Vítejte na Naruto textovém fóru. Přihlašte se a hrajte! :')

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Svět Shinobi na vás čeká, chopte se kunaie a vzhůru do boje!

Share | 

Budova Tsuchikage

Goto down 
AutorZpráva
Riko Hiashi
Kage

Poèet pøíspìvkù : 33

PříspěvekPředmět: Budova Tsuchikage   Tue Nov 18, 2014 8:55 pm

Zde sídlí Tsuchikage. Také tu jsou vyvěšené mise
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Riko Hiashi
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Budova Tsuchikage   Sun Nov 23, 2014 3:33 pm

* S trouchou štěstí měla vše hotové. Jen se protáhla a otočila se na židli k oknu. Došla k oknu a podívala se ven. Pousmála se pro sebe. Uslyším v hlavě Archonovo mumlání* Ale jen se jdu projít *řeknu nahlas. Zavřu za sebou dveře a vydám se ven*
Návrat nahoru Goto down
Miki Namikaze
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 28

PříspěvekPředmět: Re: Budova Tsuchikage   Mon Nov 24, 2014 8:19 pm

Když už jsem konečně tady tak pouze zaklepu a čekám na Tsuchikageho pozvání do kanceláře. Nemohu si nevšimnou všude hlídajících ANBU ale nijak mě to nezneklidňuje a proto jen v klidu vyčkávám.

// Omlouvám se za malí post ale nemám o čem psát napsal jsem to do brány Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Riko Hiashi
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Budova Tsuchikage   Mon Nov 24, 2014 8:22 pm

* Po cestě si povídá s Archonem a chvilkama se i zasměje. Vždy když ji někdo pozdravil, usmála se a pozdrav ji oplatila. Pak než došla ke svým dveřím všimla si osoby co stojí u nich* Děje se něco? * řekne když k němu dojde, prozkoumá ho a pak otevře dveře od kanceláře * // v pohodě taky někdy píšu Very Happy //
Návrat nahoru Goto down
Miki Namikaze
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Budova Tsuchikage   Mon Nov 24, 2014 8:33 pm

Když jen tak čekám a nikdo stále neotevírá pomyslím si že v kanceláři nejspíše Tsushigake nebude a proto se rozhodnu jít jinam.
Ovšem když se otočím doleva nemohu si nevšimnou přicházející osoby směrem ke mě a proto si jí pilně prohlížím. Když se ozve jemnější hlas "Děje se něco ?" Nic neříkám a uvědomím si že tohle bude nejspíše Tsushikage. Když si mě jen tak prohlíží a poté otevře dveře do kanceláře slušně jí odpovím. Jak už jste si nejspíše všimlaj.
Poté se usměje a neustále, ač má otevřené dveře nejde dovnitř nechce se chovat nezdvořile a proto čeká na vyzvání Tsushikage. Jako správná Ninja si prohlížím kancelář a samotnou Tsuchikage velmi pečlivě aby nedošlo k nějaké chybě.
jsem posel z Kirigakure no Sato a posílá mě samotný Mizukage-Sama abych vám zdělil zprávu přímo od ně
Návrat nahoru Goto down
Riko Hiashi
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Budova Tsuchikage   Mon Nov 24, 2014 8:47 pm

Hm... a jak zní? *zeptám se a vejdu do kanceláře* Pojď dovnitř *pozvu ho dál. Přece jen by bylo nevhodné, aby stál venku. Sedne si za stůl a začne se přehrabovat v papírech* Najednu se chcou všini přátelit *špitne, aby to slyšel jen Archon, teda snad jen on. PAk zakroutí hlavou nad jeho odpovědí a povzdychne si* Jinak jsem Riko a taky jsem Kage této vesnici, ale to jsi už zjistil * Rychle si stoupne, až málem převrátí židličku. Naštěstí ji chytne. Natáhne k němu ruku*
Návrat nahoru Goto down
Miki Namikaze
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Budova Tsuchikage   Mon Nov 24, 2014 8:59 pm

Když mě Tsushikage pozve dovnitř, nikde si nesedám a poté rychle vstane že málem shodí židly, natáhne ke mně ruku a poté se mi představí. Ovšem jí ruku podám také a a představím se jí. Když mi dá chvíli prostor na to abych mohl mluvit spustím.
Přišel jsem za vámi na Mizukagovo osobní přání. Chce s vámi uzavřít mír spíše se vás ptá zda to chcete taky. Ovšem jak se říká za všechno se platí a Mizukage chce za uzavření míru s vámi svitek techniky Bunretsu. Je jenom na vás zda spojenectví příjímete nebo odmítnete.
Usměji se a trpělivě čekám na Tsushikageho odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Riko Hiashi
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Budova Tsuchikage   Mon Nov 24, 2014 9:08 pm

*Tohle ji trochu zaskočí, ne mír, ale svitek. V hlavě slyší nadávky a vrčení.* Moc dobře ví, že kdyby chtěl tak se tu objeví* Mír chci přece jenom je to důležité ale svitek nedám *řeknu klidně a sednu si zpátky* Tak trošku tuším, že ti aji řekl, že pokud nedám svitek tak bude válka. *poví zcela v klidu a ještě dodá* Takže takhle mír chci a svitek nedám pokud má takový problém s tím tak ať dojde sám * chvilkama zaskřípám zuby a pak se usměju*
Návrat nahoru Goto down
Miki Namikaze
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Budova Tsuchikage   Mon Nov 24, 2014 9:23 pm

Neustále se jí dívám do očí. Když řekne že svitek nedá a že si má zrovna na ní Muzukage udělat čas zasměje se.

Poté se podívá opět na Tsushikage. Omlouvám se ale příjde mi dosti nelogické říct ať příjde Mizukage-Sama, pro vás král, aby přišel jsem osobně. Nemá čas na nižší sortu jako jste vy !. Navíc i kdyby přišel myslím že by jste nepřežila Mizukage-Sama pro vás král nemá rád slovíčku "Ne" Ve chvíli kdyby jste mu odmítla vydat svitek namístě by vás zabil a vzal si ho sám. Mimochodem co jste říkala ohledně války, ano, myslím že bude. Usměji se a poté se otočím směrem ke dveřím a během dvou sekund jsem pryč.
Návrat nahoru Goto down
Riko Hiashi
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Budova Tsuchikage   Tue Nov 25, 2014 6:45 am

Ts... nižší *řekne skrz zuby a bouchne pěstmi do stolu. V hlavě uslyším jen další nadávky a jen ho nechám* Když si nechce přijít tady jejich užásný král tak já půjdu *řekne a začne zvedat papíry, které zhodila když praštila do stolu.* Válka hm.. ani náhodou *povím Archonovi a ten mi jen na to kývne a dál si tam mumlá*
Návrat nahoru Goto down
Riko Hiashi
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Budova Tsuchikage   Tue Nov 25, 2014 5:49 pm

*Chvilku jen tak kouká do prázdna a ani nevnímá Archona. Pak se zvedne vezme si plášť, vyjde ze dveří* Mám vzít svitek? *zeptám se i když vím jak z ní odpověď. Nakonec vezme jiný a pomalým krokem vyjde z kanceláře. Zavře za sebou dveře a tentokrát jde potichu do Kiri*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Budova Tsuchikage   

Návrat nahoru Goto down

Budova Tsuchikage
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Glory Stories :: Herní Svět :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: