Vítejte na Naruto textovém fóru. Přihlašte se a hrajte! :')

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Svět Shinobi na vás čeká, chopte se kunaie a vzhůru do boje!

Share | 

Brána Iwagakure no Sato

Goto down 
AutorZpráva
Riko Hiashi
Kage

Poèet pøíspìvkù : 33

PříspěvekPředmět: Brána Iwagakure no Sato   Tue Nov 18, 2014 8:52 pm

Bránu střeží dva ninjové. Když ji projdete dostanete se do Iwi

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Miki Namikaze
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 28

PříspěvekPředmět: Re: Brána Iwagakure no Sato   Mon Nov 24, 2014 7:03 pm

Po dlouhé a poměrně náročné cestě jsem konečně došel až k bráně Iwagakure no Sato. Chvíli se na bránu jen tak nečinně dívám a poté se rozejdu skrze ní. Neustále se dívám dozadu, do stran, a dopředu abych zjistil zda mě někdo nesleduje. Po chvíli jsem vyšel z poměrně dlouhé chodby a ocitl jsem se někde na "Náměstí". Bylo tu všude spousta lidí a všichni si neustále něco kupovali a bavili se mezi sebou. Jen co jsem prošel kolem pár lidí všichni zmlkly a jen tak se na mě dívali. Když jsem se na ně díval neustále si něco špitaly. Poté jsem se otočil na jednu stařenku vedle mě. Umm.. Zdravím, mohu se zeptat kde tady sídlí Tsushikage ?. Potřebuji s ním nutně mluvit. Stařenka zrudla a v očích měla nesmírný strach, nezmohla se ani na pár slov jen nervózně zvedla ruku a ukazovala na levou stranu kde byla velká budova. Bylo mi hned jasné že by mě jen tak neošidila a proto jsem jí slušně poděkoval a šel dále svou cestou.
Za poměrně krátkou dobu jsem byl až u budovy a před ní stálí nějací "Chuunini-Jounini" Přišel jsem k nim ale nechtěli mě pustit dovnitř, proto jsem jim předložil své doklady které si přečetly a poté mě osobně zavedli až ke kanceláři Tsuchikageho. Zaklepal jsem a trpělivě čekal na to až mě Tsuchikage pustí dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

Brána Iwagakure no Sato
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Cesta do Sunagakure no Sato.
» Hoshigakure no sato
» Gunji [Kirigakure ANBU]
» Sakura no Hana
» Nová Kirigakure no sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru