Vítejte na Naruto textovém fóru. Přihlašte se a hrajte! :')
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Svět Shinobi na vás čeká, chopte se kunaie a vzhůru do boje!

Share | 
 

 Raio [Ichibi no Jinchuuriki]

Goto down 
AutorZpráva
Raito Ruyatsu
Jounin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 14. 11. 14

PříspěvekPředmět: Raio [Ichibi no Jinchuuriki]   Thu Nov 20, 2014 4:07 pm

Jméno: Raito
Přezdívka: Démon z písků
Vesnice: Sunagakure no Sato
Hodnost: Jounin
_______________________

Povaha: Raito je nepříjemný a nekolektivní. Pokaždé, když ho vidíte, tak má kruhy pod očima, neboť je často dosti nevyspalý. Není dobrým nápadem mluvit k němu, pokud nejste silnější než on a nebo vás neosloví. Jeho myšlenky směřují jen k jedné věci, co nejrychleji někoho zabít, tak si to totiž krvežíznivá povaha Shukaka žádá. Ačkoliv byl již párkrát v pokušení, nikdy nezradil svojí vesnici, která mu spoustu dala, ale ještě více vzala. Loajální vůči vesnici, loajální vůči vlasti, loajální vůči Kazekagemu.
Podstata: Doton, Fuuton
Kekkei Genkai: Saton

_______________________

Obrázek postavy: profil.
Popis: černé vlasy a mordé oči. Jeho oči vyzařují samotu, nenávist a také chtíč zabíjet. Pod oky mívá černé kruhy od toho jak nespí, nemůže usnout, celé noci probloudí po vesnici nebo prosedí doma koukáním na hvězdy, tedy doma a nebo na střeše svého domu.
_______________________

Životopis:

Kapitola I.
Den narození Raita vypadal bídně. Ten den se také pouští proháněla písečná bouře, která se nevyhnula ani Sunagakure. Ten den nebylo vidět ani na dva metry před sebe. Asi i příroda tušila, co se ten den stane v této vesnici. V jednom ze stovek domů v Suně právě přicházel a na svět malý uzlíček štěstí a lásky, bohužel však nebylo jeho osudem být tímto uzlíčkem déle než půl hodiny po jeho narození. Okamžitě po jeho narození totiž začal rituál, při kterém se jeho život rapidně změnil. Do jeho maličkého těla byl zapečetěn nejkrvežíznivější život ze všech démonů, Shukaku.
Život s démon uvnitř vás je velice složitý, o tom by vám mohl Raito vyprávět celé knihy. Nikdo vás nemá rád, jste pro ně nebezpečí, odstrašující případ lidské špatnosti, neboť ve vás žije něco tak zlého, co vás nutí zabíjet ostatní. Toto postavení lidí vůči Jinchuriki nikdy nepřineslo nic dobrého, samozřejmě ani teď ne, obzvlášť když se jedná o Jinchurikiho Shukaka. Raito býval z počátku velice přátelský a citlivý, i když teprve poznával, jaké schopnosti má. Když byl malý, nikdo si s ním nechtěl hrát, byli z domova poučeni o tom, na koho si mají dávat pozor. Ale to je nyní vedlejší. Jak tam byl a houpal se na houpačce, tak jeho oblíbenou zábavou bylo skákání z houpačky do písku. Jeden z jeho posledních skoků se nevydařil dle jeho představ a on začal obličejem padat na zem. Let se zdál jako věky dlouhý, avšak kupodivu byl ve skutečnosti kratší než se mohlo zdát. Raito měl zavřené oči, takže toho moc neviděl. Pravdou však bylo, že jak padal, tak pod jeho tělem se vytvořila jakási písečná polokoule, která zapříčinila zmírnění pádu. Když dopadl, připomínalo to spíš pád do postele. Ostatní to však vyděsilo k smrti. A s brekem utekli pryč. Jeho dětství začalo těmito incidenty ubírat se směrem jiným…

Kapitola II.
Roky plynuly rychle a přes akademii se Raito dostal s klidem. Neměl nejlepší známky, ani nejhorší, zkrátka prošel. Nechtěl ani nejlepší známky míti, šlo mu spíše o to přenést se přes tuhle nudnou část života a konečně začít se zabíjením. Nebyl přiřazen do žádného týmu, protože byl i pro ně nebezpečný a to velmi. Místo toho dostával sólo mise a to i většího ranku než je rank jeho samotný. Vždycky se vrátil s úspěchem a bez jediného škrábance, Shukaku na něj nenechal ani sáhnout. Na oplátku Raito zabíjel všechny, kdo se mu postavili silou, jež mu Shukaku propůjčoval. Jeho schopnosti byli daleko za schopnostmi jeho vrstevníků a jako jediný šel na Chuninské zkoušky sám. On mohl jen z jednoho prostého důvodu, jeho tým, tým 5. byl oficiálním týmem, akorát s jedním členem, což bylo takové obcházení zákonů.

Kapitola III.
Přes Chuninské zkoušky prošel Raito bez problémů. Nejenže neprohrál ani jeden západ, on všechny vyhrál bez jediného škrábance. Tak se z Raita stal Chunin, který dále trénoval své schopnostmi s pískem. Již teď byli na vysoké úrovni, ale to byl jen zlomek jeho schopností, které měl předurčeno ovládnout. Bral další mise a další a další, až jejichž seznam byl větší jak namyšlenost Mizukageho. Takto to trvalo do jeho 15 let. Ve svých patnácti se přihlásil na Jouninskou zkoušku. Jeho síla byla bezmezná, nebo aspoň se to tak zdálo, protože neměl na takovýchto místech žádnou konkurenci. Raito udělal Jouninské zkoušky a stal se jediným Jouninem v tomto ročníku. Jak roky plynuly Raito začínal čím dál více rozumět Ichibiho pocitům a myšlení, čím více mu rozuměl a chápal ho tím byl silnější. Vypracoval se díky tomu na jednoho z nejsilnějších shinobi v Suně vůbec. Nabídku k ANBU však odmítl. Nechtěl být mezi jednotkami ANBU, věděl že se tam sice nikdo nezná osobně, tedy povětšinou a že by byl i vhodná na sledování okolí díky tomu že nemohl usnout, ale musel by spolupracovat s týmem. Ikdyž by to nebylo stále občas by přecejenom musel a pochyboval že by s někým chtěl spolupracovat a nebo že by vůbec někdo sním v týmu chtěl být. Proto doufá že mu nebude ani přidělen tým, ale vše se uvidí záleží jen na Kazekagem a jeho rozhodnutí. Avšak svůj tým nejspíše zabije, tedy pokud nebude nějak výjmečně dobrý.


Inventář: tykev s pískem který je smíchaný s jeho chakrou a tak je rychlejší než kdyby používal nějaký jiný, kunaie, shurikeny, černé kymono ve kterém chodí, katana  

Dovednostní body:


Síla:4
Rychlost:5
Inteligence:6
Chakra:4 [+0,5]
Ninjutsu:4
Genjutsu:3
Taijutsu:2
Kenjutsu:2
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Valar
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 08. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Raio [Ichibi no Jinchuuriki]   Thu Nov 20, 2014 4:19 pm

POVOLENO Vítej ve hře gaaro 2 Very Happy

_________________
Láska ke mě nestačí
__________________________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raito Ruyatsu
Jounin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 14. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Raio [Ichibi no Jinchuuriki]   Thu Nov 20, 2014 4:20 pm

Není som Gaara, ten bol slabý a nudný.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Valar
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 08. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Raio [Ichibi no Jinchuuriki]   Thu Nov 20, 2014 4:22 pm

Když to říkáš Smile

_________________
Láska ke mě nestačí
__________________________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Areton Akaime
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 07. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Raio [Ichibi no Jinchuuriki]   Thu Nov 20, 2014 4:31 pm

POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nags.forumczech.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Raio [Ichibi no Jinchuuriki]   

Návrat nahoru Goto down
 
Raio [Ichibi no Jinchuuriki]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Glory Stories :: Ke hře :: Tvorba :: Postava :: Povolené postavy-
Přejdi na: