Vítejte na Naruto textovém fóru. Přihlašte se a hrajte! :')
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Svět Shinobi na vás čeká, chopte se kunaie a vzhůru do boje!

Share | 
 

 Raito -techniky

Goto down 
AutorZpráva
Raito Ruyatsu
Jounin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 14. 11. 14

PříspěvekPředmět: Raito -techniky   Thu Nov 20, 2014 4:40 pm

Saton

Suna no Tate
Uživatelův písek ho začne chránit před každým zraněním, i kdyby si ho měl způsobit sám. Od hodnosti Chuunin může kolem sebe vytvořit velkou písečnou kouli, která je téměř neproniknutelná.

Suna no Yoroi
Uživatel pokryje své tělo silnou vrstvou písku, která je dost odolná, ale také ho dost zpomaluje.

Daisan no Me
Uživatel vytvoří oko tvořené z písku, které můžete libovolně ovládat a posílat ho kam chce a vidí i nim, ale na to abys nim viděl musí mít zavřené jedno své oko.

Suna Bunshin
Uživatel vytvoří klon tvořen z písku.

Sabaku Fuyū
Uživatel vytvoří z písku plošinu, na které může létat i do větších výšek. Velikost plošiny může ovládat a tak vzít někoho i se sebou.

Sabaku Kyū
Uživatel pošle písek na cíl z různých stran. Nejjednodušší je oklamání nepřítele tím, že zaútočí na nepřítele shora, ale ve skutečnosti na něj může zaútočit pískem sdola.

Sabakuha
Uživatel je schopen vytvořit obrovskou zeď z písku, která může fungovat jako obrana, nebo jako barikáda, aby se někdo někam dostal.

Ryūsa Bakuryū
Uživatel nejdříve změní hlínu a kameny na písek. Potom vytvoří spojením všeho písku ohromnou vlnu připomínající tsunami.

Rendan: Suna Shigure
Silnější verze techniky Suna Shigure, při čemž ninja začne ohromnou rychlostí po nepříteli střílet písečné kulky.

Sabaku Sōsō
Uživatel po obalení nepřítele pískem ho začne drtit.

Suna no Tenkan
Uživatel se promění i se svými věcmi v písek. Může se tak vyhnout zraněním, nebo se i snadno přemisťovat na určité vzdálenosti, coby písečná bouře. Musí si však dávat pozor, protože tato technika je náročná na Chakru.

Kūsa Bōheki
Uživatel použije všechen písek a vytvoří jím ohromně silnou ochranu, kterou téměř nic nepronikne. Pískem také prochází jeho Chakra a proto je to ještě pevnější.

Gokusa Maisō
Uživatel vytvoří pod nepřítelem písek, který ho začne vtahovat pod zem až dvě stě metrů. Proto to může být i smrtelná technika.

Suna Arare
Uživatel spojí svůj písek do velkých kamenů a zaútočí s ním seshora na nepřítele. Tato technika zahrnuje velkou oblast a proto je tomu velmi obtížné se vyhnout.

Sabaku no Tate
Uživatel v oblasti s velkým množstvím písku, například v poušti, je schopen vytvořit ohromnou písečnou obranu v docela krátkém čase. Tato obrana vydrží mnohé a ninja ji může použít i na něčí chvilkové spoutání. Typické pro tuto obranu je to, že nabírá podobu osoby, která je uživatelovi nejvíce drahá, většinou některého z rodičů.


Techniky s bijuu chakrou

Suna no Hifuku
Písek obalí ninjovu ruku a ruka se o něco zvětší a bude vypadat jako malá ruka Shukaka. Také mu naroste ocas a změní se i půlka jeho obličeje. Jeho síla se dost zvýší.

Suna no Karada
Ninja promění na svého bijuu, ale velikost se mu nemění, pouze se mu zvýší rychlost a síla.

Sabaku Rō
Ninja začne pískem obklopovat nepřítele ze všech stran. Rychlost tvoření, tvrdost a velikost vězení závisí od toho kolik dá do techniky Chakry. Pokud nepřítel začne odsud unikat tak ho může snadno drtit.

Fuuton: Mugen Sajin
Ninja se v Suna no Akuryo nadechne a poté vypustí z úst proud vzduchu a písku, který je dostatečně silný, aby vyvrátil strom, nebo zasáhnul a zranil vícero nepřátel najednou.

Tanuki Neiri no Jutsu
Tato technika ninju uspí a promění se na Ichibiho. Nevýhodou této techniky je, že Shukaku vás neposlouchá, dělá si, co chce. Půlka jeho těla vyčnívá ze Shukaka a tak ho stačí pouze probrat, pak Shukaku ztratí sílu.

Shukaku no Hoko
Z písku ninja vytvoří nesmírně pevné a ostré kopí, jehož hroty jsou v podobě ruky.

Shukaku no Tate
Ninja z písku vytvoří menší repliku Shukaka, která je je přibližně třikrát větší, než ninja. Shukaku má na hlavě klobouk a je postavení zejména z nejsilnějších minerálů ze země. Proto touto obranou neprojde téměř nic.

Ichibi Mōdo - neumí
Ninja se spojí svým Bijuu a získá celou jeho sílu.

Bijūdama - neumí
Ninja v podobě svého bijuu smíchá černou a bílou Chakru v poměru osm ku dvěma, jinak mu technika exploduje. Když se mu toto povede, vytvoří kouli koncentrované Chakry, kterou může použít hned několika způsoby. Buď může vypálit tuto samotnou kouli, která při dopadu vytvoří obrovskou kupolovitou explozi, která zničí vše v jejím dosahu. Nebo ji může odpálit přímo u svých úst a vytvořit tak širokou explozivní vlnu, to se zejména hodí proti protivníkům, kteří jsou blízko. Nebo i může tuto kouli ještě více stlačit a tím ji i zkoncentrovat. Následně ji spolknout a zevnitř hrdla vypálit paprsek s neuvěřitelnou silou, rychlostí a i přesností. Ninja může tuto techniku použít i s dalšími jinchuurikimi a stvořit tak větší Bijūdamu.

Fuuton: Renkūdan - neumí
Shukaku se z hluboka nadechne a vystřelí z úst ohromně silnou kouli vzduchu, která dokáže snadno zničit celý les. Může střílet i více koulí za sebou, ale už budou o něco slabší.

Fuuton: Sasandan - neumí
Shukaku se nadechne tak, že se celé jeho tělo roztáhne a poté z břicha široce otevřenou tlamou vypustí všechen ten vzduch. Pakliže tímto proudem zasáhne nějaké menší objekty, je schopen je vyslat obrovskou rychlostí tak, že budou působit jako projektily. Technika je dobrá v kombinaci s uživatelem Satonu, který může vytvořit písečné projektily, ty budou posíleny touto technikou a prorazí tělo nepřítele.

Sabaku Sōtaisō Fūin - neumí
Shukaku rozvolní svoje přední končetiny na písek a jím obalí soupeře, čímž vytvoří stupňovitou pyramidu. Na pyramidu poté přenese značky ze svého těla, které se spojí v jednom bodě a vytvoří pečeť, která uvězní vše lapené uvnitř této pyramidy.

E-rank
všechny ovládá

Elementy:
Nevěnoval se jim, teprve se bude učit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Areton Akaime
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 07. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Raito -techniky   Thu Nov 20, 2014 4:51 pm

Jelikož se jedná o techniky spojené s Shukakem, tak Povoleno.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nags.forumczech.com
Valar
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 08. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Raito -techniky   Thu Nov 20, 2014 4:58 pm

Suna no Tate - Téměř neproniknutelná? To asi ne, naruto se přes ní dostal pouhým rasenganem Smile
Kūsa Bōheki - Doufám že při tom nebudeš moct používat techniky.
Suna Arare - Zas tak velké být nemůžou, pokud vím tak můžeš použít pouze písek z tykve na tuto techniku, a tolik tam toho nemáš Smile
Suna no Karada - To jako budeš metrový ichibi ?
Tanuki Neiri no Jutsu - Pokud vím, tato technika se nedá ovládat, takže si nevybereš kdy jí použiješ, jestli to tak není tak promiň, oprav mě Smile

_________________
Láska ke mě nestačí
__________________________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raito Ruyatsu
Jounin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 14. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Raito -techniky   Thu Nov 20, 2014 5:07 pm

Suna no tate- Vidíš slovo téměř?
Kusa Boheki- nezbude mu písek
Suna Arare- výhoda je v tom že písek co je v zemině se dá ovládat nebo prostě když máš písek v poušti tak se dá ovládat. Před použitím této techniky vyšle chakru do písku ve kterém není, tímpádem příjde o velké množství chakry a tu promíchá s pískem který na to použije, naneštěstí tato technika trvá velmi dlouho a pokud chceš pošlu sem i obrázek této techniky.
tanuki Neiri no Jutsu- nedá se ovládat stejně jako chakra modo u jinchuurikiho Kyuubiho. Při vyšším porozumění se však toto jutsu dá naučit a umět ho vyvolat, avšak zda se uživatel dokáže ovládat už záleží jen na touze onu sílu ovládnout a proto tato technika je nebezpečná i pro uživatele. Nedokáže totiž vždy určit jak ji ovládne. Avšak na urovni na jaké je Raito se to téměř vždy povede. Jen on tuto techniku nepoužívá, protože se ji z části bojí. Až s Ichibim splyne uplně tak ji teprve bude moci ovládat. Stejně jako to dělal Hachibi s Beem v chakra modo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Valar
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 08. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Raito -techniky   Thu Nov 20, 2014 5:11 pm

Suna no tate - Ano vidím, také jsem to tam napsal.
Kūsa Bōheki - Dobře
Suna Arare - Pohoda, nemám námitek
Tanuki Neiri no jutsu - Dobře, nic se neděje.

A ještě jedna věc, to Suna no karada jsem nepochopil, budeš metroví ichibi?

_________________
Láska ke mě nestačí
__________________________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raito Ruyatsu
Jounin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 14. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Raito -techniky   Thu Nov 20, 2014 5:21 pm

Jestli víš což určitě víš jak měl to Kara Demon Hachibi a bee jak mohl přeházet do 1-8 počtu ocasů a byl jen v chakra plášti tak to je vpodstatě ono
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Valar
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 08. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Raito -techniky   Thu Nov 20, 2014 5:22 pm

Už to chápu, v tom případě POVOLENO

_________________
Láska ke mě nestačí
__________________________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Raito -techniky   

Návrat nahoru Goto down
 
Raito -techniky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Glory Stories :: Ke hře :: Tvorba :: Technika-
Přejdi na: