Vítejte na Naruto textovém fóru. Přihlašte se a hrajte! :')

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Svět Shinobi na vás čeká, chopte se kunaie a vzhůru do boje!

Share | 

Naomiko [Son Goku no Jinchuuriki]

Goto down 
AutorZpráva
Naomiko
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 12

PříspěvekPředmět: Naomiko [Son Goku no Jinchuuriki]   Fri Nov 21, 2014 3:09 pm

Jméno  
Naomiko Hyna

Přezdívka  
Naomi, Nao

Vesnice  
Iwagakure no Sato

Hodnost  
Jounin

Povaha
Naomiko je někdy až poněkud moc klidná, a proto mnoho věcí nebere až tak moc vážně. Ovšem když jí Hokage řekne rozkaz bere to vážně a nikdy neudělá sebemenší chybu. Poté co se týče přírody miluje všechny zvířata a proto u sebe neustále má malého králíčka jménem Füki albino, po opravdu dlouhém čase se zvíře naučilo mluvit a někdy když se Namomiko nudí nedá nad to popovídat si se svým mazlíčkem. Miluje boj a řetězy, proto se s řetězy naučila bojovat.

Podstata
Füton, Youton(Díky Son Goukuovi).

Kekkei Genkai
Youton - Moje vrozené Kekkei Genkai ale ovšem také díky Son Goukuovi zapečetěného v mém těle dokáži ovládat Youton(Lávu). Hodně jsem své Kekkei Genkai cvičila a naučila jsem se pohybovat Youtonem za pomocí myšlenky či ruk. Vypadá to asi tak když třeba Gaara nadzvedl ruku a sní i písek.

Obrázek postavy
Naomiko

Füki

Popis
Tmavé až černé vlasy, fialové oči a mírný úsměv. Většinou nosí "Sexy" oblečení ale hlavně boty na způsob kozaček. Miluje černou a červenou barvu a proto nosí převážně černou nebo červenou barvu. Co se rukou týče na na jedné ruce má něco jako železnou rukavici kterou když někoho udeří bolí to o mnoho víc než normální rukou.

Životopis

Kapitola I.

Do vesnice známé pod jménem "Iwa", se narodilo další dítě jménem Naomiko Hyna !. Nebyla ničím nijak vyjímečná, a proto se o ni nikdo moc nezajímal kromě rodičů kteří jí nadevše milovali. Když přišla na svět zdálo se že to snad není ani člověk, dítě ani nepíplo bylo zticha jako na pohřbu. Rodiče z dítěte měli opravdu převelikou radost a také se k ní tak chovali. Rodiče byly dost "Bohatí" a tak Naomiko koupily vše na co si jen pomysleli. Ovšem Naomiko se nikdy nestala tou namyšlenou, a už vůbec ne rozmazlenou. Už od malička jí zajímala příroda a mnohá zvířata ale ze všeho nejraději měla vždy králíky. Také jednoho dostala ale to už Naomiko bylo sedm let. Králíček se jmenuje Füki a jsou opravdu dobří přátelé a dokonce s ním neustále mluvila a po nějakém čase se králíček naučil mluvit. Jsou to opravdu nerozluční přátelé a nikdy od sebe nikam nešli, neustále si povídali a někdy se i zdálo že Naomiko věnuje mnohem více pozornosti než rodičům. Rodiče to ovšem nikdy nijak moc neštvalo byly rádi že má Naomiko opravdu dobrého přítele ačkoli to byl králík. Čas rychle plynul a Naomiko bylo už deset let a otec s matkou se rozhodli že Naomiko pošlou na Akademii pro Ninji.

Kapitola II.

Naomiko konečně nastoupila na Akademii ani to jí nikdy neodradilo nechat svého králíčka o samotě proto ho všude brali sebou. Na Akademii byla velmi oblíbená jak mezi děvčaty tak i mezi některými chlapci ale myslím si že to bylo jen kvůli jejímu roztomilému králíčkovi. Vždy si ho hladily a přestože to Naomiko jak koliv vadilo nikdy ni neřekla. Zanedloho se Nao začala učit jak zacházet s různými zbraněmi, ale vždy jí nejvíce zajímal řetěz na jehož konci byl uvázán jakýsi ostrý "Hák", proto s ním taky hodně trénovala chtěla se naučit tomuto stylu boje. Také jí pomalu otec začal naznačovat že její vrozené Kekkei Genkai je Youtan nebo tak zvaně "Láva". Začal z Naomi hodně cvičit a proto byla také skoro nejsilnější na Akademii. Nenáviděla děti které to opravdu flákali a nic nového se naučit nechtěli, přesně tohle byly ti "Rozmazlenci". Ovšem její schopnosti ani ve dvanácti letech nebyli dostačující aby se stala Geninem a proto začala trénovat o to usilovněji. Otec i matka na ní byly opravdu velice pyšní že se tak moc snaží a proto se se jí snažili podporovat v čem jen to šlo. Také její králíček o něco povyrostl začal o něco více mluvit a děti ho měli opravdu rádi. Když nadešli po roce znova zkoušky na Genina Naomi byla první kdo zkoušky dokončil. Když odcházela z Akademie pryč z čelenkou Iwagakure no Sato v ruce, nemohla se udržet a začala se udržet a začala se posmívat dětem co Akademii neustále flákaly a teď neprošli zkouškou poté pozvedla hlavu a se vztyčenou hlavou odešla domů.

Kapitola III.

Asi po třech dnech co se Nao stala Geninem jí začal trénovat také Sensei jménem Suburi Shino, musím uznat byl to opravdu silný Shinobi, a proto jsem byla šťastná že jsme měli někoho kdo s námi mohl trénovat a věnovat se nám neustále. Když Naomi dostala první misi měl s ní jít její Sensei a jeden kluk z jejího týmu jménem Fukasu Kioshi. Fukasu Naomi nikdy nijak moc silný nepřipadal spíš jí připomínal ten typ ufňukánka neboli mamánka. Neustále mluvil o jeho mamce jak je skvělá a jak je hodná. Naomi to občas lezlo opravdu dost na nervy, ano věděla že matka je v očích dítěte bůh ale zas tk moc přehánět by se to nemělo a proto z Fukasa nikdy neměla moc dobrý pocit a proto se s ním nikdy moc nebavila. Jak spousta dětí ani on nedokázal nikdy odolat kráse mého králíčka a neustále si ho hladil a lísal se k němu bylo to vážně otravné. Nejednou se ho pokoušel Naomi i ukrást ale nikdy se mu to nepovedlo když to udělal asi po páté vzala si ho zpět a opravdu pěknou mu nakopla myslím že měl zlomený nos. Když si přišli jeho rodiče stěžovat Naominým rodičům vše jim řekla a myslím že dostal ještě přidáno. Ale zpátky k Naominé první misi. Vše šlo ze začátku opravdu "Jako po másle". Ničeho se v tu chvíli nijak nebála ale najednou nás napadli neznámí Ninjové. Nikdo z nás nevěděl co dělat jelikož tohle v plánu nebylo neměli tu vůbec být. Podle Naominého úsudku to byly nějací Nukeninoví kteří si s nimi jen hráli zajali je a více jak dvě noci byly v nějakém úkrytu kde byla snad jedno procentní šance že je někdo nalezne. Naomin Sensei byl poraněn na celém břiše nejspíše ho sekli nějakou katanou, ztratil opravdu moc krve a nemohl se skoro vůbec hýbat, ale udělal vše proto aby Naomi a Fukasa ochránil aji když na tom byl nejhůř snažil se aby oba byly v bezpečí. Ovšem Nukeninové se Naomi zdáli dost hloupí pár z nich šlo někam shánět jídlo, nejspíše zase někoho přepadnou, a pouze jeden tam zůstal a hlídal vchod do úkrytu. za nedlouho usnul "Jako dudek". Hned první co Nao napadlo bylo utéct a zachránit Senseie a Fukasa, a to také udělala zdvihla Senseie ze země a "Mamánek" Naštěstí mohl chodit sám takže ho nemusela nést oba a mohli jsme se rychleji pohybovat. Nao a Fukasu vzali Senseie každý pod jedno rameno a začali utíkat směrem k vesnici. Zanedlouho byly až u brány vesnice a všichni Nao a Fukasa obdivovali že to Nao a Fukasu teprve Genini dokázali. Našeho Senseie ihned ošetřili a zanedlouho bylo vše v normálu. Tsushikage si nechal zavolat dva prosté Geniny k sobě do kanceláře. Když oba dva jen tak stáli před Tsushikagovím stolem říkal něco jako. Oběma dvěma, jsem moc zavázaný !. Zachránili jste jak výborného Ninju, tak i mého přítele. Proč jsem vás jsem pozval ? Chtěl jsem vám poděkovat a osobně vám sdělit že jste se oficiálně staly Chuuniny, oba dva !. Oba dva byly radostí bez sebe, a tak začala jejich cesta Chuunina.

Kapitola IV.

Tak Naomi se stala Chuuninem a to jí bylo teprve čtrnáct, nikdy by netušila že se stane Chuuninem tak v mladém věku ale do všeho se vrhala po hlavě a nic si nenechala líbit a nejspíše proto byla vždy tak silná.. Asi po měsíci pilného tréningu jí musel otec něco říct už to nemohl dále odkládat myslel si že teď je už na to ta pravá chvíle. Když přišla Naomi docela pozdě domů otec i matka už na ní netrpělivě čekali u hlavního stolu ve velké síni. (Otec) Naomiko.. Sedni si prosím na chvíli k nám. Naomiko jen přihlížela a poté si ochotně sedla vedle matky a otce. (Otec) Naomiko... Už delší dobu se ti něco snažíme říct, (Matka) ale nikdy jsme na to neměli dostatek odvahy. Naomi byla velmi zvědavá co z rodičů vypadne ale když si všimla že otci i matce začnou stékat po obličeji slzy, bylo ji okamžitě jasné že se děje opravdu něco vážného. Oba dva, matka i otec jí pořádně chytli za ruku a poté opět spustili. (Matka) Naomi, už delší dobu mám rakovinu na kterou nejspíše umřu. (Otec) A chtěli jsme ti o tom říct dříve než k tomu dojde. Naomiko najedenou začali prudce stékat slzy po tváři a neopatrně oba dva rodiče objala. (Otec) Nao .. Je v tom jeden háček. V tvojí matce už je nějakou dobu zapečetěného čtyřocasého démona jménam Son Goku. Jak mile tvoje matka umře Son Goku se osvobodí a zničí celou vesnici !. Naomi se podívá na matku i otce. Klidně tohle břemeno převezmu !.. M-mami ! T-tati ! Nechci vás ztratit !.. Naomiko vůbec nevěděla co říct ale nechtěla rodiče ztratit a proto chtěla tohle břemeno vzít na sebe aniž věděla do čeho vlastně jde. (Otec). Naomiko mýt v sobě démona je opravdu velká zodpovědnost a navíc ho musíš přimět aby jste spolu mohli spolupracovat. Naomi aji přes bolest co prožívala na chvíli zapřemýšlela ale ani to jí neodradilo od toho aby si démona ponechala. Chci podstoupit to riziko !. Nechci být slabá !. Rodiče se neusmívali spíše naopak ale nedalo se nic dělat otec tedy vytáhl pečetící pergameny a poté vyšli z domu ven na obrovskou plochu od zahrady. Matka a Naomi si lehly vedle sebe a poté se chytli za ruce. Otec začal říkat různé pečetě aby byl přesun démona do Naominého těla úspěšný. Když otec doříkával poslední pečetě poslední co bylo Nao.. Z maminkou tě milujeme a milovat tě nepřestaneme vždy tu budeme s tebou !. Poté jakoby do Naomi praštil blesk. Docela dost to i bolelo, neustále jí bolela hlava jako kdyby do ní někdo bouchal obrovským kladivem. Po chvíli vše ale přestalo a najednou k Naomi začal mluvit podivný hlas.. Hrrmm. Tak ty jsi má nová schránka ?. Řeknu ti to na rovinu, nejsi nic moc. Naomi se jakoby zasekla a poté se zmohla na pár slov. T-ty jsi Son Goku že ano ?. Naomi netrpělivě a nervózně čekala na jeho odpověď. Hmm.. Mám mnoho jmen zrůda, opice, Son Goku, ale říkej mi jak chceš je to na tobě. Naomi Son Gokuova reakce dost zaskočila myslela si že bude "Zlejší". Já ti budu říkat Son Goku, přeci jenom je to tvé jméno a jinak ti říkat nechci. Poté otevře oči a uvidí své rodiče mrtvé.. Okamžitě je obejme a začne brečet. M-mami ! T-tati !!.. Neodcházejte pryč jak to tady bez vás zvládnu ?!. Neustále brečí a poté jsou u ní nějací ninjové z Iwi. *Notak jdeme..* Neustále opakují ale Nao se nechce odtrhnout od rodičů. Nakonec se jim to povede a odchází pryč. Vezmou jí do nějakého domu kde už na ní čeká Tsushikage. Naomiko !. Co se stalo tvím rodičům zabila si je ?!. Ne !. Nikdy byh jim neublížila moje matka měla rakovinu a Son Gokua v sobě a já se rozhodla že to břemeno převezmu za ní !. Netušila jsem že mi umřou !. Naomiko neustále nepřestávají téct slzy. Tsushiage se na ní jen nevinně dívá a poté jí odpoví. Omlouvám se že jsem se tě ptal na takovéto věci, celí týden si nech oddech budeš teď v domě který je uprostřed města myslím si že by nebylo pro tebe dobré být doma kde byli doteď tví rodiče. Poté se se mnou rozloučil a odešel.

Kapitola V.

Celí týden, byla Naomiko sama ale měla u sebe svého králíčka kterej jí pomáhal snad ze všeho nejvíce. Son Goku byl až příliš skromný a nijak Namiko neprovokoval apod. Spíše jakoby spolupracoval. Naomiko byla velmi ráda zato že jí oba dva dělají tak skvělou oporu a za to že nemusí byt sama. Moc si nemysli !. Hned jak se z toho trochu dostaneš tě šetřit nebudu !. Nechci schránku která stojí za nic !. Když tohle Son Goku řekl, Naomi se jakoby probrala a vstala oblékla se a okamžitě šla trénovat. Po dlouhém tréningu šla Nao opět za Tsushikagem.. Poté co dorazila až do jeho kanceláře otevřela dveře a prohlásila že je schopná boje, tréningu a podobných akcí. Tsushikage věděl že se vrátí dříve a proto už pro ní sehnal Senseie který jí bude trénovat a tak tedy začaly. Po docela dlouhé době se Naomi a Son Goku docela dost spřátelili a Naomi konečně podstoupila Jouninské zkoušky které dokončila velmi dobře. Nao je teď dvacet a neustále plní různé mise a ráda se přiučí novým technikám.

Inventář
Dlouhý řetěz s kterým bojuje v každém boji, poté má u sebe kapsičku na levém boku ve kterém jsou tři výbušné kunaie, dva tři normální kunaie. Jako každý správný Ninja u sebe nosí základní lékárničku a na ruce má železnou rukavici jak je vidno na obrázku.

Dovednostní body

Síla - 3
Rychlost - 4
Inteligence - 6
Chakra - 6
Ninjutsu - 5
Genjutsu - 0
Taijutsu - 1
Kenjutsu - 5

Naposledy upravil Naomiko dne Fri Nov 21, 2014 9:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Areton Akaime
Kage

Poèet pøíspìvkù : 73

PříspěvekPředmět: Re: Naomiko [Son Goku no Jinchuuriki]   Fri Nov 21, 2014 6:46 pm

Takžééé, než vůbec začneš psát životopis, tak mám teď k tobě řeč.
Za 1.- Jounin je v Konoze rezervovaný, ale pokud na Konoze trváš, tak je tam ještě volné místo Chunine, jinak osobně bych ti doporučil Iwagakure, protože tam je místo jediné nerezervované. ^^
Za 2.- Je mi líto, ale ovládat Yoton způsobem, jakým si to přeješ ty, se Son Gokem nejde. Pokud na tom však trváš, můžeš si udělat klan, který bude umět ovládat lávu jako Gaara svůj písek, ale Son Goku ti prostě neumožňuje takovéto ovládání Yotonu. Smile 
PS: Nemá smysl se hádat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nags.forumczech.com
Naomiko
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Naomiko [Son Goku no Jinchuuriki]   Fri Nov 21, 2014 6:49 pm

Hádat se nechci ^^ Dobře půjdu do Iwi a ten klan si sepíšu a mimochodem že mám Son Gokua nevadí ne ? Wink
Návrat nahoru Goto down
Areton Akaime
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Naomiko [Son Goku no Jinchuuriki]   Fri Nov 21, 2014 6:51 pm

Ne nevadí. Very Happy Dokud je volný, tak můžou všichni vzít koho chtějí. ^^
Návrat nahoru Goto down
Naomiko
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Naomiko [Son Goku no Jinchuuriki]   Fri Nov 21, 2014 6:52 pm

Dobře děkuji za upozornění ^^ Btw klan Hyna mi může zůstat ? Sepíšu ho tak že máme jako Kekkei Genkai Youton ? Wink
Návrat nahoru Goto down
Areton Akaime
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Naomiko [Son Goku no Jinchuuriki]   Fri Nov 21, 2014 6:54 pm

Ok. Yoton klan ještě není, takže pokud ho někdo bude chtít, tak máš právo říct, jestli se přidá do klanu nebo ne, tím pádem také jestli bude mít Yoton nebo ne. 
Návrat nahoru Goto down
Naomiko
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Naomiko [Son Goku no Jinchuuriki]   Fri Nov 21, 2014 7:00 pm

Dobře ^^ Arigatoo za info Wink
Návrat nahoru Goto down
Naomiko
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Naomiko [Son Goku no Jinchuuriki]   Fri Nov 21, 2014 9:37 pm

Tak konečně hotovo ^^ Omlouvám se že to trvalo tak dlouho musel jsem při psaní dělat i jiné práce ˘˘
Návrat nahoru Goto down
Areton Akaime
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Naomiko [Son Goku no Jinchuuriki]   Sat Nov 22, 2014 1:26 pm

Povoleno.
Návrat nahoru Goto down
Naomiko
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Naomiko [Son Goku no Jinchuuriki]   Sat Nov 22, 2014 3:02 pm

A ještě techniky prosím ^^
Návrat nahoru Goto down
Valar
Kage

Poèet pøíspìvkù : 35

PříspěvekPředmět: Re: Naomiko [Son Goku no Jinchuuriki]   Sun Nov 23, 2014 7:53 am

POVOLENO

Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Naomiko [Son Goku no Jinchuuriki]   

Návrat nahoru Goto down

Naomiko [Son Goku no Jinchuuriki]
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Glory Stories :: Ke hře :: Tvorba :: Postava :: Povolené postavy-
Přejdi na: