Vítejte na Naruto textovém fóru. Přihlašte se a hrajte! :')

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Svět Shinobi na vás čeká, chopte se kunaie a vzhůru do boje!

Share | 

Ryusen Touka

Goto down 
AutorZpráva
Ryusen
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 9

PříspěvekPředmět: Ryusen Touka   Thu Nov 13, 2014 7:22 pm

Jméno
Ryusen Touka

Přezdívka
Ryu

Vesnice
Sunagakure no Sato

Hodnost
Chuunin

Povaha
Vzhledem k jeho minulosti se Ryu moc neovláda zdědil to zřejmě po jeho otcovy. Zdědil hlavně nenávist vztek a zlobu ,přesto je Ryu hodně inteligentní a každý kdo ho naštve tak má prostě smůlu.

Podstata
Katon,Fuuton

Kekkei Genkai
Shakuton

Obrázek postavy

Životopis
Můj Příběh začíná v Iwagakuře. Nedaleko Iwagakury je malá neznámá vesnička se silným klanem Touka ,který nikdo neví kde je. Proč silný protože lidi tohodle klanu vlastnili zvláštní Kekei Genkai zvaný Shakuton Shinoby z Iwagakure měli právo vyhladit klan proto hodně lidí umíralo z klanu Touka ,ale často to končilo opakem uživatele tohoto KG byli nesmírně silný ale Shinoby stále přibívalo a nás pořád ubývalo. Jednoho slunečného dne jsem vyrazil s tatínkem na procházku mohl jsem se poprvé podívat na okolí mimo klan ,byl to můj dárek k nározkám potkal jsem spoustu nových věcí viděl jsem více zvířat ,ale ještě jsem si neuvědomil že se něco stane když jsme se chtěli vrátit domu tak Ryusen utekl ,protože ještě nechtěl jít domů strašně se mu venku líbilo utíkal do lesa a jeho tatka ho šel hledat a křičel nahlas at se vrátí že není v bezpečí když Ryu utíkal porozhlížel se kolem a viděl na stromech shinoby z Iwagakure bylo jich deset na místě se zastavil a utíkal opačným směrem. Bohužel se mu nepodařilo utéct daleko. Když Ryu utíkal bál se tolik že si nevšímal že je v lese a běžel jako po písku bohužel o kousek dál zakopl o větev Shinoby udělaly kruh okolo něj tři šli za Ryusenem jeden ho chytl za vlasy a zvedl mu hlavu další vytasil katanu Shinoby zvedl katanu když v tom přišel z nebe člověk s ohnivímy koulemi ,které letěli okolo něj. Koule se najednou dali do pohybu shinoby se zasmály a chtěli koule zničit ale koule explodovali a zabili 5 Shinoby ostátní Shinoby se jenom dívaly a zaůtočili na muže co měl kapuci dalších 5 shinoby vrhly na něj kunaie a shurikeny muž v kapuci odrazil utok ,ale za něj se z ničeho nic objevil shinoby ketrý byl zneviditelněny a probodl ho katanou muž padl k zemi hned vedle Ryusena který se na něj se zděšenými oči díval poznal jeho vůni a pomalu mu sundával kapuci. Ryusen ztratil slov položil hlavu na toho muže a začal plakat a říkat proč...proč jsem tě neposlechl tati ten muž byl Ryusenuv otec který z posledních sil řekl tohle.....Ry-u je mi to líto že jsem nepřišel dříve určitě si musel mýt strach odpust-my s usměvem mu řekl...za chvíli se vzneseš je to tá technika vezmu ty šmejdy sebou postarej se že utečeš někam daleko výš co se stane jestli se vrátiš do vesnice......Za-bi-jou-tě řekl poslední slovo a nadechl se FUJŌ Ryusen vzlětl několik metru vysoko a díval se na jeho otce se slzy jeho otec skládal pečet po dokončeni pečetě vznikl masivní výbuch který byl velký tak 6 kylometru všechny stromy se vypařili těla byla celá černa bez známek života. Ryusen si utřel slzy a odešel pryč někam jinam hledat domov putoval tři roky a pořád našel větší výzvy za ty tři roky se Ryusen stal silným už to nebylo tak male dítě ,když šel viděl velké tábořiště kde byli Shinoby z Iwagakure díval se na ně v jeho očích šla vidět zlost a nenávist vůči nim chtěl je na místě všechny zbít je jich bylo moc když přemýšlel nedával pozor z ničeho nic ho někdo chytl za rameno a odhodil ho byl to další Shinoby který nahlas zavolal ostatní stalo se zase to co předtím dívali se na něj jako na monstrum ,protože poznali teplo v jeho těle ,ale tentokrát se Ryu jenom smála vytáhl kunai a řekl doufám že zhynete v pekle usmál se a rozběhl se na dva Shinoby a sekl je kunaiem do srdce potom ho chytli dva shinoby a sekly ho do levé paže Ryu spadl na zem a zavíral pomalu oči když mu do nich trochu vešel písek. Ryusen zase otevřel oči když viděl hromadu mrtvých Shinoby a jednoho muže Ryusen vstal a chytl do pravé ruky kunai a zařval Kdo jsi ! když vtom se muž otočil a řekl mu jestli chceš žít pujdeš semnou a odcházel Ryusen vstal a šel za ním šli po dlouhé pískovité cestě kde svítilo velké slunce Ryusenovi se to líbilo bylo mu příjemně u sluníčka při cestě mluvil s tím mužem zjistil o něm hodně třeba jeho jméno Takami a řekl mu že ho vede do Sunagakure že tam začnu nový život že mě tam vycvičí Ryu byl celkem rád že bude mýt znova domov tak se těšil až dojdou do konce cesty. Takami se usmál a řekl mu tady je tvůj nový domov ukázal na velkou bránu když vešli dovnitř všichni se na ně dívaly ,ale Ryusenovi to bylo jedno byl rád že muže někde patřit měl veliký byt a zítra měl začít chodit do Akademie. Další den Ryusen vstal podíval se z okna a usmál se a řekl škoda že tu nejsi tati byl bys na mě hrdý po snídani si šel Ryu vyčistit zuby a odešel do akademie první den jsem si našel kamarády a jednu kamarádku do ktere jsem se zamiloval byla to moje první láska tak jsem si slíbil že jí ochráním po dokončení Akademie jsem si zamiloval vesnici jídlo lidi všechno bylo dokonale Takami se o mě staral nemohl jsem mýt lepší život. Uběhl rok a půl a ze mě se stal Genin s radostí jsem se vydal do parku kde měl být můj tým a Sensei když jsem šel cestou doufal jsem že jim nebudu muset říkat o mé minulosti. Přišel jsem do parku a viděl jsem kamarádku z Akademie Sonu a jednoho kluka kterého jsem moc nemusel Ren ,ale oba dva jsem znal takže jsem se nemusel bát ted jsem měl velkou šanci vyznal svoji lásku k Sone když je semnou v týmu náš sensei byl tvrdý a přísný ,ale přesto byla s ním sranda cítil jsem se ještě líp dostal jsem dobrý tým dobrý život. Jednoho dne my Sensei řekl že jsem z nás tří nejsilnější a nejchytřejší byla to pro mě pocta taky my říkal že je musím ochránit za každou cenu ,protože jeho bývalí tým zemřel v bytvě proti Nukeninum. Přišla první mise byla to mise najít jednoho Genina pro mě to byla moc lehká mise tak jsem se vydal s Sonou a Renem když jsme hledali kluka v poušti museli jsme dávat pozor ,protože  tu bývá hodně Nukeninu šli jsme pomalu když vtom jsem viděl Takamiho jak tam stál a usmíval se na nás šel jsem k němu a zeptat se ho co tu dělá když jsem příšel k němu proměnil se na písek otočil jsem se a viděl jsem Takamiho jak drží kunaie v ruce a je za Sonou
a Renem. viděl jsem červený písek klekl jsem si na koleny se slzy a řval jsem......Proč !....Proč....Proč! při tom jsem pěstí mlátil do písku Takami přišel ke mě a sundal si čelenku pod ní byla další čelenka čelenka Iwagakure pak jsem si začal uvědomovat proč. Co jsem ti udělal že já mluv ty bastarde Takami s usměvem vyprávěl že jednoho dne 2 členove našeho klanu přišli do jejich vesnice a začali vraždit lidi normálně vraždili civilisty je to normální ? Vy svině zkurvený přestantě tohle jsem řval když tvůj tatka a mamka my zavraždily rodiče vzal jsem otcovou katanu a vrazil ji tvoji matce do hrdla takhle zemřela chtěl jsem se ještě víc pomstít ,ale musel jsem utéct chtěl jsem žít ted zabiju tebe a už bude konec. Ryusen se začal červenat byl celý červený
a řekl ty jsi ten bastard co my zavraždil mámu tohle ti nepřeju ty zmrde z Ryusena začala blikat červená aura Takami se usmál a rozběhl se na mě s Katanou když mě chtěl říznout Katana se mu roztopila a rozpadla se vtom jsem ho chytl za ruku a utrhl jsem mu jí Takami spadl na zem a prosil o slitování vzal jsem ruku a udělal jsem mu v Břiše díru když zemřel Ryusen odešel s usměvem domu kde pokračuje jeho život. Jak šel čas tak se z něj stal velký muž už má 16 roků a je z něj Chuunin stále má sen pomstít se Iwagakuře.

Inventář
Katana, ZNV , obvazy,Jehle

Dovednostní body

Síla 0
Rychlost 3
Inteligence 6
Chakra 6
Ninjutsu 5
Genjutsu 0
Taijutsu 0
Kenjutsu 2

Naposledy upravil Ryusen dne Fri Nov 14, 2014 8:24 pm, celkově upraveno 1 krát