Vítejte na Naruto textovém fóru. Přihlašte se a hrajte! :')
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Svět Shinobi na vás čeká, chopte se kunaie a vzhůru do boje!

Share | 
 

 Klan Yuki !!

Goto down 
AutorZpráva
Miki Namikaze
Jounin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 09. 11. 14

PříspěvekPředmět: Klan Yuki !!   Sun Nov 09, 2014 9:41 pm

☼Název☼
Yuki

☼Známost☼
Střední

☼Počet členů☼
30

☼Členové☼
// Zatím žádní.

☼Vůdce klanu☼
Mareo Yuki

☼Historie☼
Klan Yuki byl, dá se říci, jakýmsi ekvivalentem Konožského klanu Hyuga, ale narozdíl od nich, zde nepanoval jejich styl hierarchie a především, klan Yuki si šel vždy maximálně za svým. Nikdy nepovažoval vesnici za více než je klan. Principy byly jednoduché- pokud by se vesnice pokusila poškodit jednáním klan, všichni jeho členové vyhlásí stagnaci. A záleželo by přecijen i trochu na tom, jak špatný prohřešek by to byl, jelikož by mohl vést i k interní válce. Ale představitel tohoto příběhu se nachází trochu jinde. Mnoho let po vzniku klanu Yuki.

☼Znak klanu☼
Najdu později
____________Hyōton

Hyōton se řadí mezi živelné Kekkei Genkai, 血継限界, neboli mezi vrozené schopnosti, které dovolují jejímu uživateli produkovat dvě podstaty chakry zároveň. V případě klanu Yuki je to právě element Vody, 水遁, a Vzduchu, 風遁, jejichž spojením vzniká právě Led, 氷遁. Charakteristikou tohoto ledu je snad především to, že byť využívá zmrzlou vodu, normální oheň ji není schopen znovu přeměnit do kapalného stavu, nechat roztát. Toto přesně bylo řečeno již kdysi dávno jedním známým členem klanu Yuki, ještě dítětem jménem Haku, 白. Ten, i přes svůj neskutečně nízký věk, dokázal ovládnout tajnou Techniku klanu, mocná démonická zrcadla, jejichž je vlastně tvůrce. Každý si pod pojmem led představí ostré hroty, špičky a hrany jako břitvy, ale tato technika dodává této vrozené schopnosti úplně novou dimenzi využití. Jde o využívání odrazu v ledových zrcadlech, pomocí kterých se uživatel přemisťuje rychlostí světla, tudíž snad ani nejrychlejší shinobi nemají šanci reagovat. Na druhou stranu, je velice náročná na chakru a s časem se přímou úměrností snižuje i rychlost přenosu těla. To je Makyō Hyō Shō, 魔鏡氷晶, ve zkratce. Samozřejmostí je i přirozená manipulace s již existujícím sněhem či ledem, kde jsou uživatelé této vrozené schopnosti vytvářet zbraně, hroty a jiné pouze za pomocí tvarování chakrou bez nějakých velkých ztrát. Proto mají ve sněžných oblastech nehorázné výhody. Ale není za tím pouze tato výhoda- jelikož jsou schopni dokonale ovládat led, naučili se to samé praktikovat u vody, což aplikovali na méně slavnou techniku klanu: Sensatsu Suishō, 千殺水翔, technika, znovu, vytvořená tvůrčím zakladatelem ofenzivní strany Hyōtonu, Hakem. Chceme-li nahlédnout pod slupku tohoto klanu, musíme se opravdu snažit, mluvíme-li o nějakém experimentování o výdrži jejich těla. Nejen, že mnoho členů klanu patří mezi naprostou elitu, ale vzhledem díky kořenům v dávno zaniklé Yuki no Kuni, 雪の国, mají těla velice odolná na mrazy. Ba nejen to. Jejich odolnost sama o sobě je působivá. Slabé jedy se projevují pouze zanedbatelnými příznaky, za život prodělají snad pouze pár slabých chorob. Jako klan samotný jsou velice působiví a málokdo se s nimi chce setkat v boji.
☼Název KG☼
Hyōton

☼Popis KG☼
Popis o kousek nahoru Wink

☼Výhody KG☼
Výhoda tohoto Kekkei Genkai je proti vodě vodu prostě jednoduše zmrazí. Také dokáže obstát i normální oheň ať je to jakákoliv technika napříklat Katon Gouka Mekkyaku.

☼Nevýhody KG☼
Katon S-rank (záleží na technice, ale může to být i A-rank)
Raiton může Hyoton též poškodit.


Naposledy upravil Yin dne Wed Nov 12, 2014 2:26 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Areton Akaime
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 07. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Klan Yuki !!   Tue Nov 11, 2014 5:10 pm

Četl sis to, co jsi napsal? Do nevýhod si napsal, že máš nevýhodu proti Katonu, ale v popisu KG máš napsáno, že oheň tento led nedokáže rozpustit.... Přepis
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nags.forumczech.com
Miki Namikaze
Jounin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 09. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Klan Yuki !!   Wed Nov 12, 2014 2:27 pm

Edit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kangae
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 08. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Klan Yuki !!   Thu Nov 13, 2014 12:06 am

POVOLENO 

_________________
Sometimes you must HURT in order to KNOW, FALL in order to GROW, LOSE in order to GAIN, because life’s greatest lessons are learned through PAIN
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Klan Yuki !!   

Návrat nahoru Goto down
 
Klan Yuki !!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Glory Stories :: Ke hře :: Tvorba :: Klan-
Přejdi na: