Vítejte na Naruto textovém fóru. Přihlašte se a hrajte! :')
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Svět Shinobi na vás čeká, chopte se kunaie a vzhůru do boje!

Share | 
 

 Riko Hiashi

Goto down 
AutorZpráva
Riko Hiashi
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 11. 14

PříspěvekPředmět: Riko Hiashi   Wed Nov 12, 2014 6:17 pm

Jméno: Riko Hiashi
Přezdívka: Ri, Ri-chann
Vesnice: Iwagakure no Sato
Hodnost: Tsuchikage
_______________________

Povaha:
Riko: je na své okolí milá, přátelská, usměvavá, nerada vyvolává hádky, vše se snaží vyřešit kompromisem. Je často upřímná, jak k ostatním, tak především sama k sobě. Bývá dosti kritická, co se týče tréninku, ale umí si jít za svým cílem, nevzdává se tak snadno a přesvědčit ji o vaší pravdě je zhola nemožné, protože si za svým názorem tvrdě stojí, je až neoblomně tvrdohlavá, což se jí už párkrát vymstilo.
Je přátelská, komunikativní a otevřená, ráda je ve společnosti, no naopak nepohrdne ani samotou.
No, každý člověk má i své temné stránky a Riko není výjimkou, umí se pořádně naštvat, Být dost ironická, a když nemá zrovna svůj den, bývá zamračená, uzavřená a dost se vyhýbá svému okolí, dokud ji tahle „nálada“ nepřejde, proto je v tyhle dny lepší se jí neplést do cesty.
Poslední věc, kdy se její povaha značně proměňuje, je při boji. V něm dokáže být dosti krutá a nezná slitování, protože ví, že kdyby zaváhala, nepřítel by jí taky nedal milost
Archon:
Archon je velice moudrý. Ne nadarmo se o něm povídalo, že je to šílenec. Miluje boj a krev. Je to trochu psychopat. Dělá si ze všeho srandu. Ovšem radí, Riko v důležitých situacích, co se týče vesnice. Nenývidím, když si s někým musí povídat, kromě Riko.
Podstata: Riko: Katon, Fuuton
Archon: Hyouton,Doton
Kekkei Genkai: Reishō 霊性 (Duchovno)


_______________________

Obrázek postavy: Riko:
Archon:
Popis: Má dlouhé hnědé vlasy, většinou v culíku. Tmavě fialové oči. Je malé výšky takže jsi ji někdy pletou, že je genin.

Životopis:

Narození

Riko se narodila v malé osadě poblíž Iwagakure no Sato. Ten den byl pro její rodiče jeden z nejkrásnějších, jedna velká událost, která se musela pořádně oslavit, protože zrovna v ten den poprvé spatřila Minako světla tohoto obrovského světa. Riko byla už odmalička velice nezbedné dítko, všechno hrozně ráda prozkoumávala, se vším si hrála, všechno chtěla znát a vědět, a když se jí nedostalo odpovědi, celý den si hrála na uraženou. Ano, taková byla, když byla ještě světem neostřílené dítko. V této osadě žili jen členové klanu Hiashi. Ke všem těmto členům již odmala vzhlížela jako ke svým vzorům.

Den pečeti
Riku rostla, vyvíjela se a její kratičký život stále pokračoval, vteřiny ubíhaly, hodiny se táhly a dny plynuly jako voda. Její otec ji tvrdě trénoval od chvíle, kdy se naučila chodit, aby z ní jednoho dne byl velice dobrý shinobi. Klan Hiashi po dvou letech rozhodoval, koho vyberou z dětí na den pečeti. Nakonec jejich volba padla na Riko a další dvě děti. Jakmile bylo po pečeti Riko, ležela několik dní u sebe v pokoji. Třeštila ji hlava a bylo jí špatně od žaludku a řvala ze spaní a bolestí. Nemohla si zvyknout, že v hlavě slyší podivný hlas ducha a chtěl s ní mluvit. Její tělo zápasilo o svůj prostor. Když jí bylo, lépe šla se projít. Bohužel zjistila, že ti dva další co dostali pečeť to psychycky nezvládli a tak byli prakticky nepoužitelní.  Jako kdyby ani nevěděli o světě, chodili po vesnici jako mrtvoly. Lidi se jim vyhýbali. Po několika dnech ti dva zemřeli, takže jako jediná Rika získala ducha
.
Akademie a narození bratra
Její otec ji začal trénovat ještě více. Učil ji jak s duchem vycházet a jak s ním komunikovat. V 8 letech se rozhodla, že půjde na akademii, aby se s ní stal genin. Když dokončila akademii a zjistila, že má malého bratra radostí se vracela domů. Už trénovala sama a zdokonalovala své dosavadní schopnosti. Když netrénovala hrála si se svým bratrem.

Úmrtí bratra
Když její mu bratrovi bylo 5 let tak byl den kdy měl dostat taky svého ducha. Po pár dnech kdy se její brat stále nehýbal tak začala být nervozní přestala trénovat a neusmívala se. Přišli den kdy měla jít na jednu z misí, než odešla podívala se a svého bratra a se smutkem odchází. Po pár dnech se vrací domů a míří si to do pokoje bratra. Zastaví se u jeho postele a rozbrečí se. Po smrti její ho bratra se často hádala s rodiči a úplně přestala trénovat. Už se na nikoho neusmála.

Vyhlazení klanu
Trochu ji znepokojovali zvěsti, co se šířili klanem, že hrstka banditů se chystá zaútočit. Ovšem, ten samí den, se stalo něco s čím Riko, nepočítala. Ten den se pohádala se svým otcem tak že si sbalila své věci a utekla kamsi do lesů. Bloudila dlouhé hodiny. Ignorovala bolest nohou, kterou její tělo cítilo. Při té příležitosti si poprvé v životě pořádně popovídala s Archonem jejím duchem. Měli si toho spolu co říct. Riko se dozvěděla jaký byl, Archon za svého života. Dozvěděla se, že dříve byl členem vesnice Iwagakure no Sato kde byl považován za šílence kvůli svým způsobům. Také pochopila, proč do ní byl zapečetěn. Jeho schopnosti byli nevídané. Řekla mu o smrti jejího bratra i když to sám věděl a on ji odpověděl, že se z toho musí přenést nebo sama zemře. Povídali si dosti dlouho, ale pak Riko, poznala, že je na čase aby se vrátila. Nechtěla trucovat tak dlouho. Ale když dorazila tam, kde měla být osada, naskytl se jí pohled, který ji zamrazil až v kostech. Celá osada byla srovnaná se zemí a všude leželi členové klanu Hiashi. Riko v té době, byla vzteky bez sebe. Chtělo se jí řvát a brečet zároveň. Když tak procházela, kolem zdemolovaných domů našla na zemi dvě katany, které patřili jejímu otci. Došla ke svému domu a dívala se na verandu, kde ležela její matka. Její krev kapala ze schodů na podupanou trávu a barvila ji do červena. Tušila, že zde už být nemůže a tak sebrala pro ni tak důležité věci a vydala se na dlouhou pouť světem.

Iwagakure no Sato
Putovala dlouhé dny. Ze dnů se staly týdny, z týdnů měsíce z měsíců dva roky. Po dvou letech se Riko, dostala do Iwagakure no Sato. Tato vesnice ji něčím uchvacovala. Od Archona toho slyšela hodně, ale nikdy si nemyslela, že to bude vypadat takto. zabydlela a plnila pro ni mise. Postupem času se vypracovávala do vyšších hodností. Po smrti posledního Kage se dlouho rozhodovalo, kdo bude dalším Kagem. Kage musel mít nějaký vztah k vesnici. A tak padlo toto břímě na Rik

Současnost
Někdy chvilka přemýšlí, jak by vypadal její život, kdyby se tehdy s otcem nepohádala. Možná by teď nebyla Kagem, nežila by celkem pohodový život. Večery sedí venku na lavičce a pozoruje hvězdy a Archon ji vypraví o vesnici ve které žije. Někdy chodí k hrobům a omlouvám se otci za tu hádku kdy její klan byl vyhlazen. Na lidi se zase začala usmívát a být na ně přátelská.

Inventář: ZVN (základní vybavení ninjů: kunaie,shurikeny,jehlice)
10x výbušné lístky
2 katany
Dovednostní body: 36

Síla: 6
Rychlost: 5
Inteligence: 6
Chakra: 4
Ninjutsu: 5
Genjutsu: 2
Taijutsu: 5
Kenjutsu: 3


Naposledy upravil Riko Hiashi dne Wed Nov 12, 2014 9:57 pm, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Valar
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 08. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Riko Hiashi   Wed Nov 12, 2014 7:08 pm

NEPOVOLENO
Krátkej životopis na post tsuchikage, navíc lidičky, ani není spuštěné forko a je tu několik postav, uvědomte se sakra.

_________________
Láska ke mě nestačí
__________________________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kangae
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 08. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Riko Hiashi   Wed Nov 12, 2014 7:49 pm

Na forko už se pouští v tom problém není, jen trochu zvětši ten živák nom ^^

_________________
Sometimes you must HURT in order to KNOW, FALL in order to GROW, LOSE in order to GAIN, because life’s greatest lessons are learned through PAIN
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Riko Hiashi
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Riko Hiashi   Thu Nov 13, 2014 11:52 am

edit
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Valar
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 08. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Riko Hiashi   Thu Nov 13, 2014 4:04 pm

POVOLENO

WELCOME IN GAME lol!

_________________
Láska ke mě nestačí
__________________________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kangae
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 08. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Riko Hiashi   Tue Nov 18, 2014 3:37 pm

POVOLENO

_________________
Sometimes you must HURT in order to KNOW, FALL in order to GROW, LOSE in order to GAIN, because life’s greatest lessons are learned through PAIN
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Riko Hiashi   

Návrat nahoru Goto down
 
Riko Hiashi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Glory Stories :: Ke hře :: Tvorba :: Postava :: Povolené postavy-
Přejdi na: