Vítejte na Naruto textovém fóru. Přihlašte se a hrajte! :')

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Svět Shinobi na vás čeká, chopte se kunaie a vzhůru do boje!

Share | 

Sídlo feudálního pána země Vody

Goto down 
AutorZpráva
Azurashi
Feudální pán

Poèet pøíspìvkù : 5

PříspěvekPředmět: Sídlo feudálního pána země Vody   Mon Nov 24, 2014 7:43 pm

Již od dávných dob, zde sídlí feudální pánové země Vody, avšak pro tentokrát to nejsou jen nějací politici. Současní feudální pánové mají na starost celou zemi a mají stejnou, ne-li větší moc než Mizukage. Tudíž i feudální pánové jsou bojovníci, kteří dokáží používat jutsu.

Feudální pán země Vody: Azurashi
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kangae
Kage

Poèet pøíspìvkù : 48

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo feudálního pána země Vody   Mon Nov 24, 2014 8:46 pm

Kangae Mizutsuchi

Společně s Kaitem jsme dorazili před obrovský dům, ve kterém žil samotný feudální pán Azurashi-san. Byl poměrně silný, ale s tím se již dalo počítat, spousta shinobi na úrovni S-rank byli opravdu skvělý. Zastavil jsem Kaita a ještě pověděl: Dávej si pozor, když dojde k boji, dej do toho všechno. 
Chápeš? Tohle bylo všechno co jsem Kaitovi řekl, poté jsme zamířili do budovy, kde jsme se posadili ke stolu a čekali na Azurashiho. 

Kaito
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 17

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo feudálního pána země Vody   Mon Nov 24, 2014 10:09 pm

Došel jsem sem společně s Mizukagem. Stále jsem měl v hlavě proti komu to vlastně stojíme. Feudální pán musí být hodně silný, a i když je tu i Mizukage měl jsem jisté pochybnosti o splnitelnosti této mise. Když na mě promluvil pouze jsem se pousmál a poté pronesl Ano, Chápu A opět jsem se vydal za mizukagem.
Návrat nahoru Goto down
Azurashi
Feudální pán

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo feudálního pána země Vody   Tue Nov 25, 2014 2:56 pm

Azurashi

Krásný to den, že ano, Mizukage?  Nebylo slyšel odkud se hlas ozývá, ale každý věděl, komu tento hlas patří, ano byl to známý feudální pán Azurashi
. Ze stínu vyrazila postava. K překvapení to byl mladý a pohledný muž, přibližně 20 let. Otázkou bylo, jakto, že je tak mladý a je to feudální pán, otázkou též bylo, jestli to je on. Čekal jsem až přijdeš, poslední dobou až moc toužíš po moci. Řekl jsem chladně a zamířil k Mizukagemu. Aki, postarej se o toho druhého. Z trámu seskočila dívka, mohlo jí být maximálně 17 let, předtím sis jí ani nevšiml.
 Aki

Dobrá tedy, Azurashi-san, postarám se o něj. Dívka se usmála a katanu napřáhla proti Kaitovi, v její tváři nebyl ani úsměv ani strach, prostě tušila, že to pro ní nebude výzva a že vyhraje na 100%
Návrat nahoru Goto down
Kaito
Chunin

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo feudálního pána země Vody   Tue Nov 25, 2014 5:15 pm

Dění jsem zprvu nějak nevnímal. Spíše jsem sledoval okolí. A poté co z trámu seskočila dívka, jakási Aki, která na mě namířila katanou pochopil jsem že to nebude jen tak. Povzdychnu si a protáhnu se. Poté se pousměji a shodím ze sebe svůj modrý plášť, vytasím svou katanu a připravím se na boj.
Návrat nahoru Goto down
Kangae
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo feudálního pána země Vody   Tue Nov 25, 2014 5:44 pm

Kangae Mizutsuchi

Tak nějak mi došlo, že to Kaito bude mít velice těžké, protože Aki byla má známá z dřívějška, věděl jsem, že i ona je na úrovni S-rank, ačkoliv pořád bych jí porazil, víceméně Azurashi mi dělal mnohem větší problémy, hodlal rovnou bojovat, Aki by Kaita hned nezabila, spíš si s ním bude jen hrát. Jsem rád, že nějak extra nezdržuješ Azu-kun. Tohle se zakřiknout nedalo. Okamžitě jsem vytasil katanu a zaútočil na Azurashiho. 

Možná jsi silný a rychlí, ale kdo z nás dvou je lepší, hm? Zasměji se a poté se ho snažím zasáhnout. 

Azurashi
Feudální pán

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo feudálního pána země Vody   Tue Nov 25, 2014 6:02 pm

Azurashi

První útok přišel velice brzy, ale má katana lehce zastavila tu Mizukageho. Rychlím pohybem jsem poskočil přímo za něj, načež jsem sekl, nepočítal jsem s tím, že by to byl lehký souboj, ale prozatím se mi nechtělo nějak používat techniky a Mizukagemu také ne. Mizukage, prosil jsem vás, aby jste mě neoslovoval Azu-kun, děkuji. Tohle mě opravdu štvalo, kvůli minulosti, ale co už, tento boj jsem chtěl vyhrát a donutit ho, uznat moc feudálních pánů.

Aki

Budeme si hrát, co ty na to? Aki byla velice provokativní a vyplázla směrem k tobě jazyk. Následně se odrazila od země a prudce sekla svojí katanou. Ale ve chvíli, kdy tě zasáhnu tato hra končí a zemřeš. Jak to myslela? Kdo ví..

Návrat nahoru Goto down
Kaito
Chunin

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo feudálního pána země Vody   Tue Nov 25, 2014 6:09 pm

Když na mě Aki promluvila poprvé jen jsem zakroutil hlavou Jelikož je tu s feudálním pánem tak bude určitě silná musím si dávat velký pozor a ve chvíli kdy na mě zaútočila jsem naštěstí včas zareagoval a její útok jsem vyblokoval svou katanou. Po vyblokování jsem poodskočil do zadu, hodil po tobě 5 shurikenů, poté jsem se opět přibléžil, a poté jsem i já přímo zaútočil a sekl po tobě katanou
Návrat nahoru Goto down
Kangae
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo feudálního pána země Vody   Tue Nov 25, 2014 6:21 pm

Kangae Mizutsuchi

"Snad to Kaito zvládne" Pomyslím si a když mě Azurashi přeskočí a pokusí seknout, má duhá ruka vytasí druhou katanu a tou zablokuji jeho úder. Katany spojím lankem, které vytvořím z vody a jednu z katan hodím přímo proti Azurashimu. Pozor, Azu-kun. 

Azurashi
Feudální pán

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo feudálního pána země Vody   Tue Nov 25, 2014 6:39 pm

Azurashi

Tak naivní, nezměnil ses Kangae! Ano vykřikl jsem jeho jméno a svou katanou jsem lehce vysekl jeho katanu letící na mě, protože v ní neměl tolik síly a ovládal jí na dálku zabodla se mu při střetnutí s tou mou do zdi. Dám ti ještě jednu možnost, otoč to a vypadni. Nechceš tu přijít k úrazu nebo k nějakému oslabení ne? Dodám poznámku a poté přeskočím přes jeho katanu a ve vzduchu si vytasím další dvě katany. Jak teď vypadá můj boj? Sekám dvěma katanami a třetí si prohazuji vzduchem, je to velice rychlí styl boje s meči, dokonce i Mizukage bude mít co dělat.

Aki

"No, tahy toho kluka, nejsou moc dobré" Tohle jsou nyní moje myšlenky, sice na něho nejdu ani trochu silně, ale i tak, příliš odkrývá své slabiny. Na úrovni Chuunina jsem přizabila dva legendární šermíře, jak je možné, že jsi Chuunin a přitom mě ani nezasáhneš. Těch pár shurikenů jsem lehce vysekla a dopadli na zem. Následné problesknutí doplnil prudký kop, měl bys něco udělat, pokud nechceš skončit se zlomeninou, je jasné, že kop v té rychlosti zasáhne, ale pokud ho budeš blokovat máš šanci, že to nebude tak prudké.

Návrat nahoru Goto down
Kaito
Chunin

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo feudálního pána země Vody   Tue Nov 25, 2014 6:50 pm

Mé útoky neměli žádný účinek a po rychlém vyslechnutí slov Ari jsem řekl Protože já jsem slabý... Poté jsem se ani nenadál a čekal mě prudký kop, který mě zasáhl, naštěstí jsem stihl dát ruce k sobě, takže jsem sílu kopu aspoň částečně snížil. Ale i tak jsem cítil jak mi v levé ruce něco křuplo, určitě bude zlomená nějaká kost. Po zásahu trochu zakolísal. Zkoušel jsem z levačkou pohnout a stále jsem s ní dokázal aspoň trošku hýbat. Dokázal jsem s ní pohnout na tolik abych poskládal znamení Suiton: mizurappa! vyslovil jsem, poté jsem opět pevně uchopil katanu a vyčkával.
Návrat nahoru Goto down
Kangae
Kage

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo feudálního pána země Vody   Tue Nov 25, 2014 8:02 pm

Kangae Mizutsuchi

Po chvíli jsem se začal vlastně smát, Azurashi byl někdo, kdo o svůj titul bojoval jen proto, aby ho ochránil před idiotskými pány. Vlastně jsem to mohl ukončit a prostě ho o titul poprosit. Když Aki zaútočila na Kaita, vytvořil jsem před tím štít z vody a ten jsem zmrazil, takže její kop ho vlastně ani nezranil. Chtěl jsem se ujistit, jestli jsi ještě stejně schopný, jako před lety. Titul ti nechám, ale Kirigakure bude mít hlavní moc v celé zemi Vody a já budu mít hlavní slovo, vím, že budeš souhlasit, přeci jen, tak zněla dohoda, že ti pomůžu a ty pomůžeš mě. Právě proto zůstaň ve funkci, budu potřebovat tvou podporu v boji, bude brzy sraz pěti Kagů, budeš moje ochranka, kdyby náhodou. Usmál jsem se a poplácal ho po rameni, poté jsem mrkl na Aki a řekl: Kaito, jdeme, mise splněna. Následoval můj návrat do vesnice.

Azurashi
Feudální pán

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo feudálního pána země Vody   Tue Nov 25, 2014 8:06 pm

Azurashi

Tušil jsem to Kangae-kun. Též jsem se zasmál a schoval své zbraně, totéž udělala Aki, která Kaita vlastně neměla ani v plánu zranit, jen když se odváže, tak je docela psycho. Jo, stal jsem se feudálním pánem, bych ti to místo podržel, klidně tě na sraz pěti Kagů doprovodím, víš, že mě věřit můžeš a rád ti toto místo hlídat budu. Aki, podej vyhlášení, že země Vody je nyní pod plnou vládou Mizukageho.

Aki

Kangae-senpai, už jsem si myslela, že jste to myslel zcela vážně. Led mi pod nohou prasknul, byla to technika Kangaeho, nebo jsem to dokázala sama? Kdo ví. Hey kluku, drž se, nezapomeň jedno, pokud se budeš považovat za slabého, tak slabý zůstaneš. Mrknu ještě na Kaita a poté jdu podat vyhlášení.

Návrat nahoru Goto down
Kaito
Chunin

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo feudálního pána země Vody   Wed Nov 26, 2014 6:09 am

Když Kangae řekl že mise skončila trochu se mi ulevilo. Sebral jsem svůj modrý plášť a oblékl si ho a pomalu odcházel, když jsem zaslechl slova Aki. Chvilku jsem se nad nimi pozastavil a poté odešel.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo feudálního pána země Vody   

Návrat nahoru Goto down

Sídlo feudálního pána země Vody
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Dračí země
» Země čaje
» Země Železa