Vítejte na Naruto textovém fóru. Přihlašte se a hrajte! :')

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Svět Shinobi na vás čeká, chopte se kunaie a vzhůru do boje!

Share | 

Mizukage Kangae vs. Namikaze Miki

Goto down 
AutorZpráva
Miki Namikaze
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 28

PříspěvekPředmět: Mizukage Kangae vs. Namikaze Miki   Tue Nov 25, 2014 6:42 pm

Budou bojovat Miki vs. Kangae.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kangae
Kage

Poèet pøíspìvkù : 48

PříspěvekPředmět: Re: Mizukage Kangae vs. Namikaze Miki   Tue Nov 25, 2014 7:21 pm

Kangae Mizutsuchi

Dnes se nejednalo o žádný velký souboj, nebylo zde ani moc lidí a nikdo neočekával žádný zvrácený výsledek. Bylo jasné, kdo vyhraje a že bojovat s Kagem je sebevražda. Jednalo se o boj v aréně Kirigakure, kde také před lety můj bratr proslavil celý klan. No co už, stop vzpomínkám, v plášti a klobouku jsem přišel až doprostřed bojiště, kde jsem se zastavil, plášť i klobouk shodil a problesknul jsem se opět na tribunu za diváky.

Zdravím vás, obyvatelé Kirigakue! Dnes vám ukážu své schopnosti pouhým bojem Kenjutsu a lehkých Ninjutsu! Možná, že měl Miki možnost použít i S-rank a já pouze C-rank, ale stejně byl značný rozdíl v mých a jeho schopnostech, opět jsem rychle seskočil dolů, párkrát zamával a pravou ruku natáhl k jedné své kataně, následně to stejné s druhou rukou. Čekal jsem, až se to dítě, které se záhadně stalo Jouninem dostaví. 

Mizukage Kangae vs. Namikaze Miki
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Glory Stories :: Pro hráče :: Off Topic :: Aréna-
Přejdi na: