Vítejte na Naruto textovém fóru. Přihlašte se a hrajte! :')
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Svět Shinobi na vás čeká, chopte se kunaie a vzhůru do boje!

Share | 
 

 Uchiha Klan

Goto down 
AutorZpráva
Daisuke Uchiha
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 12. 11. 14

PříspěvekPředmět: Uchiha Klan   Sun Nov 16, 2014 11:31 pm

~Název~

Uchiha Klan (うちは一族, Uchiha Ichizoku)

~Známost~

Vysoká

~Počet členů~

30

~Členové~

Daisuke Uchiha

~Vůdce klanu~

Daisuke Uchiha

~Historie~

Uchiha klan je jeden ze šlechtických rodů, který stál při zrodu vesnice Konoha. Uchiha klan o sobě sám tvrdí, že je jejich Kekkei Genkai neboli Doujutsu odvětvím Byakuganu. Rod Uchiha díky svému Sharinganu vynikal. Umožňoval jim předem číst útočníkovy útoky, což se uplatnilo ve službách vojenské policie Konoha, kterou založil právě tento klan Uchiha. Klan Uchiha začlenil své logo (viz. obrázek) také do loga vojenské policie Konoha. Sharingan tohoto klanu umožňuje číst Genjutsu, Taijutsu a Ninjutsu techniky, kopírovat je, ale i mnohem více. Uchiha klan však nemůže kopírovat techniky, které jsou specifické pro jiný rod, jako například Hyuuga. Pro Uchiha klan je tipická vazba k ohnivému elementu. Ovládání Katonu (ohnivých technik) bylo/je součástí zkoušky dospělosti v Uchiha klanu.

~Znak klanu~


____________


Kekkei Genkai

Název KG:

Sharingan (写輪眼, Kopírovací Oko)

Popis KG:

Tohle je základní stupeň Sharinganu, ještě se dělý na tři odlišné stupně dle toho, kolik Tomoe (巴) má uživatel v oku, ale schopnosti zůstávají stále stejné, jen se posouvají na vyšší úroveň a nestojí tolik chakry, když má uživatel více Tomoe. Tomoe se aktivují postupně od jedné až po třetí, záleží podle toho, jak moc uživatel sharingan používá v boji a trénuje ho, čím více chakry do něj posílá a zesiluje ho, tím dříve se mu aktivuje plný základní sharingan. Základní sharingan oplývá několika unikátními schopnostmi, které vlastní každý, kdo jej aktivuje, jsou celkem tři. První schopnost umožňuje vidět chakru, druhá schopnost zvýšená vnímavost a třetí schopnost je okopírování jakékoli techniky. Třetí schopnost má to omezení, že uživatel musí být na shodné úrovni jako jeho cíl kopírování a v případě elementární techniky vlastnit i daný typ chakry.

Výhody KG:

Vnímání chakry, intenzivní vnímání očí a schopnost kopírovat techniky

Nevýhody KG:

Není možné okopírovat všechny techniky bez splnění daných podmínek. I když uživatel vidí útok, neznamená to, že se dokáže vyhnout, či jinak reagovat.

____________

!!!O Existenci MS nemá v tuhle chvíli nikdo z klanu tušení, krom vůdce a k těmto informacím se in game bez jeho souhlasu ani nikdo nedostane, pokud Admin team nerozhodne externě jinak!!!

Název KG: Mangekyō Sharingan (万華鏡写輪眼, Kaleidoskopické Kopírovací Oko)

Popis KG:

Mangekyō Sharingan je druhý vývojový stupeň sharinganu, pokud se nazapočítává vývoj Tomoe v oku uživatele. Mangekyō Sharingan má celkem krutý způsob aktivace a to je ten, že uživatel musí zabít svého nejlepšího přítele. Podle jistých dohadů existuje i druhý způsob, který zahrnuje celoživotní trénink ovládání chakry, ale tento fakt je pouze legenda a nikdo neví, jestli je to pravda. Mangekyō Sharingan dává svému nositeli pokaždé jiný druh schopností, tyto schopnosti záleží na pokrevních vlastnostech sharinganu nositele a rodinných vztacích. Ví se například to, že bratr může mít stejné či podobné schopnosti Mangekyō Sharingan, avšak není to poviností. Mangekyō Sharingan je při svém používání velmi náročný na chakru uživatele, jeho schopnosti jsou však drtivé. Každá silná zbraň má ale i svou slabou stránku, u Mangekyō Sharinganu se jedná o to, že čím více ho uživatel používá, tím více slepne ne určité oko, dokud úplně neoslepne. Nikdo ještě nepřišel na to, jak tento proces zvrátit, ale po klanových zvěrstvech kvůli moci Mangekyō Sharinganu se informace o této části Kekkei Genkai uzamkly do tajné místnosti v sídle klanu a v této generaci existuje pouze velmi málo shinobi, kteří tuší o jeho existenci.

Výhody KG:

Drtivá síla lišící se individuálně podle předpokladů jedince.

Nevýhody KG:

Postupná ztráta zraku, pokud tedy nezískáte Ethernal MS, ukradením očí jinému hráči vlastnícímu také aktivní MS.


Naposledy upravil Daisuke Uchiha dne Tue Nov 18, 2014 8:16 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Areton Akaime
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 07. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Klan   Mon Nov 17, 2014 1:55 pm

POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nags.forumczech.com
 
Uchiha Klan
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Glory Stories :: Ke hře :: Tvorba :: Klan-
Přejdi na: