Vítejte na Naruto textovém fóru. Přihlašte se a hrajte! :')
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Svět Shinobi na vás čeká, chopte se kunaie a vzhůru do boje!

Share | 
 

 Ichiruko Kamari

Goto down 
AutorZpráva
IchirukoPoèet pøíspìvkù : 1
Join date : 24. 11. 14

PříspěvekPředmět: Ichiruko Kamari   Thu Nov 27, 2014 5:48 pm

Jméno: Ichiruko Kamari
Přezdívka: Ichi
Vesnice: Kumogakure no Sato
Hodnost: Jounin
_______________________

Povaha: Přátelský, dobře navazující spojenectví, vůdčí typ, bojovný duch
Podstata: Raiton
Kekkei Genkai: Ranton/černý blesk

_______________________

Obrázek postavy:
Životopis:
Kapitola I. – Narodil se shinobi
Byl to den velké bouře ve vesnici kdy v rodině Kamari zazněl dětský pláč malého Ichiruka. Byl vychováván v duchu spravedlnosti a pomoci. Z Ichiruka se stal ve vesnici velmi oblíbený malý kluk díky jeho povaze a schopnosti navázat s většinou lidí přátelské pouto.
Díky této vlastnosti si každý přál být v jeho blízkosti a tak když malý Ichiruko nastoupil na akademii měl ihned mnoho přátel. Po několika letech kdy absolvoval akademii a stal se z něj genin byl přiřazen do týmu.

Kapitola II. – První cvičení
Tým 8 složený z Ichiruka, Hajina Mijutsmeho, Kjote Ardic a senseie Tuila Wetereho byl týmem se specializací na kombinaci taijutsu a ninjustsu.
Při prvním cvičení kdy se sensei se svými studenty sbližoval se pomalu projevoval Ichirukův talent. Tuila připravil svému týmu simulovanou bojovou situaci pomocí stínových klonů. Díky Ichirukově schopnosti vůdčího typu dokázal se svým týmem odolat každému útoku který na ně sensei připravil, ať už to byl přímý boj, boj na dálku či ninjustu nebo genjustsu.
Tým 8 dostal první misi.
Úkolem Ichiruka a jeho týmu bylo ochránit jednu důležitou osobu z Kirigakure no Sato putující do jejich vesnice za větším obchodem který by byl pro vesnici skvělou finanční podporou.
Když dorazil tým na místo setkání tak bylo cosi jinak. Kontakt nikde a pouze na stromě byl připevněn vzkaz kde se psalo „jestli chcete svůj kontakt ještě někdy vidět zaplatíte nám 10 000 000 Ryo.“ Tým 8 se pustil do hledání svého kontaktu, když najednou Ichiruko našel v lese prošlapanou cestu. Vydali se po dané cestě než narazili na starou chatrč uprostřed lesa. Pomocí rámusu způsobeného výbušnými lístky se jim povedlo dostat bandity ven a zneškodnit je, čímž osvobodili kontakt a doprovodili ho do vesnice. Díky skvělému obchodu s
Kirigakure no Sato se zlepšila ekonomická situace v jeho vesnici.

Kapitola III. – první známky Kekkei Genkai
Po několika týdnech kdy přešlo několik dalších mísí rukama týmu 8 jim byla přiřazena jedna těžší mise kde už šlo o otevřený boj. Po třídenních přípravách byl tým 8 připraven vyrazit na misi. Jakmile však dorazili na místo určení a rozdělali „základnu“ ihned se dostali do obrané pozice. Ze všech stran začali zběsile létat kunaie. Podařilo se jim však tento útok odrazit a pustili se do protiútoku. Prvního nepřítele dostal Ichiruko ve velmi rychlém čase.
Bitva trvala okolo 20 minut. Na konci bitvy se tým 8 sebral a rozdělal základnu trochu dál od místa střetu.
Samozřejmě bylo nutno držet hlídku aby se nikomu z týmu nic nestalo a tak se po hodinách střídal celý tým. Přišla řada na Ichiruka. Jak Ichiruko strážil byl chycen do genjutsu a zajat nepřítelem. Jakmile se na místě kam ho odvedli probral byl spoután a nemohl se hnout.
Přišel k němu velitel nepřítele a řekl „jak jsem viděl jsi skvělý bojovník. Nechtěl by ses přidat k nám?“ Ichiruko samozřejmě ihned odpověděl NE. Velitel povzdychl a řekl „tak tě hold budeme muset zabít, ale abys neřekl že jsi neměl šanci můžeš se bránit, ale pochybuju že porazíš někoho na stupni Jouina.“ Ichiruka pustili a odvedli do místnosti kde měl čelit svému sokovi. Při tomto souboji kdy byl Ichiruko na dně se svou silou se projevil jeho Kekkei Genkai Ranton. Díky němu se mu povedlo uniknout a dokončit misi zneškodněním celé skupiny.

Kapitola IV. – Chunin
Týden po návratu z mise byl celý tým 8 doporučen na Chuninskou zkoušku. Ichiruko se dostal přes všechny části zkoušky kde získal další zkušenosti až se stal plnohodnotným Chuninem.
Raikage si všiml jeho nadání a kekkei genkai a nechal mu udělat těsně před svým odstoupením tetování.

Kapitola V. – Z Chunina na jounina
Později po několika měsících byl povýšen na Jouinina a získal si u Raikageho velkou oblibu. Co se bude dít dál už je budoucnost …

Inventář: ZNV, Katana
Dovednostní body: 30

Síla: 6
Rychlost: 6
Inteligence: 3
Chakra: 2
Ninjutsu: 3
Genjutsu: 1
Taijutsu: 6
Kenjutsu: 2
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Areton Akaime
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 07. 11. 14

PříspěvekPředmět: Re: Ichiruko Kamari   Sat Nov 29, 2014 2:16 pm

Takže:
1. Jestli chceš KG, musíš mít sepsaný klan.
2. Máš 29 bodů, ne 30.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nags.forumczech.com
 
Ichiruko Kamari
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Glory Stories :: Ke hře :: Tvorba :: Postava-
Přejdi na: