Vítejte na Naruto textovém fóru. Přihlašte se a hrajte! :')

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Svět Shinobi na vás čeká, chopte se kunaie a vzhůru do boje!

Share | 

Kancelář Mizukageho

Goto down 
AutorZpráva
Kangae
Kage

Poèet pøíspìvkù : 48

PříspěvekPředmět: Kancelář Mizukageho   Tue Nov 18, 2014 6:42 pm

Zde sídlí Mizukage. Vyřizuje zde všechny žádosti a odsud vysílá na mise.

Současný Mizukage: Mizutsuchi Kangae

Vstup do místnosti hlídají dva ANBU, kteří se střídají po třech hodinách. V noci je hlídána i místnost zevnitř. 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kangae
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Wed Nov 19, 2014 7:44 pm

Kangae Mizutsuchi

Sluneční paprsky krásného a nečekaně velice svítivého sluníčka dopadali nejen na parapet ale také na stůl v mé kanceláři. Krom stolu a parapetu paprsky zasahovali i na květináč ve kterém nerostl ani bambus ani sakura, ale prostá květina ze zahrádky, kterou jsem ukořistil nákupem v Kirigakure. Tento nákup byl vlastně dárek, květinku jsem dostal zdarma za služby své vesnici. Květinka nikdy nezvadla, proto jí ještě mám, přeci bych si zde nenechával žádné ošklivé květinky. Zalévám jí pomocí svého Kekkei Genkai. V mé místnosti je skvělá atmosféra, velice chladná a tichá.

Ano, díky svému Kekkei Genkai přeměňuji teplotu vody ve vzduchu na chladnější, tudíž nemusím platit zbytečně za topení či klimatizaci. ANBU před místností byli nedávno vystřídáni. Kolem dveří se mihne stín, ne kecám byl jsem to já. Na mé krásné hlavě je můj modroučký Kage kloubouček. Není jen modrý, ale bílo-modrý, který si však musím sundat, jelikož mě svědí lupy v mé hlavě. Nejsou to však vši, jak jsi někdo může pomyslet. Mám na sobě ještě plášť Kageho. Následně otevřu dveře a pomocí síly vůle dojdu až ke křeslu. Na to se nečekaně usadím a dám si nohy na stůl. Pro dnešek jsem připraven pracovat. 
Návrat nahoru Goto down
Miki Namikaze
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 28

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Wed Nov 19, 2014 8:45 pm

Když vejdu do poměrně velké budovy, uvidím nedaleko ode mne dlouhé schody nahoru. "No což, aspoň si zlepším kondici" Usměje se a rozejde se po schodech na horu. Po chvíli stoupání víš a víš jsem konečně úplně nahoře. Podívám se kolem sebe a po malé chvilce uvidím ANBU co se střídají na hlídce u Mizukagho Kanceláře. Pootočím své tělo směrem k ANBU a rozejdu se za nimi. Zdravím.. Jmenuji se Miki Namikaze a chtěl bych mluvit s Mizikage-Sama. Nemohu si nevšimnout že si mě ANBU pilně prohlížejí. Po chvilce čekání na jejich reakci zaklepou na dveře a řeknou něco na způsob. *Mizukage-Sama, máte tu návštěvu.* Usměji se a poté opět čekám na reakci Mizukageho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Kangae
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Sun Nov 23, 2014 3:39 pm

Kangae Mizutsuchi

Miloval jsem své květiny, pohled na ně byl skvělý a vykouzlili mi vždy úsměv, když jsem je zalil. Nezáleží na tom, jak květiny vypadají, ale jaké jsou uvnitř, neboť nesuď květinu podle listu, jak praví staré přísloví. Po malé, ale opravdu maličké, ne li opravdu krátké chvíli na mě zaťukali ANBU, s tím, že mám návštěvu, jelikož jsem měl zrovna pracovní chvíli, byl jsem velice nadšený, že konečně někdo přišel. Úsměv mi poklesl, když jsem zjistil, kdo žádá o schůzi se mnou. Bohužel i toto byla má právě, takže když Miki přišel do místnosti usmíval jsem se, ANBU ho vpustili dovnitř a já čekal, než vysloví svoje přání. 
Návrat nahoru Goto down
Miki Namikaze
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Mon Nov 24, 2014 2:35 pm

Když vejdu do místnosti a podívám se kolem sebe... Nestačím žasnout nevěděl jsem že i v Kirigakure no Sato svítí slunce a proto jsem byl částečně v údivu. Poté jsem se podíval na Mizukageho, nijak jsem se nesmál věděl jsem že jeho úsměv je falešný jelikož mě nikdy moc "Nemusel". Po chvíli nečinného koukání na Mizukageho jsem promluvil. Zdravím Mizukage-Sama, chtěl jsem se zeptat zda pro mně nemáte nějakou misi. Poté co jsem dopověděl vetu jsem si nadále všímal jen Mizukageho a pozorně ho poslouchal a trpělivě čekal na Mizukageho odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Kangae
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Mon Nov 24, 2014 3:32 pm

Kangae Mizutsuchi

Co se dá dělat, když někdo potřebuje misi, musím jako Kage vyhovět, bohužel misi pro takového Jounina jsem hledal trochu dlouho, dát mu něco těžkého by byl jeho konec. Takže zrovna ty chceš misi?
Nahodil jsem facepalm a nakonec vytáhl papír s nápisem A-rank mise. Takže, aby to nebylo moc těžké, ukážu ti jednu věc. Opět sáhnu do stolu a vytáhnu něco jako mapu. Následně se na ní zadívám a prstem ukážu na zemi Země, v mém výrazu je poznat, že něco plánuji a mám z toho radost. Co plánuji? To bylo otázkou, ale tahle mise byla osobní. Nebyla od lidí, ani od feudálního pána, byla to mise vypsaná svým Kagem, mnou. Nakonec Mikimu ukážu kde leží Iwagakure a pousměji se.

Když doufám, že vše pochopil a že trefí do Iwy, začnu pomalu vysvětlovat plán celé mise. Takže, o této misi se nikdo nesmí dozvědět, pokud se tak stane, zemřeš, pokud selžeš, zemřeš. Je to velice důležitá mise a je přímo pro dobro Kirigakure, brzy chci svrhnout feudálního pána a nahradit se jím, do té doby se nesmí o této misi dozvědět. O co půjde? Řekněme, že zamíříš přímo do vesnice Iwy a vyhledáš jejího Kageho, navrhneš jim spojenectví za cenu svitku techniky Bunretsu, pokud ti svitek odmítnou dát, řekni, že jako vyslanec tě posílám vyhlásit válku. Ten svitek vážně chci, tak se snaž, doneseš ho rovnou mě a nezklam mě. Usměji se a doufám, že Tsuchikage svitek vydá. 

Miki Namikaze
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Mon Nov 24, 2014 4:17 pm

Hned poté co udělal Mizukage facepalm, jsem věděl že mě má za úplně marného tupce, který nic neumí. Nijak mě to neštvalo myslel jsi to už od začátku co jsem přišel do jeho vesnice a už jsem se s tím prostě nějak musel vypořádat. Poté co ze stolu vytáhl mapu a neomaleně začal ukazovat na Iwagakure no Sato jen jsem ho nečinně poslouchal. Poté co nejspíše Mizukage dopověděl co chtěl jsem začal mluvit já. Nezklamu vás, přece jenom, nikdo nechce tak jednoduše umřít. Nahodím mírný úsměv.

Poté co se usměji, můj úsměv za chvíli sklesne a tvářím se opět normálně. Čekám na Mizukageho propuštění.
Návrat nahoru Goto down
Kangae
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Mon Nov 24, 2014 4:41 pm

Kangae Mizutsuchi

Pokud je to všechno, můžeš jít, no ještě něco, pokud to zvládneš, budeš mít ve vesnici lepší vliv, zatím jsi bezcenný Jounin, tak do toho. K tomuto dodám úsměv, jak jsem říkal, nejsem zlý Kage. 
Teď už jdi, nemám zase tolik času na zadávání jedné mise, tedy pokud ještě něco nepotřebuješ. Už jsem řekl vše co jsem potřeboval, mohl jsi jít a také bych ti to doporučoval, nechtělo se mi dál řešit tuhle záležitost. Mé oči se upnuli na dvě mé katany na zdi. Byli to opravdu staré katany, ještě z dob prvních Kagů, ale přesto byli jedny z nejlepších, bojoval jsem s nimi již v mnoho bitvách, tak tedy proto byli nejlepší asi jen pro mě. Nezáživně jsem přemýšlel o těch katanách a nakonec podepsal papír, co jsem mě na stole. Jednalo se o schůzku s feudálním pánem Kirigakure, která se měla konat již brzy. Další! Prohlásil jsem a vyřizoval jsem další záležitost za další. 

Miki Namikaze
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Mon Nov 24, 2014 5:10 pm

Mírně se podívám na Mizukageho a poté se velmi usměje. Nijak mě to nevyvedlo z míry. Proč by mě to mělo vyvést z míry ? Jelikož všichni říkají že Mizukage je spíše chladná tvář a uvidět se ho usmát je opravdu jedinečné. Mě to nijak jedinečné nepřišlo a proto jsem se tím nijak nezaobíral. Poté jsem se opět dal do řeči. Dobře. Ne nic už na mysli nemám, děkuji za váš čas, myslím že se opět brzy uvidíme. Otočím se a poté složím pečetě.

Když uvidím že za dveřmi od Mizukageho kanceláře nikdo nečeká a když uslyším že řekne "Další!" Posměji se a řeknu. Víte Mizukage, možná nejste zase až tak oblíbený jak si myslíte. Mírně se usměji a poté odcházím z kanceláře pryč. Neustále držím složené pečetě abych mohl použít techniku Shunshin no Jutsu až budu venku.

Naposledy upravil Miki Namikaze dne Mon Nov 24, 2014 6:24 pm, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
Kaito
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 17

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Mon Nov 24, 2014 6:07 pm

Přijdu ke kanceláři Mizukageho ve chvíli kdy z kanceláře slyším "další"
Tak tedy pro jistotu zaklepu a pomalu vejdu Zdravím řeknu a jdu dále do místnosti. Zastavím se kousek od mizukageho stolu a dořeknu Prý pro mě máte nějakou misi
Návrat nahoru Goto down
Kangae
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Mon Nov 24, 2014 7:12 pm

Kangae Mizutsuchi

Miki byl dost odvážný co se týče toho všeho, choval úctu k vesnici, ale ne ke mě. Nebo možná jo, kdo ví, především teď musel splnit tuto misi, avšak já s misemi nezahálel, okamžitě došel Kaito, kterého jsem si osobně nechal zavolat. Vzhledem k tomu, že jsem všechny z Kirigakure doslova "miloval" jako své děti, Kaito byl i z mého klanu, který jsem vedl již nějakou dobu. Možná proto by ke mě měl Kaito více vzhlížet, no co už. I hned jsem mu začal s úsměvem mávat.
Zdravím tě, Kaito-kun.Jsem rád, že jsi dorazil. Mám pro tebe misi, ale též příliš tajnou a je zadána mnou, Mizukagem. Již dlouho je můj titul omezován feudálním pánem, rád bych ho odstranil z funkce a nahradil ho sám sebou. Chci mít pod sebou celou zemi vody včetně Kirigakure. Nebude to problém, ale přeci jen, nechce se mi jít samotnému a ochranu Kageho svěřím jen někomu ze svého klanu, pokud nesouhlasíš, neberu ti to, stejně se o tom, od tebe nikdo nedozví, díky pečeti co máš, ale pokud to přijmeš, budu zcela rád. 

Kaito
Chunin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Mon Nov 24, 2014 7:25 pm

Když mě mizukage tak mile přivítá pousměji se
Říkám si co to asi bude za misi. A když si poslechnu o co se jedná zamyslím se. Nejen že je Mizukage, ale také vůdce našeho klanu. Inu a pro dobro vesnice a dobro klanu sem ochoten udělat všechno. Pokleknu a povím
Mizukage-sama tuto misi přijímám.  
poté vstanu a pousměji se
Návrat nahoru Goto down
Kangae
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Mon Nov 24, 2014 7:33 pm

Kangae Mizutsuchi

No a ještě něco, vyrážíme rovnou, takže jestli ti něco chybí, chápu to, ale musíme vyrazit ihned. Úsměv byl pořád na mojí tváři, jako bych už byl vůdcem celé země vody. Následuj mě. Řekl jsem a vyskočil ze židle, popadl jsem plášť a klobouk, následně pomocí Shunshinu jsem proskočil ven otevřeným oknem a následně po střechách doskákal až k bráně. //přesun

Kaito
Chunin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Mon Nov 24, 2014 7:41 pm

Pousměji se a se slovy Ano Mizukage-sama odcházím k a následuji Mizukageho
Návrat nahoru Goto down
Kangae
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Tue Nov 25, 2014 8:19 pm

Kangae Mizutsuchi

Netrvalo to dlouho a já se vrátil zpět do pracovny, posadil jsem se na židli a začal opět papírovat. První můj cíl splněn, snad to výjde s Tsuchikage a dostane se mi do rukou Bunretsu, při nejhorším srovnám celou Iwu se zemí, kdo ví. Položím se na stůl a otravně pořád do kola říkám: Další! Každý nyní může vstoupit. 

Riko Hiashi
Kage

Poèet pøíspìvkù : 33

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Tue Nov 25, 2014 8:31 pm

* Dojde Kiri a pak ke kaceláři kageho celkem v pohodě. Po cestě přemýšlela nad tím poslela a chvilkama z ní vypadla i nadávka. Archo byl potichu, jen někdy slyšela jak si tam něco mumlá. POdívá se na dveře a zaklepe, měla chuť si tam jen vejít, ale přece byla slušná. Upravila si plášť a povzdychla si*
Návrat nahoru Goto down
Kangae
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Tue Nov 25, 2014 8:35 pm

Kangae Mizutsuchi

Znuděně ležím na stole, dva ANBU tě ani nezastavovali, protože jsem zrovna v práci. Z ničeho nic se leknu zaklepání a spadnu ze židle. Vstupte! Povím a snažím se vyškrábat zpět na židli, ačkoliv to vypadá velice divně a můj výraz je též velice mimo. Co si přejete? Jsem tak unavený, že si nevšimnu ani tvého pláště ani toho, že jsi Kage. 

Riko Hiashi
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Tue Nov 25, 2014 8:43 pm

* Uslyší vstupte tak otevře dveře a vejde dovnitř. NAštvaně dojde ke stolu, buchne do něj a s vraždícím pohledem se podívá na něj* Takže chlapeček, chce válku nebo svitek. Hm... ani jedno! když jsi ho chtěl tak jsi měl přijít sám a ne poslat nějakého posla. *zavrčí a prohlédne si. Docela mladý na kageho, ale ona měla co říkat. Archon si tam furt něco mumlá a to ji trochu vyvádí z rovnováhy*
Návrat nahoru Goto down
Miki Namikaze
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Wed Nov 26, 2014 2:37 pm

Po docela dlouhé a náročné cestě, jsem konečně opět tady. Když dojdu až ke dveřím Mizukageho všimnu si že se na mě ANBU dívají nějak "Divně", a proto jsem radši zrychlil krok.
Před dveřmi stály dva ANBU který mě hned poznali a opatrně zaklepali. Poté když jsem slyšel ženský hlas, okamžitě jsem si uvědomil že to bude nejspíště Tsushikage která se nejspíše rozhodla dojít až sem.
Radši jsem si trénoval řeč abych věděl co mám říct až vejdu dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Kangae
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Thu Nov 27, 2014 5:10 pm

Kangae Mizutsuchi

Zdravím tě Tsuchikage, Miki byl asi neschopný, nečekaně. No, co se dá dělat. Zasměji se a když mi dojde, že to vidím na delší jednání, řeknu ANBU, ať neruší a nikoho nepouští dovnitř, takže ani nezaklepou na Mikiho žádost. Já se pořád usmívám, jen mě štve, že ta hloupá Kage do všeho mlátí. Chlapeček a válku? Jak troufalé na někoho jako jste vy, Tsuchikage. Přišla mi až naivní, možná byla silná, ale jedno si neuvědomila, že během jejího běsnění byl její krk obmotán vodou, kterou jsem tam právě vytvořil. Ještě chvíli řvěte, tu vodu zmrazím a čepel z ledu vám projede krkem. Opět mi nechybí úsměv, ačkoliv teď už je myšlen sarkasticky. 

Riko Hiashi
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Thu Nov 27, 2014 6:25 pm

Tak jsem trouflá a co s tím? * nestarala se moc o to jak se k lidem chová. Někdy se řídila větou Jak lidé na tebe tak ty na ně* Si myslíš, že mě tím vystrašíš? *Zeptala se a usmála se. Věděla, že se ji nic nestane už jen kvůli tomu, že se vedle ní objevil Archon*
Návrat nahoru Goto down
Kangae
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Fri Nov 28, 2014 4:02 pm

Kangae Mizutsuchi

Je to pouze naivní dítě, sice je starší než já, ale její myšlení je velice zaostalé. Tsuchikage, bylo by mi blbé dát vám přídavek -sama, protože si ho vůbec nezasloužíte. Ale i tak bych vás prosil k trochu úctě, přeci jen nechcete genocidu země Země ne? Tohle řeknu velice důrazně, kdo by totiž chtěl vyvraždění jeho vesnice či celé země? Na mojí moc musela brát Tsuchikage potaz a bojovat sama v mé vesnici by pro ní byla sebevražda, takže jsem doufal, že se uklidní.  Pořád je v tom něco víc, nemyslíte, Tsuchikage? Jste docela hloupá, když se sama vydáte do cizí vesnice, právě teď může být vaše vesnice v nebezpečí, zatím co vy jdete na jistou smrt. V tomhle jsem si mohl být 100% jistý, i kdyby byla silnější než já, bylo zde spoustu velice schopných ANBU a Jouninů, navíc určitě nechtěla potkat někoho ze 7mi legendárních šermířů. Teď čekám omluvu a to, že se konečně uklidníte. Všechno jsem bral s naprostým klidem, dokonce jsem si celou dobu hrál s propiskou, bylo to gesto, které jí říkalo, že mě nezajímá či ne? Kdo ví? To asi nikdo, kromě mě. Tahle situace pro Kirigakure vyjde dobře, ať se stane co se stane, jestli se to stejné dá říct o Iwě, to netuším. 

Riko Hiashi
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   Sat Nov 29, 2014 8:59 am

Nevadí mi, že nebudu mít za svým jménem sama. * Uctu člověku co chtěl svitek a když ho nedostane tak bude válka, začala se smát* Vesnici věřím a sobě taky. * O sebe se nebála jen ji trochu dělala starosti o vesnici* Omluva nebude a jak jsem řekla jsem v klidu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukageho   

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukageho
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Glory Stories :: Herní Svět :: Kirigakure no Sato-
Přejdi na: