Vítejte na Naruto textovém fóru. Přihlašte se a hrajte! :')
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Svět Shinobi na vás čeká, chopte se kunaie a vzhůru do boje!

Share | 
 

 Opravené Údolí Konce

Goto down 
AutorZpráva
Areton Akaime
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 07. 11. 14

PříspěvekPředmět: Opravené Údolí Konce   Wed Nov 19, 2014 10:53 pm

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nags.forumczech.com
Valar
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 08. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Opravené Údolí Konce   Thu Nov 20, 2014 5:21 pm

Takeru

Pomalým krůčkem si šlapu cestičkou v trávě a mířím k vodopádu, přicházím ze strany Hashiramovi hlavy, naskočí mi trošku husí kůže, když vidím ty majestátní sochy, musely být postaveny snad boží rukou. Nebo ne? No, moje cesta byla jasná, mířil jsem se někam posadit, protože jsem za sebou měl dlouho cestu která žádala odpočinek, přeci jen, 45 je 45 a není to zrovna nejmladší věk, na svůj věk jsem ale byl hrdý, nejsem alespoň jako ostatní "Kagové", který snad ani nejsou zletilí. Došel jsem k sochám, stál jsem ze strany Hashirami, v podstatě vedle něj, na hlavě jsem měl klobouk, foukal vítr a můj plášť vlál, připadal jsem si, jak to nazvat, povznešeně? Stát vedle dvou legend tehdejší doby, heh, posadil jsem se a klobouk jsem si sundal položil jsem ho vedle sebe, seděl jsem v tureckém sedu, pozoroval okolí a mlčel, na chvíli jsem vypustil, snažil jsem se neslyšet nic, šum vodopádu, padající listí, vůbec nic, byl to tak uklidňující pocit, na chvilku jsem se dokonce usmál.


Naposledy upravil Valar dne Fri Nov 21, 2014 6:29 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Areton Akaime
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 07. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Opravené Údolí Konce   Thu Nov 20, 2014 6:34 pm

Areton Akaime


Nesnášel jsem to. Nesnášel jednu z povinností tohoto zaměstnání. Touto povinností bylo věčné cestování za diplomatickými účely. Stejně jsem je ani neměl rád a jen jsem si přál je vidět mrtvé, tak proč?! Šel jsem blízko Údolí Konce a něco mi zkrátka říkalo, abych se tam šel podívat. Bylo to místo, které před čtyřiceti lety bylo zničeno dvěma silnými lidmi, tito lidé se později stali legendami a vzorem nové, zářné budoucnosti, ale to už je pasé, jak se již ukázalo. Byl jsem dole v údolí, mezi dvěma majestátními sochami. Tyto sochy kdysi symbolizovali sjednocení a mír, neboť na jejich opravu přiložili ruku k dílu všechny velké vesnice. Pomocí chakry v nohou jsem chodil ve svém plášti a klobouku po vodě a rozmýšlel nad tím, zda-li má to všechno, co dělám nějaký smysl. Podíval jsem se na hlavy těchto dvou dominantních mužů, když v tom jsem si všiml onoho muže v bílém plášti, klobouk jsem však neviděl. 
"A co je tohle zase za velblouda..."  Řekl jsem si v hlavě a dvěma prsty jsem na něj ukázal. Chtěl jsem se s ním trochu pobavit, obrátil jsem tedy prsty polštářky k nebi a udělal jsem gesto, kterým se volá na děti, aby k vám přišli. Moje gesto však mělo větší následky. Dokázal jsem ovládat vzduch a to na špičkové úrovni. Vytvořil jsem tedy za zády toho muže vítr, jež vál směrem do jeho zad velkou rychlostí a také tlakem. Výsledkem by mělo být to, že tlak jej vymrští dopředu a on dopadne za mnou, ale co já jsem mohl vědět, co za schopnosti on skrývá. Každopádně vypadal jako Shinobi, takže jsem předpokládal, že místo toho, aby dopadl do vody by mohl nakoncentrovat chakru do nohou, aby dopadl na hladinu, tak jako jsem tu stál já.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nags.forumczech.com
Valar
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 08. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Opravené Údolí Konce   Fri Nov 21, 2014 6:41 am

Takeru

Cítil jsem jeho příchod, jeho chakru, kterou se ani nesnažil zakrýt, možná neměl důvod. Možná nevyhledával souboj, nebo jenom byl natolik silný, že to prostě nebylo potřeba. I když se stále přibližoval, nedával jsem tomu moc ostražitosti. No, najednou jsem ucítil vítr, vál více než předtím, způsobil to on? Cítil jsem jeho pohled na mě, když už jsem vítr nedokázal ústat a on mě nasměroval do vody, popadl jsem v letu klobouk a v pádu udělal otočku. Dopadl jsem na pravou ruku, která byla chromá a stále do ní proudila chakra, takže bylo lehké se dotknout vody a odrazit se, poté jsem se opět vyhoupnul do vzduchu a v letu po něm hodil 3 kunaie, dopadnul jsem na nohy do kterých jsem v tu chvíli nakoncentroval chakru, nasadil jsem si klobouk, otočil se k němu zády a mířil jsem na druhou stranu řeky. Idiot, opravdu si myslí že takovýma lacinýma tríčkama mě naštve? To asi ne, za celou dobu jsem se na něj podíval jen jednou a to když jsem házel kunaie, jediné co jsem viděl byl znak Sunagakure no Sato, neměl jsem v plánu žádnou odvetu, tedy pokud by nepokračoval.

_________________
Láska ke mě nestačí
__________________________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Areton Akaime
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 07. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Opravené Údolí Konce   Fri Nov 21, 2014 9:06 am

Areton Akaime


Jak Takeru dopadal na hladinu vody, poprvé jsem si všiml až teď, o koho se jedná. Ze začátku jsem si to ani neuvědomil vzhledem ke vzdálenosti, ve které ode mě byl. "Ach, takže samotný Raikage, to jsem si mohl vyvodit podle toho pláště, když má podobný jako já. Inu měl bych se mu omluvit."  Pomyslel jsem si v duchu, když v tom Raikage dopadl udělal něco, co mě překvapilo. Odrazil se a ve vzduchu po mě si dovolil hodit tři kunaie. Nevypadalo to tak, že by mě s nimi chtěl zabít, ostatně by se mu to ani pouhými třemi kunaiemi. Moje reflexy zavelely. Nataženou dlaní jsem máchl před sebe, čímž jsem opakoval prakticky stejný trik, jakým jsem předtím shodil Raikageho. Kunaie se vletu z ničeho nic otočily a přímým směrem padaly do hlubin vody.
Raikage byl ke mě otočen zády a mířil na druhou stranu řeky. Musel jsem to napravit a omluvit se, přetvářka a moje umění řeči. Na omluvu jsem se uklonil a pak začal mluvit. Omlouvám se vám, óóó velectěný Raikage-sama. Nepoznal jsem vás, ta dálka a mé oči dělají divy. Omlouvám se vám, chápu, že na mě nyní musíte být doslova rozzlobený, přijměte prosím moji omluvu. V mém hlase nebyla cítit ani trocha ironie, naopak vážnost jsem velice zdůraznil. Nechtěl jsem ho urazit, to právě naopak. Potřeboval jsem si získat jeho důvěru a doufal jsem, že se mi to podaří, neměl totiž sebemenší důvod mě nemít rád, to co jsem udělal, by na mém místě jisto jistě udělal i on. Čekal jsem teda na to, jak zareaguje.   
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nags.forumczech.com
Valar
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 08. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Opravené Údolí Konce   Sun Nov 23, 2014 8:38 am

Takeru

Přemýšlel jsem nad tím jestli se ještě posadit, nebo už odejít. Nakonec jsem se rozhodl že ještě chvíli zůstanu, pak ale začal mluvit ten muž. Moje reakce v hlavě zněla nějak, cože? Děláš si prdel? Nejdříve jsem myslel že si ze mě dělá doopravdy srandu, protože mi přišlo jako kdyby mě provokoval, no, z jeho tónu to tak neznělo. Vážně to tak myslel. Sakra proč nejdřív dělá blbosti a pak tohle? Otočil jsem se a poté jsem to pochopil, ach, tohle je přesně to o čem jsem mluvil. Kage který snad ještě žije s rodiči .. Bože, co se to děje ? Kam tento svět spěje? No, tento zas takoví příklad nebyl, možná bych mohl být trošku milejší, přeci jen vypadal trošku starší než to děcko v Kirigakure. No, pousmál jsem se tak na oko, aby věděl že je to v pořádku a promluvil jsem. Sunagaure, že? M-myslím že jsem o vás slyšel. Něco na A .. Aki? Né, Areton .. Opravdu jsem si nemohl vzpomenout, je to doba co do mé místnosti přiběhly že byl zvolen noví kazekage. No, přistoupil jsem blíže a podal jsem mu ruku. Já jsem Takeru, Takeru Yagiu. Řekl jsem, celkem příjemným hlasem, až jsem se udivil, no, tohle vše bylo jen pro dobré vztahy vesnice, nikdy bych to neudělal kdyby o nic nešlo. Takhle se schazovat před nějakým klukem.

_________________
Láska ke mě nestačí
__________________________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Riko Hiashi
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Opravené Údolí Konce   Sun Nov 23, 2014 4:00 pm

* Po cestě si povídala s Archonem, takže nevěěla kam jde. Když domluvila zastavila se rozhlédla se po okolí a usmála se. Zatím si nikoho nevšimla což bylo jenom dobře. Okažitě si to zamířila k vodopádu. Klekla si k vodě, natáhla ruku a zkusila vodu. Během chvilky ji naskákala husí kůže. Ruku vyndala z vody, sedla si na zem a začala si pobrukovat*
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Areton Akaime
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 07. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Opravené Údolí Konce   Sun Nov 23, 2014 4:13 pm

Areton Akaime


Když mi podá Raikage ruku, všimnu si jeho protézy, kterou jsem poznával. Nechával jsem jí za vlády minulého Kazekageho vyrobit. Udivilo mě to, ale jen z prvopočátku. Nevěděl jsem totiž, pro koho ta ruka měla být zhotovena, ale chlubit se tím, že jsem mu jí nechal vyrobit jsem vskutku nechtěl. Pevně jsem mu hleděl do očí, neboť silný a nebo lstivý člověk zrakem neuhýbá, působí to nejistě a je to známka slabosti, kterou jsem projevit nechtěl. Po pevném stisknutí jsem ruku uvolnil a nechal jí ledabyle dopadnout k mému boku. Na tváři se mu již dělaly vrásky, takže se buď velmi často od srdce smál a nebo byl jeho věk vysoký, osobně jsem vsázel spíš na tu druhou variantu. Těší mě, že vás poznávám osobně, ačkoliv jsem o vás i vaší nehodě s tamtím slyšel... Přitom ukážu na jeho protézu, jakobych chtěl zdůraznit, že mluvím o nehodě, při které přišel o ruku. Nicméně na to jsem ihned navazoval a mluvil dále. Myslím, že by nebylo na škodu se posadit a pohovořit o našich vesnicích v budoucnu, když to probereme nyní, budeme mít kdyžtak výhodu na shromáždění Kagů... Můj hlas zní stále vlídně, ale vážně, není to tak, že bych ho chtěl zneuctít. 
 Než jsem však stihl pokračovat, uslyšel jsem broukání, jež mě umlčelo. Otočil jsem se za zdrojem hluku, když v tom jsem si všiml slečny sedící na břehu. Neměla na sobě plášť Kageho ani klobouk (asi? Very Happy Nevím, nenapsalas tak budu dělat, že ne.), takže se asi jednalo o vesničana nebo obyčejnou Kunoichi. Omluvte mě Raikage-sama, asi bychom to měli probrat, až budeme mít více soukromí, zvu vás tedy do Sunagakure, jakmile budete mít čas.... Řeknu stejně přátelsky jako vždy a rozejdu se k oné slečně, samozřejmě po vodě. Můj stín jí v jejím čupění celý zakryje před dopadajícími slunečními paprsky a já se jen falešně usmívám, ačkoliv to na mě nejde poznat. Slečno, neměla by jste tu teď být, není to tu bezpečné, však víte... banditi okolo... Řeknu mile a nabídnu jí ruku, aby se mohla postavit ze svého sedu. 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nags.forumczech.com
Riko Hiashi
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Opravené Údolí Konce   Sun Nov 23, 2014 4:25 pm

* Když na ni padne stín, zvedne hlavu podívá se na osobu co stojí před ní. * Myslím, že bezpečné to není skoro nikde. * odpoví s úsměvem a přijme pomoc, aby se mohla postavit. Opráší se a prohlídne si ho od shora až dolů* Riko Hiashi * představí se. Chtěla ještě dodat kage Iwy, ale to ji Archon zakázal*
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Areton Akaime
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 07. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Opravené Údolí Konce   Sun Nov 23, 2014 4:44 pm

Areton Akaime


Bezpečí je privilegium, ne samozřejmost, to si zapamatuj, Riko.. Řeknu a když se zvedá za pomocí mé ruky, zjistím, že není tak těžká, jak by se mohlo zdát. Někoho mi připomínala, avšak za Boha jsem si nemohl vzpomenout, kde bych o ní mohl slyšet. Podle čelenky jsem však poznal, že se jedná o Kunoichi z Iwagakure. Nebral jsem je jako nepřátele, nebyli pro mě ničím výjimeční, ale ani nebezpeční, takže jsem tuto vesnici nechával ladem. Když si mě prohlíží, udělám to samé. Nevypadala nijak moc staře, nejspíš ji nebylo ani přes 25, takže se dá považovat ještě za mladé děvče, co má ještě dost věcí před sebou. Tak tedy, Riko. Mé jméno již nejspíše znáš, pokud se zajímáš trochu o politiku v cizích zemích. Mé jméno je Akaime Areton a jsem současný Kazekage. Představím se s malým dramatickým úklonem, což mohlo vypadat trochu komicky. Poté jsem však v konvezaci nepřestával, nýbrž jsem navazoval. Takže, Riko, co tě sem přivádí? nebo možná by bylo lepší se zeptat, zda-li tě sem někdo neposlal... Řeknu mírně podezřívavě, avšak stále přátelským hlasem. 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nags.forumczech.com
Riko Hiashi
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Opravené Údolí Konce   Sun Nov 23, 2014 7:15 pm

Podle jména tě znám * Tak trochu tušila, že je to on. Byla ráda, že se do těch politických věcech moc nezapojuje.* Myslíš že kdyby mě tu někdo poslal tak tu sedím nebo si pobrukuji? *už jen z toho by to měl poznat a to si říká Kage, musela se tomu zasmát*
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Valar
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 08. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Opravené Údolí Konce   Sun Nov 23, 2014 10:17 pm

Takeru

Poslouchal jsem ho, po podání rukou a seznámení jsem spustil ruku podél těla. No, jeho slova mě celkem vyhodila z míry. Nehoda? Proč nehoda? Porazil jsem démona, co víc si přát? Dokázal jsem vesnici jak silný jsem, dokázal jsem vesnici že jí dokážu ochránit. Myslím že víc nepotřebuji. Připadalo mi to jako by si myslel že moje ruka je moje nevýhoda, popravdě to bylo naopak. Popravdě jsem se s rukou nějak smířil a naučil se s ní bojovat, je pro mě výhodou o které ví jenom pár lidí. O tom jsem mu ale povídat nechtěl. Myslím že není o čem hovořit, neutralita je pro nás zatím řešením a jiné myslím nestojíme, nebo snad ano? Sraz kagů? Popravdě ani nevím že se nějaký bude konat.Poté se ale rozhodl zmizet a tak jsem musel jenom přikývnout.V pořádku. Viděl jsem ho jak odběhl za tou dívkou, jediný důvod, no, já takovéhle záliby už dávno neměl. Vyskočil jsem na hlavu Madary a posadil se, sledoval jsem okolí a bystřil, pokoušel jsem se dostat do podvědomí, promluvit si s Kyuubim, ale nešlo to, prostě mě tam nepustil, proč ale? Dostal jsem ho po legendě, narutovi, jako jediný se s ním spřátelil, proč, když už byl přítel s lidmi nedokázal být přítelem mě? Ani po tolika letech?

_________________
Láska ke mě nestačí
__________________________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Areton Akaime
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 07. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Opravené Údolí Konce   Sun Nov 23, 2014 10:58 pm

Areton Akaime


No, lidi z Iwagakure jsou známí jako neschopní Shinobi, takže i to je možné. Řekl jsem jí na její otázku a sám jsem se neubránil ušklíbnutí. V popichování jsem byl jistě lepší než všichni ostatní, ačkoliv to jsem si myslel o všech mluvních disciplínách. Přišlo mi, že je nějaká drzá na to, že jí bylo známé moje postavení, to znamenat mohlo jen pár věcí. První možností bylo, že se mi silou vyrovná, ale to je hloupost. Druhou možností bylo, že to byl někdo na mé úrovni, ale to byla také hloupost, všechno to byla jedna velká hloupost. Měla by jste přemýšlet o změně místo trvání slečno, protože s tímto chováním se dostanete i tady problémů... Řekne a podívám se na ní roztomilým pohledem, ten však v této chvíli neznamená nic kladné, právě naopak. Z tváře mi nyní díky tomuto výrazu vyráží faleš, ale to jsem chtěl, chtěl jsem jí znejistit a ukázat jí, že tady nemá žádnou moc, pokud vůbec nějakou vládne.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nags.forumczech.com
Raito Ruyatsu
Jounin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 14. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Opravené Údolí Konce   Sun Nov 23, 2014 11:43 pm

*tma, ta rozšiřující se za jeho pochodu nastiňujíc tak začátek tmy značil jeho opětné ponocování a celonoční nudu která nastávala vždy v noci když všichni spali a on byl vzhůru. Po cestě si promnul oči a přemýšlel kam ho vlastně nohy zavedly. Posadil se u nejbližšího kamene, který našel a rozhlížel se po okolí, vypadalo to snad na nějaké udolí, no moc se mu tu nelíbilo, ale tak stejně, lepší než trávit noc v Suně a mít chutě akorát vyvraždit všechno její obyvatelstvo.*
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Riko Hiashi
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Opravené Údolí Konce   Mon Nov 24, 2014 7:10 am

A jak tak vidím tak Suno jsou zas moc namyšlení * Jestli si myslel, že ji to naštve tak se spletl* Tak ty problémy pak vyřeším. Jednoduchá věc.* Jeho výrazu si všimne tak se usměje. On nevěděl, že je Kage a že si to může dovolit. Ale i kdyby nebyla tak se tak chová. Dojde, že by se měla vrátit* Musím tak snad se někdy potkáme * usměju se a vydám se směrem k vesnici*
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Areton Akaime
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 07. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Opravené Údolí Konce   Tue Nov 25, 2014 10:59 pm

Areton Akaime


Namyšlenost není špatná, když za ní stojí tvrdá práce, poté je naprosto přirozená ba naopak i žádaná. Řekl jsem poměrně vážně, když v tom zavál vítr a listí padalo k zemi. Nastavil jsem dlaň a jeden list mi dopadl na ruku. Díval jsem se na něj a to opravdu se zájmem, jakoby jsem v něm viděl hlubší význam. I na mé ruce tančil lístek jako striptérka a snažil se moji pozornost upoutat, jak jen to šlo. Shinobi jsou jako listí. Společně vyrůstají a prosperují na jednom stromě, čímž přináší užitek a to nejen stromu, ale všem. Jednou však přijde čas, kdy listy upadnou a zemřou a všichni na ně zapomenou, neboť je nahradí noví... Ale vždycky se najde jeden list, který ze všech vydrží nejdéle, ačkoliv ho na stromě drží jen jedno... touha plnit svoji úlohu až do poslední chvíle. My, Shinobi ze Suny jsme stejní jako tyto listy a mojí prací je, aby těchto posledních listů bylo co nejvíce... Nikdo totiž nestojí o listy, co brzy odpadnou...
Řeknu a pustím list, který dopadne na hladinu vody, kde se voda letmě rozvíří. Z ničeho nic jsem ucítil tu odpornou čakru, plnou krve a zlosti, kterou jsem moc dobře znal. Raito se objevil, Shukaku no Jinchuriki, jež byl pro svoje krveprolévání byl znám po celém Světě. Byl to jeden z mých neodolnějších listů, který dosud neupadl a nevypadalo to, že by se k tomu chystal. Ačkoliv jsem Shukaka tak v lásce neměl, Raita jsem si vážil, přinesl vesnici obrovskou oběť a zbraň tím, že ho nechal do sebe zapečetit a na to je třeba myslet.
Raito, jak proběhla tvá poslední mise? Zeptal jsem se, ale odpověď jsem znal, nikdy nezklamal. Jen jsem chtěl, aby Riko pochopila, o co nám v Sunagakure jde, o perfektní Shinobi. V tom si však všimnu, že ona odchází, takže jí nechám být a rukou Raitovi naznačím, aby přišel blíže.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nags.forumczech.com
Raito Ruyatsu
Jounin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 14. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Opravené Údolí Konce   Wed Nov 26, 2014 2:19 pm

*Věděl celkem dobře když sem přišel o tom že je zde i Kazekage, no neměl důvod k němu chodit a jak věděl i on si ho určitě všiml a nejspíše mu bude věnovat i svou pozornost, takže se nějak netrápil tím aby k němu šel a nějak dolézal. Když však byla tma tak jen nehnutě seděl a díval se na něj, načež mu však byla položena otázka, kdy si myslel, že Kazekage pouze žertuje, avšak nevypadal na to.* Nikdo nepřežil. *Pronesl pouhá dvě slova, vyjadřujíc tak že jeho mise byla uspěšná. Když už mu věnoval pozornost věnoval ji i on jemu a to pořádně. Avšak jak Kazekage mohl vědět tak Raito odmítal takovéto příkazy. Mohl však i vědět že je naprosto oddaný vesnici i jemu, leč reagovat na mávnutí rukou aby šel k němu, když Raito sedí a on stojí nehodlal. Neměl zájem něco takového prováděta už vůbec neměl náladu na něco tak podřadného.*
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Opravené Údolí Konce   

Návrat nahoru Goto down
 
Opravené Údolí Konce
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Glory Stories :: Herní Svět :: Okolní Svět-
Přejdi na: