Vítejte na Naruto textovém fóru. Přihlašte se a hrajte! :')
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Svět Shinobi na vás čeká, chopte se kunaie a vzhůru do boje!

Share | 
 

 Touka Klan

Goto down 
AutorZpráva
Ryusen
Chunin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 12. 11. 14

PříspěvekPředmět: Touka Klan   Thu Nov 13, 2014 7:40 pm


Název  Touka

Známost  Nízká

Počet členů  20

Hráči 1

Vůdce klanu  Neznáme

Historie  Klan se na území země větru vyskytuje už od nepaměti. Jeho vznik jako takový vlastně ani neexistuje, nebo je to velmi dávno. Prvopočátky klanu byly velmi chabé. Nejednalo se o klan spíše skupinku ninjů, kteří byli velmi zruční s ohnivým elementem. V Zemi větru to bylo něco velmi neobvyklého, proto se velmi často stávali terčem kritiky a nadávek.
Ninjové se však nenechávali odradit a pokoušeli se své ninjí techniky nadále zdokonalovat. Ovšem, společnost je proto nepřijala. Označovala je za zrádce, i když za své vrozené vlohy nemohli a dělali jen to nejlepší, co mohli, aby zabezpečili vesnici. Avšak i to bylo málo, a proto se skupinka čítající asi 20 ninjů mužského i ženského pohlaví rozhodla odejít z vesnice.
Byli označeni za zrádce vlastní krve a nikdo jim neřekl jinak než zatracení nukenini. Toto se stalo ještě za doby 3. Kazekageho, vůdce který byl velmi tolerantní, ale lidé byli lidmi a proto situace dopadla, jak dopadla. Samotnému Kazekagemu se to moc nelíbilo, byl by radši za ninje, kteří by více reprezentovali vesnici, ale pro bezpečí byl ochoten překousnout jejich techniky. Ale ani jeho ústupek nebyl platný.

Znak klanu


____________


Kekkei Genkai


Název KG  Shakuton

Popis KG  Popis KG:

Tento speciální žhnoucí element je pro Sunu velmi typický. Aktivaci tohoto KG poznáte velmi jednoduše. Na povrchu těla uživatele se objeví jakýsi zvláštní druh plamene a kolem uživatele se dle schopností objeví žhnoucí koule.

< 1 koule
Je typická pro úplné začátečníky Shakutonu. Díky této kouli je možno zbavovat vody a žhnout pouze předměty rostlinného nebo nerostného charakteru, takže nejrůznější rostliny, stromy, kameny, aj. S touto koulí pracují i genninové. (0-120)

< 2 koule
Pokročilejší uživatelé Shakutonu, nejčastěji se jedná o pokročilé genniny a chunniny. Členové klanu jsou již daleko nebezpečnější. Mohou popalovat i lidi. Pro zvířata bývá ožehnutí smrtelné, protože žár zbaví jejich malé těla vody. Při této úrovni se lze již učit i některé z pokročilejších technik klanu. (120-300)

< 3 koule
Když už je uživatel dostatečně seznámen a umí perfektně svůj element ovládat nastupuje jakási část učeníse všech možných technik klanu, které působí na člověka. Jedná se o jedny z nejkrutějších technik ninja světa, protože nepřítele doslova uvaří. Právě tyto schopnosti propůjčuje ovládání 3 koulí. 3 koule je takový přechodný stav mezi dobrým a špičkovým ovládáním Shakutunu. Na těle se začíná při boji objevovat malinký plamínek. (300-420)

< 4 koule
Když uživatel používá 4 koule, jedná se již o velmi zkušeného a velmi nebezpečného člena klanu. Koule se dokážou přemísťovat do větších vzdáleností od těla člena klanu, což u ostatních levelů možné nebylo, protože koule byly v bezprostřední blízkosti člověka. Velikost plamenu na těle je při boji taktéž větší, zabírá celou plochu zad a přes ramena i část hrudi. Proto je uživatel odolný vůčí taijutsu úderům. Dále je možno techniky provádět na více lidí najednou se zaručeným výsledkem. (420-650)

< 5 koulí
Pomyslný vrchol - Používání více koulí je již nebezpečné. Celé tělo je při boji obaleno žhnoucím plamenem, jakkýkoliv kontakt proto způsobuje obrovské popáleniny a ztráty vody v těle. Techniky této úrovně zabírají velký rozsah a působí značné škody i mimo epicentrum útoku, proto musí být útočník napozoru, aby nezničil víc než chce. (650-1000)


Výhody KG  Tohle KG je velice silne proti vodě i ledu vlastně proti jakémukoliv Materiálu.

Nevýhody KG  Velice náročne na Chakru. Strašně slabý když je v ledových oblastech prostě tam kde je zima.Uživatele kekei genkai potřebujou pít hodně vody pokud ji nebudou pít mužou zemřít protože čím víc jutsu používají tím víc jim mizí voda v těle
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Areton Akaime
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 07. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Touka Klan   Thu Nov 13, 2014 10:32 pm

Povoleno
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nags.forumczech.com
Kangae
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 08. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Touka Klan   Thu Nov 13, 2014 10:35 pm

POVOLENO 

_________________
Sometimes you must HURT in order to KNOW, FALL in order to GROW, LOSE in order to GAIN, because life’s greatest lessons are learned through PAIN
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Touka Klan   

Návrat nahoru Goto down
 
Touka Klan
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Glory Stories :: Ke hře :: Tvorba :: Klan-
Přejdi na: