Vítejte na Naruto textovém fóru. Přihlašte se a hrajte! :')
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Svět Shinobi na vás čeká, chopte se kunaie a vzhůru do boje!

Share | 
 

 Ocasí démoni

Goto down 
AutorZpráva
Kangae
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 08. 11. 14

PříspěvekPředmět: Ocasí démoni   Sat Nov 08, 2014 6:03 pm

Ocasí démoni

Shukaku
Ichibi, svým jménem Shukaku, je jedno-ocasatý démon. Svému Jinchūrikimu dává schopnost ovládat  Saton. Shukaku poskytuje svému majiteli velmi silnou pasivní obranu, schopnost se aktivuje sama. Jinchūriki Shukaka nesmí spát, jinak se Shukaku zmocní jeho těla.

MatatabiNibi, svým jménem Matatabi, je dvou-ocasatý démon. Matatabi má tělo pouze s chakry, tudíž fyzické útoky proti němu jsou málo účinné. Navíc propůjčuje svému majiteli svoji kočičí mrštnost a rychlost. Pokud je vám i toto málo, tak je nutno uvést, že pokud vaše postava ovládá Katon, je po kompletním ovládnutí démona nahrazen modrým ohněm, jež je mnohem silnější, spaluje však více chakry, avšak je těžší ho uhasit.


IsobuSanbi, svým jménem Isobu, je troj-ocasatý démon. Svému majiteli dává kompletní moc nad vodou, dokáže ji shlukovat s atmosférické vlhkosti. Po úplném ovládnutí navíc dovoluje svému Jinchuriki vytvářet na zemi korály, jež vysávají chakru z okolí. Když vysají chakru nepřítele, dokáží jej napodobit, vytvoří jeho stejně silnou kopii.Son Goku

Yonbi, svým jménem Son Goku, je čtyř-ocasatý démon. Svému Jinchuriki dává schopnost ovládat lávu na vysoké úrovni. Son Goku patří navíc k poměrně chytrým a přátelským démonům, v bojích často radí svému Jinchuriki. Po úplném ovládnutí navíc dokáže Jinchuriki změnit celé své tělo na lávové, což zvětšuje jeho odolnost proti Taijutsu a všem zbraním na maximum. Nevýhodou však je, že boj proti uživateli Suiton je velmi obtížný.

KokuoGobi, svým jménem Kokuō, je pěti-ocasatý démon. Kokuo dává svému Jinchuriki schopnost ovládnout všech pět základních živlů na vysoké úrovni. Po ovládnutí navíc dokáže kombinovat dva elementy zároveň, prakticky se dá říct, že ovládá také Kekkei Genkai, složená ze dvou elementů, avšak musí na ně znát techniky a nikdy nebudou na takové úrovni, jako u pravého vlastníka Kekkei Genkai.

SaikenRokubi, svým jménem Saiken, je šesti-ocasatý démon. Svému Jinchurikimu dává schopnost ovládnout element kyseliny, Futton. Dokáže produkovat jak ve formě kapaliny, tak plynu. (Kapalina- bubliny, plyn- kyselinový mrak). Po úplném ovládnutí již nedává žádné další schopnosti.

ChomeiShichibi, svým jménem Chōmei, je sedmi-ocasatý démon. Chomei ze začátku nedává svému Jinchuriki žádnou schopnost, ty přichází až po ovládnutí. Umožňuje totiž svému majiteli létat a dává mu techniky na bázi pylu. Tento pyl okamžitě po vdechnutí uspí protivníka. V tom spočívá síla Chomei.

Gyuki

Hachibi, svým jménem Gyūki, je osmi-ocasatý démon. Svému Jinchurikimu propůjčuje schopnost ovládat inkoust v mnoha podobách (Ninjutsu, Fuinjutsu..). Po ovládnutí nedává již žádnou schopnost, je však o něm známo, že disponuje obrovskou fyzickou silou, přežít přímý zásah je takřka nemožné. (V bijuu módu.)

Kurama

Kyūbi, svým jménem Kurama, je devíti-ocasatý démon. Disponuje až odpornou silou, s níž dokáže doslova drtit skály, bortit vesnice, odrážet techinky apod (Ne všechny).Kurama dává svému Jinchuriki schopnost nelidské regenerace. Po ovládnutí dává svému majiteli schopnost vycítit negativní emoce lidí. Juubi

Juubi, jeho jméno není známo. Je kombinací všech Bijuu dohromady. Disponuje největší silou vůbec. Má takovou sílu, že dokáže přeměňovat Svět jen pomocí technik, jež ovládá. Jeho síla byla v minulosti zneužita Madarou Uchihou. Byl však opět rozdělen  do menších démonů. Ten, kdo je dokáže sjednotit a stane se Jinchurikim Juubiho bude nejsilnějším člověkem Světa.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Ocasí démoni
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Glory Stories :: Ke hře :: Základy-
Přejdi na: