Vítejte na Naruto textovém fóru. Přihlašte se a hrajte! :')
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Svět Shinobi na vás čeká, chopte se kunaie a vzhůru do boje!

Share | 
 

 Areton Akaime

Goto down 
AutorZpráva
Areton Akaime
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 07. 11. 14

PříspěvekPředmět: Areton Akaime   Wed Nov 19, 2014 10:14 am

Jutsu- Areton Akaime
E Rank
Všechny
D Rank
Shunsin no Jutsu
Kirigakure no Jutsu
Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu
Doton: Gansetsukon
Suiton: Fudō-kyū
C Rank
Doton: Moguragakure no Jutsu
Suiton: Mizu Bunshin no Jutsu
Futon: Reppusho
B Rank
Doton: Domu
Fuuton: Kazekiri no Jutsu
A Rank
Kenjutsu: buraindo tatakai
S Rank
Fuuton manipulo
________
Název techniky: Suiton: Fudō-kyū
Typ: Ninjutsu
Popis:
Po složení pečetí uvolní uživatel techniky z úst vodu, která se zformuje do podoby vodní koule, která se vznáší ve vzduchu. Vznášející se koule je při těle s uživatelem a její funkcí je prozrazovat polohu neviditelných osob kolem uživatele. Když se jí neviditelná osoba dotkne, vodní koule praskne a smočí protivníka, čímž prozradí jeho polohu. Koulí může uživatel vytvořit hned několik. Pokud však je tato technika podpořená živlem Fuutonu, střela se chová jako dělová střela. Její síla závisí na schopnostech uživatele a také na Fuutonové technice, která je použita pro její zrychlení.
Výhody techniky: Jednoznačnou výhodou je jejich počet. Ačkoliv nejsou gigantické (jedna má velikost fotbalového míče), při vysokém počtu dokáží pěkně zavařit. Další výhodou je jejich chakrová náročnost, ta je takřka nulová. Skvěle navíc spolupracuje s Fuutonem, který jí může dodat až destruktivní sílu.
Nevýhody techniky: Jasnou slabinou je samozřejmě nevýhoda proti Dotonu, která je přirozeným nepřítelem Suitonu. Jako nevýhodu je také třeba započítat fakt, že vytvoření vodní koule moc chakry nesebere, ale její udržování po delší dobu by se již mohlo projevit v úbytku chakry, protože vodní koule nelevituje sama od sebe, i tak se jedná o nízkou spotřebu, nic na co by bylo potřeba Juubiho k udržení této techniky.
________
Název techniky:  Kenjutsu: buraindo tatakai
Typ: Kenjutsu
Popis:
Jedná se o umění boje naslepo, vyvinutým klanem Akaime po generace let. Nejbližším bratrem této techniky by bylo asi umění tichého zabíjení v Kirigakure, která pracuje na obdobném principu. Při tomto boji netřeba moc očí, spíše vnímání ostatními smysly a také schopnostmi předvídat pohyby nepřítele. Za pomoci smyslu sluchu se dokáže uživatel orientovat v boji, aniž by viděl a co více, pokud dojde k potyčce a neeliminuje svého protivníka jedním útokem, dokáže v boji najít systém a bojovat se zrakem nulovým i proti mnoha nepřátelům zároveň, započítává do toho navíc faktor neznámé nebo tzv. překvapivého úderu. Každé seknutí vyvolává pří procházení vzduchem zvuk, který uživatel zachycuje a dokáže určit, odkud přijde další útok a kam sám by měl útok tím pádem vést. Důvodem vyvinutí tohoto stylu boje byl ten, že klan Akaime se specializoval dříve na eliminaci jednotlivých cílů, na které často útočil po tmě.
Výhody: Nepotřebujete zrak k tomu, aby jste mohli svádět souboje v Kenjutsu a uživatelé tohoto umění v souboji nejsou o nic slabší, než jejich oponenti. Tato technika nestojí absolutně žádnou chakru, jelikož se jedná o pasivní techniku boje. (Stejně jako technika tichého zabíjení.)
Nevýhody: Ačkoliv v boji jste opravdu silní, spoléháte se především na zvuk, jenže ten je ošemetný. Existuji Genjutsu, které nepotřebují váš oční kontakt, nýbrž vám vlezou do hlavy různými až hypnotickými tóny. Náchylnost ke zvukovým Genjutsu je o mnohem větší.
________
Název techniky: Fuuton manipulo
Typ: Ninjutsu
Popis:
Jedná se o ultimátní techniku, vyvinutou synem bývalého Kazekageho. Bezpečetní technika, jež za pomoci chakry v konečcích prstů dokáže doslova ohýbat vzduch dle svého uvážení. Princip je v tom, že uživatel dokáže ovládat nejen směr vzduchu, ale jej formovat do všemožných tvarů. Využití této techniky je naprosto všestranné, dá se použít prakticky k čemukoliv, ať už se jedná o zpomalení  padajícího dítěte z balkónu a nebo o vytváření vzdušné tlakové vlny, která je schopna odmrštit svého nepřítele až šeredně daleko. Nejedná se o myšlenkovou techniku! Uživatel nedokáže tuto techniku ovládat jen za pomoci myšlenky, musí k tomu použít ještě navíc minimálně jednu ze svých rukou. Prakticky se jedná o techniku, jež si dokáže podmanit vzduch ve svém okolí.
Výhody: Ono ovládat vítr v okolí je sama o sobě dosti výhoda. Kdybych však měl uvést nějaké výjimečnější, pak výhodou je zaručeně lehká a rychlá ovladatelnost. Není třeba skládat složitých pečetí a rychlost vzduchu je také obrovská, podívejme se sami, co dokáže udělat hurikán, oproti tsunami skoro nic (xD). Technika má výhodu proti Raitonu, vychází to z faktu, jež o elementech známe. A ještě je dobré zmínit, že tato technika nemanipuluje pouze se směrem a tvarem větru, ale také s jeho tlakem a rychlostí.

Nevýhody: Uživatel Katonu má proti této technice větší šance než uživatel Raitonu. Pro každého dalšího, kdo se bude chtít naučit tuto techniku to bude velice obtížné. Tato technika je velmi náročná na čas, neučí se klasicky dvacet dní, jako S Rank technika, ale učí se o deset dní déle. Ovládání této techniky je omezeno na plochu. Uživatel této techniky tvoří středový bod kružnice a těch 50 metrů je ono rameno kružnice, které vytyčuje jeho maximální dosah. Prostor vně kružnice je tzv. působící prostor, technika působí. Do výšky a hloubky tato technika omezena nijak není. Poslední nevýhoda vychází z faktu, že pod vodou není vzduch. Pokud se tedy ocitnu pod vodou, tato technika mi nijak nepomůže.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nags.forumczech.com
Kangae
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 08. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Areton Akaime   Wed Nov 19, 2014 6:42 pm

POVOLENO

_________________
Sometimes you must HURT in order to KNOW, FALL in order to GROW, LOSE in order to GAIN, because life’s greatest lessons are learned through PAIN
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Areton Akaime
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Glory Stories :: Ke hře :: Tvorba :: Technika-
Přejdi na: