Vítejte na Naruto textovém fóru. Přihlašte se a hrajte! :')

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Svět Shinobi na vás čeká, chopte se kunaie a vzhůru do boje!

Share | 

Kangae Mizutsuchi - Mizukage

Goto down 
AutorZpráva
Kangae
Kage

Poèet pøíspìvkù : 48

PříspěvekPředmět: Kangae Mizutsuchi - Mizukage   Thu Nov 13, 2014 12:01 am

Základní informace o postavě

Jméno
Mizutsuchi Kangae

Přezdívka
Mizu no Akuma

Vesnice
Kirigakure no Sato

Hodnost
Mizukage

Povaha
Kangae je docela milý a usměvavý člověk. Vzhledem k tomu, že je Mizukage tak jeho hlavní starostí je ochraňovat svojí vesnici. Je velice sebevědomý a víc co chce. Dokáže lidem pomoci a být velice milý na svůj věk. Co se týče věku, je mu teprve 16 let, ale zatím se prokázal jako velice schopný Kage, tedy pokud je dobré chování z obou stran. Řekněme, že naštvat ho je něco jako spáchat sebevraždu.

Elementy a Kekkei Genkai

Podstata
Suiton

Kekkei Genkai
Mizu no Seigyo

Životopis, vzhled a body

Obrázek postavy

Inventář
Mizukageho plášť, katana, ZNV (základní ninja výbava), obvazy

Dovednostní body

Síla
4
Rychlost
4
Inteligence
6
Chakra
6
Ninjutsu
6
Genjutsu
4
Taijutsu
3
Kenjutsu
3

Životopis

Kapitola I. - Kangae, klan Mizutsuchi

Kapky deště dopadali pomalu na povrch země, tráva byla celá mokrá a z naší vesničky se kvůli povodním skoro nedalo odejít. Všichni ve vesnici doufali v to, že přijde slunce a že nebudou muset používat svojí chakru, pro dobro vesnice. Používání chakry bylo něco, co naše vesnice zapoměla pro své vlastní dobro. Všichni ovládali naše Kekkei Genkai, ale báli se sami sebe. Jediný důvod byl ten, že přijmout naší podstatu a plně ovládat vodu znamenalo být příliž koncentrovaný a většina z toho časem začala být pomalu, ale jistě trochu jiná. Většině se v hlavě projevovalo něco, jako druhé já? Něco co jim měnilo názory a dělalo z nich vrahy. Zabíjelo to jejich lidskost a právě proto se náš klan vydal do hor. Ano, mocný klan jako my nyní žijeme v hoských loukách, abychom se vyhnuli boji. Bohužel tenhle déšť nepřestával a povodně se blížili. Voda nám všem byla minimálně po kolena a to už znamenalo obrovský problém. Tehdejší vůdce vesnice, tehdy to byl ještě Hiko-san. Ovládal první dvě fáze našeho Kekkei Genkai, což už byla vysoká úroveň. Vlastně nikdo nevěděl, že existuje ještě jedna fáze. Bylo to spíše Kinjutsu, než Ninjutsu. No, abych nepředbíhal, mé jméno je Mizutsuchi Kangae, nečekaně jsem z klanu Mizutsuchi a to z hlavního rodu. Je mi 12 let a nemám rodiče. Byli zavražděni před pár lety v krutém boji. Hiko-san je můj strýc, takže klan vede zatím za mě. Tedy, měl bych ho převzít já, protože můj starší bratr Aizu-kun zmizel před rokem. Nikdo neví kam, říká se, že chtěl klan proslavit a stát se silnějším než ostatní. Bohužel byl trochu poblázněný a jeho síla byla příliž obrovská. Nejspíše byl zabit v boji, alespoň to si myslel celý klan.
Deště nepřestávali a povodně byli větší a větší. Hiko-san moc dlouho nepřemýšlel, nejspíše to muselo nastat a já byl zavolán do hlavní budovy klanu. Strýc tam na mě již čekal a jistě měl plno věcí, co mi chtěl sdělit.
„Kangae, je na čase, abys převzal zodpovědnost, předám ti dva svitky na ovládnutí našeho Kekkei Genkai. Za touhle povodní je mnohem víc" Prohlásil strýc.
„Mnohem víc?" Řekl jsem s údivem a vzal si dva svitky, které mi podal.
„Mnohem větší zlo, Kangae-kun. Je na čase, abys použil chakru, já se postarám o tyto problémy" Usmál se a připevnil si na zádech svojí katanu. Poté se vydal ven, určitě něco tušil, ale co? To jsem nevěděl.
Má zvědavost mi nedala a právě proto jsem rozbalil první svitek. Ten druhý byl zapečetěný, takže jsem s ním nic neudělal. V prvním svitku toho bylo docela dost, začal jsem tedy číst první část, tou bylo něco málo o chakře:
Chakra je směs fyzické energie, která je přítomna v každé buňce těla a duševní energie získané cvíčením a zkušenostmi. Chakra má svůj vlastní systém čakrových vláken po celém těle. S těla vychází body (tzv. tenketsu, který má každý ninja po těle 361. Prostřednictvím různých metod, nejčastější jsou ruční pečetě, je možné s čakry vytvořit efekt, který by byl jinak nemožný. Například chůze po vodě, vydechování ohně nebo vytváření iluze. Smícháváním různých poměrů obou energií se dá vytvořit nový element čakry. Většina ninjů má přirozenou afinitu k jednomu elementuu čakry. Existuje pět základních elementů, každý je silnější a slabší k jinému. Kromě těchto elementů existují Kekkei Genkai, které dokážou smíchat dva elementy a vytvoří nový element, například smíšením vody a větru dostaneme led. Zatímco mnoho ninjů dokáže používat víc než jeden element, dohromady jich to dokáže pouze pár.
Každému se energie bude lišit v závislosti na typu techniky, kterou ninja chce vyvolat. Jinými slovy když by ninja vytvořil příliš mnoho nebo příliš málo čakry pro danou techniku, technika by byla neefektivní. Navíc i když ninja je schopen formovat správné množství čakry, pokud nebude manipulovat čakrou správně, bude požadovaná technika taky neúčinné, nebo se neprovede vůbec. Plýtvání energií vytvoří také nedostatky jako předčasné vyčerpání. Manipulovaní s chakrou jde snadněji pomocí ručních pečetí. S ručními pečetěmi, mohou uživatelé ovládat jejich chakru s vyšší účinností, což jim umožní vykonávat jejich techniky efektivněji. Různé techniky také vyžadují použití různých ručních pečetí. Obecný termín pro přesné smíchávní a manipulaci čakry se nazývá "čakrová kontrola". Lidé s vysokou čakrovou kontroly jsou obvykle lékařský ninja nebo senzibil. Oba tyto typy ninjů vyžadují extrémní kontrolu nad čakrou. Genjutsu zřejmě také vyžaduje dobrou chakra kontrolu.

Ano tohle všechno bylo co jsem byl nucen přečíst, abych porozuměl co je to chakra. Bylo toho dost, to ano, ale co bylo důležité bylo to, že jsem pochopil svůj význam. Věděl jsem, že chci převzít klan a přestan být tím, čím jsem. Chtěl jsem dosáhnout velkých věcí. Naše Kekkei Genkai mi přišlo skvělé, ihned jsem se dal do soustředění a snažil se naučit chaku využívat.

Kapitola II. - Mizu no Seigyo, Aizu

Od té doby co zmizeli povodně a můj strýc odešel uplynul již rok. Klan byl bez vůdce, nikdo nic nechtěl podniknout a já se tajne přes večery učil používat chakru. No, abych nezněl nějak trapně, už jsem jí uměl využívat, ale Kekkei Genkai klanu Mizutsuchi bylo velice namáhavé a vyžadovalo silnou koncentraci chakry. Jméno této schopnosti bylo Mizu no Seigyo, její využití bylo geniální. Pouhou myšlenkou bych dokázal tvořit vodu, volně s ní manipulovat a formovat jí jak bych chtěl. Tohle byla však až druhá fáze. První byla ovládání teploty a hustoty vody, s tím, že na mě neplatili útoky z vody a mohl jsem dýchat pod vodou. Ano, byla to schopnost vysoké úrovně. No, já pouze ovládal první fázy a to ani zdaleka moc dobře. Dnes byl však čas nechat svět seznámit s naším klanem. Nejbližší vesnice byla Kirigakure no Sato, která byla také původem našeho klanu. V nejbližším týdnu se měl konat turnaj o získání jednoho z legendárních mečů, jednalo se o legendární Hrdlořez. Též by to znamenalo, že se vítěz stane jedním z legendárních šermířů Kirigakure. Otázkou bylo už jen kdo? Nikdo v klanu nechtěl nebo neuměl používat chakru a když už někdo ano, tak pouze v první fázy. Strýc, který jediný ovládal obě fáze byl nyní pryč, kdo tedy zbýval na proslavení klanu? Byl jsem to já? Bohužel jsem neovládal žádné techniky a měnit teplotu vodu a být vůči vodě imuní by mi moc nepomohlo, takže jediná možnost byla odpečetit druhý svitek a donutit všechny začít používat chakru. V ten den jsem jakožto nástupce klanu Mizutsuchi všechny svolal. Bylo to k večeru v hlavní hale. Naštěstí přišli všichni a já se jen usmívál.
Přátelé, vítám vás tu. Jsem rád, že jste došli, moc si toho považuji. Dnešním dnem vám všem oznamuji, že jakožto právoplatný nástupce klanu přebírám vedení. Vraťme klan do starého a staňme si těmi nejsilnějšími!“
Tohle jsem řekl s velkými emocemi, nakonec jsem se usmál a pokračoval dál.
Pokud nikdo nic nenamítá, rád bych vám předal tento svitek, aby jste mohli začít s učením“
V tu chvíli byli rozraženy dveře, do místnosti vstoupili dva muži. 

Oba byli celý od krve, ten v předu s hnědými vlasy mi někdoho připomínal, také důvodně, byl to můj bratr Aizu. Ten vedle něj v černém obleku, toho jsem neznal.
Kangae-kun! Rád tě vidím, po pár letech se vracím, ačkoliv, ty deště a povodně mi dali co zabrat, nějak jsem musel strýce Hika vylákat na smrt. Zabiju všechny kandidáty na ty šermíře, zde můj přítel Ichiro by rád Hrdlořez, tak právě proto to udělám. Povím ti ještě jednu věc, umím odpečetit ten druhý svitek, dokonce mám ještě jeden, na třetí fázy!“
Bratr vypadal velice nadšeně z toho, že může prolévat krev. Byl opavdu děsivý, co chtěl dělat mi však bylo za neznámo a ten vedle něj též vypadal silně. Aizu-kun ke mně předstoupil, vzal druhý svitek a ten odpečetil, následně mi ho hodil a usmál se.
Pokud to tu chceš vést, budeš muset ještě dospět, pro teď je to tu moje. Zítra se vydáme do Kirigakure, všichni se sbalte, klan Mizutsuchi bude opět slavný a mocný!“
Já jsem popadl svitek a rozutekl se do svého pokoje. Všechno mi přišlo takové divné, ale odporovat bratrovi bylo bez šance. Nahlédl jsem do svitku a doufal, že se zítřejším dnem všechno změní.

Kapitola III. - Kirigakure no Sato

Po pár dnech celý klan dorazil do Kirigakure. Ichiro zařídil ubytování a Aizu se okamžitě přihlásil do turnaje o Hrdlořez. Neměli jsme peníze na celé sídlo, ale pro začátek jsme měli menší ubytovnu. Na jednu noc jsme přečkali a druhý den ráno každý zamířil do arény. Já samozřejmě se svitek v ruce. Pročítal jsem jak vlastně tvořit vodu a samovolně s ní manipulovat. V té chvíli si vedle mě sedl Ichiro a chladně pověděl.
Ten meč jsem si chtěl vybojovat sám, ale tvůj bratr doslova touží po krveprolití, sleduj a uč se od něj, bude to možná příliš rychlé. „
V tu chvíli byl oznámen první souboj – Mizutsuchi Aizu vs Hozuki Kagetsu. Tento souboj měl být první boj mého bratra a rovnou proti členovi legendárního klanu Hozuki. Boj nemilosrdně započal a ze začátku to bylo velice vyrovnané. Byl to boj pouze s katanami. Můj bratr byl vážně skvělý, každým zásahem donutil svého nepřítele změnit své tělo na vodu. Nejspíš si s ním jen hrál a když se po pěti minutách nepřítel opět změnil vodu, můj bratr ani nepohnul rukou a voda, na kterou se proměnil, byla rázem rozházená po celé aréně, takže když se Kagetsu zhmotnil, všechny části jeho těla byli různě po aréně a on zemřel. Takto to trvalo několik dalších zápasů až bratr získal Hrdlořez, který věnoval Ichirovi pouze s jednou větou.
Ichiro je stejně silný jako já, jenže on si meč zaslouží více než já. Pro mě tohle nemá cenu, nechci být pouhým šermířem. „
Týden na to Ichiro porazil všechny, kdo zpochybnili jeho nový titul, Aizu se stal velitelem ANBU jednotek a náš klan konečně získal své sídlo a pozici v Kirigakure. Já se konečně naučil použít druhou fázy našeho Kekkei Genkai a následně jsem nastoupil na akademii.

Kapitola IV. - Z Chuunina Kagem?

Následovaly dlouhé tři roky. Bylo mi 16 let a byl jsem Chuunin. Ne jen ledajaký Chuunin, ale spíše se mi jen nechtělo povýšit. Bratr byl uznávaný a náš klan patřil k těm velice mocným. Ichiro se stal vůdcem šermířů a nakonec se přidal k nám do klanu. Nikdy se nenaučil naše Kekkei Genkai, ale i přes to všechno jsem ho uznával jako svého dalšího bratra a člena rodiny. Nic však netrvá věčně, Aizu si mě k sobě zavolal a já samozřejmě dorazil.
Zdravím tě bráško, musím ti něco říct. Důvod proč se staneš nejsilnějším v našem klanu. Dokázal jsem se naučit třetí fázy našeho Kekkei Genkai, ale jak je známo, všechny členy našeho klanu vždy pohltí jejich temná stránka, já budu nucet spáchat Seppuku a Ichiro společně se mnou. Přenechám ti tento svitek, ale otevři ho pouze ve chvíli, kdy ti budeš vědět, že tě tvé temné já neovládne!“ 

Nevěděl jsem jestli brečet nebo ne, ale s bratrem jsem se důstojně rozloučil a svitek si vzal. Ten byl zapečetěn a jen já mohl strhnout tu pečeť. Týden na to Aizu i Ichiro spáchali Seppuku, protože sešli z dobré cesty. Byla to jejich volba, jak si zanechat čistou duši. Slzy v mých očích mi otevřeli cestu a naději, jak se stát silnějším. Denně jsem začal trénovat, abych se mohl i já stát významnou osobou. Měl jsem štěstí, jak naplnit bratrova slova. Jednalo se o něco, co jsem nesměl odmítnout, byl to post Mizukageho. Bývalí Mizukage si mě sám předvolal, protože věděl schopnosti mého bratra. Jakožto nový vůdce celého klanu Mizutsuchi jsem se automaticky stal ceněným shinobim a následně Mizukagem.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Areton Akaime
Kage

Poèet pøíspìvkù : 73

PříspěvekPředmět: Re: Kangae Mizutsuchi - Mizukage   Thu Nov 13, 2014 12:40 am

Jakmile uvidím i klan a popis Kekkei Genkai, máš automaticky POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nags.forumczech.com
Valar
Kage

Poèet pøíspìvkù : 35