění mu bylo proti spojené síle dotonu a fuutonu naprosto k ničemu, doton byl přirozeným nepřítelem vody a fuuton dodával kopí nejen rychlost, ale tak průraznost. I když by voda byla zhuštěna, měla svoje limity v hustotě, neboť žádná kapalina se nemůže ztlačovat do nekonečna, při určité síla zkrátka dosáhne bodu maximální hustoty. Fuuton však kopí obaloval a tlak, jaký byl vyvíjen na brnění skutečně nehrál žádnou roli. Byl to šok, když můj vodní klon praskl a za ním stál opravdový Kazekage, který skládal pečetě. Doton: Domu! V tu chvíli celé tělo Kazekageho změnilo barvu na tmavě hnědou. Mizukage to neviděl, ale voda, jež se z klonů vsákla do země byla opravdu velmi hluboko, protože gravitace táhla vodu dolů a já kolem sebe pomocí fuutonu vytvořil jakési brnění, které nedovolilo vodě přijít blíže.
Máte pravdu, Mizukage, smrtící ránu nezapojí ani jeden z nás. Řekl jsem s úšklebkem a hleděl protivníkovi jen do úrovně ramen, víš jsem vidět nepotřeboval. Do rukou jsem uchopil oba své meče, které se zablýskaly a kolem nich se vytvořil vzdušný obal, který zvyšoval jejich už tak devasující sílu. Vyrazil proti němu, nyní začal pravý souboj Kenjutsu, znal jsem již jeho kroky a věděl jsem, co od něj čekat, avšak on z mých útočných neznal ani desetinu, neboť jsem prakticky jen counteroval ty jeho. Byl jsem si sebou dosti jistý, tak stejně jsem si však byl jist, jak jist je si sebou Mizukage. Věděl jsem však, že v umění Kenjutsu jsem lepší, zasvětil jsem mu celý svůj život a mnoho členů mého klanu zasvětily ten svůj, aby vynalezly bojové umění, jež předčí všechny ostatní. Moje rychlost úderů byla obrovská a jejich síla ještě drtivější. Mizukage věděl, že používat útoky zezadu nemá smysl, neboť vše, co udělá vydává zvuk, a sluch jsem měl nejlepší ze všech kagů, tím jsem si byl jist. Brzy pochopí, proč klan Akaime dosud žije, i přes veškerou nenávist všech! Moje soustředěnost byla na bodu maxima, avšak mladou krev jsem nikdy nepodceňoval, vždycky měla, co nabídnout.
Návrat nahoru Goto down
Kangae
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Mizukage Kangae vs Kazekage Areton   Mon Nov 24, 2014 4:57 pm

Kangae Mizutsuchi

Nejprve jsem udělal nástup jako opravdový idiot, chtěl jsem, aby mě trochu Kazekage podcenil, protože bojovat v oslabení by mi dělalo obrovskou výhodu, jelikož on nebyl ani na bojišti. Vzhledem k tomu, že klon byl slabší, než opravdový uživatel mohl jsem mít v Kenjutsu výhody, byl zde však tah, kde Kazekage doslova útočil zespodu. Nikdy jsem ho nepodcenil a když ze země vystřelilo kopí, něco takového jsem čekal. Též jsem ovládal techniky, kdy jsem pomocí zvuků viděl všechno. Tohle byla též jedna z technik Kirigakure. Kopí sice vyletělo, ale má rychlost a síla byli též velice dobré. Má ruka přesekla toto kopí, které se následně zmrazilo a zledovatělé spadlo na zem.  Následně se všude kolem strašně ochladilo, voda ve vzduchu kolem začala mrznout a něco se zdálo být podivné. Ruční pečetě lehce vytvořili mlhu, pomocí techniky Kirigakure no jutsu. Nesnažil jsem se o nic, pouze jsem vytvořil dva klony, jakožto Suiton: Bunshin a třetí klon pomocí svého Kekkei Genkai, tudíž prakticky neporazitelného. Já osobně použil opět svojí taktiku Shunshinu a Henge. Posadil jsem se opět mezi diváky a sledoval dva své klony, které pomocí tichého zabíjení začali bojovat s Kazekagem. Ano, nevyrovnali by se mu, kdyby nepoužívali obě katany na maximum, avšak takhle byli schopní si ho pouze držet od těla, ale nikdy ne ho přímo zasáhnout. 

Tak nějak to celé probíhalo, souboj dva na jednoho. Avšak aby se zapojil i třetí klon, musel jsem to udělat, aby Kazekage nepoznal, že to nejsem já. Klon vyletěl do vzduchu pomocí křídel z vody. Vlastně mohl lítat sám od sebe, když to byl pouze můj výtvor. Ve vzduchu začal skládat pečetě, ale samozřejmě, že i ty bylo nahrané, za ním se objevil vodní drak, též vytvořený pomocí mého Kekkei Genkai a vystřelil proti mým dvěma klonům a Kazekagovi. 

Areton Akaime
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Mizukage Kangae vs Kazekage Areton   Mon Nov 24, 2014 6:00 pm

Areton Akaime

Technice, kterou jsem proti němu použil vyblokoval bravůrně, avšak to, co nyní udělal bylo od něj ještě více hloupé. I když se ochladilo a klesala mlha, neztrácel jsem kontrolu nad bojištěm. Tím, že vyblokoval kopí jsem o jeho schopnostech zjistil jednu další věc, ovládá techniku, jež je prakticky dvojčetem té mojí, umí se orientovat v mlze pomocí Sairenot Kiringu, tahle technika má však jednu nevýhodu, uživatel se dokáže orientovat v mlze pomocí zvuků, tam se zvuk šíří hůře, avšak pro jeho ucho je to přívětivější, protože byl na to zvyklý. Já jsem však techniku jí podobné ovládat taktéž. Jakmile se mlha dostala i ke mě, zatajil jsem dech a složil pečetě na henge a ihned na to jsem použil Shunshin no Jutsu, udělal jsem to stejné, jako udělal Mizukage. Rozdíl byl v tom, že mě to stálo méně chakry než jeho, neboť použil vskutku velkolepé útoky. Problém však byl, že klony mě nemohly najít, což mohlo znamenat to, že jsem perfektně utišil svoje tělesné zvuky a nebo jsem se zahrabal pod zem, jelikož už jsem to jednou udělal. To, že jsem udělal stejný trik, jako Mizukage bylo dosti nepravděpodobné, ba i nečekané. Mizukage vládl opravdu obrovskou silou, to byla pravda. Bylo opravdu velkolepé, jak jeho vodní drak napadal písek pod sebou. Mizukage si navíc neuvědomil, že je mimo mlhu a že dovnitř nevidí, takže ani netušil, že tam nejsem. Byl to opravdu spíše komický souboj než-li nějaký epický. Oba jsme se snažili o to být vítězi, ale ani jeden nešel do toho druhého naplno, jakoby jsme se oba testovaly. Když se vodní drak ponořil do hlubin mlhy, již nikdo nic neviděl. Bůh ví, co se tam odehrávalo... 
Návrat nahoru Goto down
Kangae
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Mizukage Kangae vs Kazekage Areton   Tue Nov 25, 2014 6:09 pm

Kangae Mizutsuchi

Nejvíc tenhle boj představoval něco jako show, to byla pravda. Nešlo zde vlastně skoro o nic, snad jen o to se trochu odreágovat. Tento souboj jsem nemohl brát na plno a tak jsem si v klidu ovládal svého vytvořeného já. Nakonec mé já dopadlo zpět do mlhy, kolem něj se zvedla voda a všechno odmrštila jako tlaková vlna. Voda se zastavila až o kraje arény a postříkala diváky v první řadě. Mlha pomalu začala ustupovat. 

Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Mizukage Kangae vs Kazekage Areton   

Návrat nahoru Goto down

Mizukage Kangae vs Kazekage Areton
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kangae Mizutsuchi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Glory Stories :: Pro hráče :: Off Topic :: Aréna-
Přejdi na: