Vítejte na Naruto textovém fóru. Přihlašte se a hrajte! :')
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Svět Shinobi na vás čeká, chopte se kunaie a vzhůru do boje!

Share | 
 

 Klan Akaime

Goto down 
AutorZpráva
Areton Akaime
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 07. 11. 14

PříspěvekPředmět: Klan Akaime   Wed Nov 12, 2014 10:08 pm

Klan Akaime

Název: Akaime


Známost: Nízká


Počet členů: 40


Členové: 1


Vůdce klanu: Areton Akaime


Historie:


Jednotlivé etapy klanu by se dali rozdělit do třech velkých celků.
Prvním celkem je tzv. období temna. Jedná se o právě tu část historie, kdy klan vznikl. První psané záznamy o tomto klanu nalezneme ještě předtím, než lidé získali chakru. Ti, jež proti nim již tehdy bojovali často tvrdili, že lepších zabijáků není. Specializací klanu byly eliminace jednotlivých cílů, samozřejmě co nejtišeji to šlo. Na práci si je najímalo mnoho klanů a tím pádem plynuly velké obnosy peněz do pokladničky pro klan.
Klan vzkvétal a dařilo se mu velice dobře. V té době jejich sídlo klanu ležel na začátku velké pouště, nedaleko oázy. V průběhu času se však ze sídla stala tvrz, z tvrze pevnost a z pevnosti malá vesnička obehnána zdmi. Mohli se sem přistěhovat civilisté, jež žili poblíž sídla, avšak nedisponovali schopnostmi, které by z nich dělali nindže. Tím se do vesničky zanesly základy řemeslnictví a rolnictví. S rolnictvím to však bylo kvůli rozlehlé poušti složitější. Vůdce klanu Matado Akaime rozkázal, aby z nedaleké oázy byly postaveny vodní kanály, jež měly přivádět život do písečného pekla. Tak se také stalo. Byly vybudovány kanály a vyhrazena půda pro zemědělství, jež byla přizpůsobena pro zemědělství. Tím se zajistilo jídlo pro vesnici a život se mohl rozvíjet dále. Řemeslům se zde také dařilo. K nejvýznamnějším řemeslům patřilo sklářství a kovářství. Brzy se totiž zjistilo, že se půl dne od vesnice nachází sklářský písek, takže jeho těžba mohla započít. Kov zde však nebyl, ale byl sem dovážen z velké dálky a vyráběly se zde některé zbraně, jež se používají dodnes. Tyto zbraně dále umocňovaly hlavní terciální službu této vesnice, nájemné vraždy. I když se to možná nemuselo zdát, tak pravdou stále zůstával fakt, že největší výdělky přinášely vraždy. Vždycky se totiž najde člověk, kterého je třeba zabít. Průprava každého nindži začínala ihned potom, co dovršil 6 let života. Každé dítě bylo odebráno rodičům a odvedeno do výcvikového tábora nedaleko vesnice. Zde se každý chlapec i dívka museli podřídit výcviku. Museli se naučit přežít s minimálním přídělem vody a potravy. Naučili se, že žít není právo, ale privilegium silnějších. Naučili se zabít v sobě city a tím osvobodit jednou pro vždy své svědomí. Zabíjení pro ně muselo být stejně obtížné, jako zavazování tkaniček. Jednalo se o elitu mezi elitou. Nikdo se neodvažoval postavit proti někomu tak silnému, jako byl klan Akaime.
Jak tomu však bývá, ničemu není přáno existovat věčně. Na vesnici začalo útočit mnoho klanů, jež se však o hradby doslova tříštily. Všichni bychom si měli položit otázku, proč to tak najednou udělali? Odpověď je prostá, závist. Když víte, že někdo má vše, je pro lidi typické, že začnou závidět a závist nemá od nenávisti daleko. Tyto útoky výrazně změnily historický vývin. Vesnice byla obklíčena, avšak ne permanentně. Několikrát se totiž stalo, že klan Akaime vyvraždil útočníky během rychlých útoků v noci. Tímto způsobem také přicházely nepřátelská klany o nejvíce lidí a lidi z klanu Akaime to nestálo moc.
Po několika měsících neúspěšného dobývání to vypadalo, že klan Akaime vyvázne jen se ztrátami, ale nikoliv porážkou. V předvečer posledního útoku na vesnici se svolala rada klanů, která útočila na vesnici. Na tomto summitu se diskutovalo o tom, jestli má vůbec cenu ještě na vesnici útočit. Z diskuze se stala hlasitá diskuze a z hlasité diskuze hádka, kterou ukončil až jeden z odvážných členů milice, jež přišel se smělým plánem, katapultovat mrtvoly se smrtelnými chorobami přes hradby. Tento muž se jmenoval Aaron Nanabishi a jeho jméno se klanu vrylo hluboce do paměti. Aaron byl později zavražděn neznámým vrahem, ale až několik let po dobývání vesnice. Jak však Aaron navrhl, tak se také stalo. Do města byly vrženy mrtvoly s chorobami, jež nakazili velkou část tamních obyvatel a jelikož zde takové choroby neměli a ani neznali jejich léčbu, byli nuceni kapitulovat. Nenakažení civilisté byli propuštěni, nemocní zavřeni do města. Členové klanu byly bez ušetřeni smrti, nebylo to však proto, že by je nechtěli zabít. Pravý důvod byl ten, že při své popravě by kladl odpor a mohlo by u toho zemřít více lidí, než jen popravovaní. Byl jim však odebrán veškerý majetek, jež neměli při těle a jejich klan byl popliván pomluvami a dalšími hanebnostmi. Klan se poté usídlil od pouště dále, směrem k savanám, kde založil své nové sídlo, jež už nikdy nebylo tak impozantní, jako to první. Prakticky se jednalo o první Nindža vesnici vůbec, která však bylo monogenní, čili tam byl pouze jeden nindža klan. Tímto skončila etapa první, na něž navazovala již etapa druhá.
Je též nazývána jako období osvícení. V tomto období klan opět začíná od nuly, zatímco ostatní klany jsou na vyšší úrovni. Všemu se však brzy přizpůsobí a opět zazáří, nyní už však naposledy. Jelikož měli členové klanu velice dobrou bojovou průpravy a stále nějakou výzbroj, rozhodli se vydělávat si špinavou prací, ještě odpornější něž tou předtím. Své schopnosti využívali k masakrováním konvojů se zbožím, vykrádáním bohatých lidí a zabíjením civilistů. Stal se z nich nejodpornější klan Světa, přesně jak se o nich říkalo, akorát předtím to byly jen pomluvy. Nakradené zboží se prodávalo a kupovaly se za něj zbraně, jídlo a další nezbytné věci. I když se to možná nezdálo, tak jejich známost opět rostla, avšak jiným směrem, než tomu bylo kdysi. Lidé se vymýšleli pohádky o strašidlech vyvrhnutých z chřtánu samotného démona…
Uplynuly dva roky od vypálení vesnice klanu, ale nenávist hořela stále stejně silným plamenem. Během tohoto roku byl zabit Aaron Nanashibi v jednom pánském klubu nedaleko země Ohně. Kunai do srdce vždycky posloužil jako dobrá pohádka před spaním, bohužel však již nikdo nevstal. Tento čin ještě více zvýšil respekt klanu a řekl všem, že klan Akaime tu stále je, a že se bude mstít všem, kteří ho přinutily jít do kolen. Tak se také stalo. Jakmile měl klan totiž dostatečný obnos peněz na odplatu, směle se do toho pustili. Cílem bylo pět vůdců klanů z okolí velké pouště. Jelikož tušili, jakou chybu udělali, když je nechali žít, rozhodli se zabarikádovat ve svých sídlech a nechávat se 24 hodin denně hlídat. První dva i přes veškerou obranu byli zavražděni, nikdo si ani nevšiml toho, že nepřítel přišel. Pomalu se z tohoto konfliktu stával jeden z mnoha globálních konfliktů, které později vyústily do tzv. Velké války, ale o tom až později…
 Když padli první dva vůdcové, byli nahrazeni novými, proti nim však klan Akaime nic neměl. Kruh odplaty se však dokutálel na druhou stranu, čili k nepřátelům. Ty spolu s posledními třemi klany vytvořily opět spojenectví s jediným úmyslem, vyhubit klan Akaime. Jak se říká, chytrou bestii nechytíte do pasti dvakrát. Klan Akaime se tím nejspíše tak řídil.  Od té doby, co přišly o vše, se totiž začaly domlouvat s ostatními blízkými kmeny na alianci. Kdyby klan Akaime kdokoliv napadl, přijdou klanu na pomoc, samozřejmě to platilo i obráceně. Došlo k masivnímu střetu u sídla klan Akaime, kde se bojovalo několik dní a nocí. Krev stříkala všude, zbraně a křik vydávaly pořád ten stejný zvuk a plazící se protivníci po sobě na zemi zanechávali rýhy. Tyto boje později sepsány do podoby eposu Matadea. Když bitva skončila, vítězem se stala strana Akaime. Zajatci byli popraveni a nehledělo se na postavení, všichni byly oběšeni kolem ruin vesnice, jež kdysi klan Akaime mohl říkat „domov“. Tímto skončili klanovraždy, avšak ne na dlouho. Tyto klany měly zase svoje spojence, kteří je přišli později pomstít, ale měli také své nepřátelé, kteří přišli klan Akaime podpořit. Takováto řetězová reakce, která probíhala na více místech ve světě, se vyvinula do již zmíněné Velké války. Odsud je již příběh nemění od toho, jež všichni známe.
Kaguya Otsutsuki okusila ovoce z Božího stromu a získala sílu Boha, kterou potlačila válku. Poté se jí narodili dva synové Hagormo a Hamura, odsud tento příběh již je znám pro všechny…
(Teď pojedu v bodech.)
*Jak se šířila chakra mezi normální lid, učenci se staly i členové z klanu Akaime, jež se ninshu učili a byli v něm vskutku dobří, v klanu bylo umění Ninshu velmi ceněné, ne všichni však na něj měli talent.
*V klanu se začaly rodit první děti s chakru. Nastala reforma, která změnila poměry při tréninku. Umění ninshu začalo být stejně důležité, jako ovládání zbraně. Tato reforma rozdělila klan na dvě odnože. Hlavní odnož byla ta, jež uměla ninshu, Vedlejší odnož tvořili členové, jež nebyli obdařeni ovládáním chakry. Jejich specializací bylo taijutsu, kenjutsu a tichá eliminace.
Třetí etapa existence klanu již je méně známá, protože v ní klan prakticky vůbec nevynikl, zůstával v pozadí. Období Maiko začíná 75 let po reformě v klanu. V této době již existovali nějakou dobu jak Bijuu, tak i „ninjutsu“. Historie se opět opakovala. Klanovraždy se opět staly oblíbeným koníčkem. Asi nejznámější klanovraždou se stala válka mezi klany Senju a Uchiha. Ačkoliv by se to mohlo zdát divné, tak klan Akaime se neúčastnil žádné z bitev, ve válkách sloužilo sídlo jako útočiště pro raněné ze strany spojenců a za dob klidu sloužilo jako místo pro plánování plánů. Ačkoliv se klan přímo nezapojoval do války, jejich strategické dovednosti spojenci využívali. Napadat klan však nebyl dobrý nápad, neválčil jen z toho důvodu, že neměl proti komu. Staré dohody dávno padly a nepřátelé také.  Klan toho využil a rozvíjel dál své umění ninjutsu. Klan usiloval o vytvoření technik, která by dokázala usmrtit protivníka právě jedinou ranou, jež by se jen těžce vyhl. Začalo to s uvolňováním chakry a jejím soustředění, avšak nedosáhli výsledku, jaký by čekali. Nestalo se totiž nic, protože nikdo neudržel tuto techniku tak dlouho, aby stihla nabrat dostatek síly. Dalším pokusem bylo využít kombinovaného útoku všech pěti elementů naráz. Problém však nastal s kombinacemi, nepodařilo se spojit všechny elementy v tomto útoku naráz, takže i z tohoto sešlo. Takovéto pokusy byly provázeny vícekrát a to i v podobách nekalých pokusů na lidech. Z těchto rádoby vědeckých pokusů vzešlo mnoho špatného, jež zanechalo v té době docela zmatky. Koho by také nevyděsilo, kdyby viděli člověka s býčí hlavou, osmi rukama a rudýma očima. Nikdo však nedošel na to, kdo taková monstra vytvářel...
Jak čas plynul, války mezi klany utichaly. Důvodem byla nová globální změna, kterou bylo založení první Shinobi vesnice, která slučovala více klanů pod jednu vesnici. Ostatní velké země viděly mocenský potenciál země ohně, s mocí kterou měly pouze klany Senju a Uchiha by nebylo vůbec těžké podrobit si ostatní velké země, která sjednocené Shinobi nemají. Do Konohagakure no sato se navíc přidávaly další klany, jako například klan Sarutobi. Reakcí na vytvoření první vesnice bylo sjednocení Shinobi pod jednu vesnici i v ostatních zemích. Takovému sjednocování Shinobi se nevyhnul ani klan Akaime, který se přidal k nové vzniklé Sunagakure no sato. Za prvního Kazekageho se klan staral o kontrolu nad zásobováním, zkušenosti se shromažďováním a manipulací měli až nad hlavu. K jejím pravomocem patřilo zabavování majetku, kontrola zásob putujících z/do Sunagakure no sato a přidělování obilí, které vyhádal první Kazekage na úplně prvním summitu pěti Kagů. Jelikož ani toto nebyla oblíbená práce, nikdo se o to nezajímal a známost se tím taky nezvětšila.
Když nastala období válek, členové klanu stály jak v prvních konfrontních liniích, tak i v podpůrných. Oblíbenou kombinací bylo sestavování dvoučlenných týmů, jeden se specializací na umění na tělesný boj a druhý na specializaci v ninjutsu. V bojích často excelovali, ale nikdy  neprozradili název svého klanu, drželi jméno svého klanu pod pokličkou. Měnili se Kagové, měnila se doba, avšak klan zůstával stále na svém místě, avšak nelenil. Jejich užívání všech nových zbraní bylo excelentní a co se týkalo technik, nepočínali si vůbec špatně. Patřily do top 5tky nejsilnějších klanů v Sunagakure no Sato. I v tuto chvíli nad Sunou klan bdí, když všichni dveře zavírají, světla zhasínají a v klidu usínají…  


Znak klanu:____________
 
Kekkei Genkai
Název KG: /
 
Popis KG: /
 
Výhody KG:  /

Nevýhody KG: /
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nags.forumczech.com
Kangae
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 08. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Klan Akaime   Thu Nov 13, 2014 12:04 am

POVOLENO

_________________
Sometimes you must HURT in order to KNOW, FALL in order to GROW, LOSE in order to GAIN, because life’s greatest lessons are learned through PAIN
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Klan Akaime
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Glory Stories :: Ke hře :: Tvorba :: Klan-
Přejdi na: