Vítejte na Naruto textovém fóru. Přihlašte se a hrajte! :')
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Svět Shinobi na vás čeká, chopte se kunaie a vzhůru do boje!

Share | 
 

 Děj ve hře

Goto down 
AutorZpráva
Areton Akaime
Kage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 07. 11. 14

PříspěvekPředmět: Děj ve hře   Mon Nov 10, 2014 5:28 pm

Kronika
 
Po IV. Velké válce ninjů
 
Válka skončila a nastal opět čas míru. Zlo bylo poraženo, Bijuu vypuštěny do Světa a nastalo to, o co aliance bojovala, došlo na mír. Naruto ve finálním boji proti Sasukemu remizoval a oba přišli o ruku, Narutovi však byla dána protéza z buněk Hashirami. Sasuke ji odmítl, vydal se do světa, aby poznal kraje. Kakashi se stal šestým Hokagem, nikoliv Naruto. Svět po dlouhé době zažíval prosperitu a čerpal peníze z politicky stabilních vztahů, rozvíjel se obchod a Svět přestal s válčením. Všechny vesnice se rozrostly do nevídaných rozměrů a sloužily jako znak prosperity. Banditi, Nukeninové a zlořádi ze světa prakticky vymizeli, většina Nukeninů se vrátila do vesnice, aby přijala trest za své činy a lapkové si hned rozmysleli, zda-li je dobrý nápad přepadávat lidi na území velkých Zemí. Všechno vypadlo vskutku do idilicky…
 
30 let po válce
 
Nastalo období tzv. neutralismu. Lidé nebyli k sobě tak blízko, jako tomu bylo ihned po válce. Většina stávajících Kagů odstoupila kvůli stáří ze své funkce a takto se k moci konečně dostal Uzumaki Naruto, stal se z něj Sedmý Hokage. Čekalo se, že po jeho nástupu bude svět opět stabilní. Zprvu to tak skutečně vypadalo a vztahy díky Narutovi se ve všech vesnicích zlepšovaly. Na co nestačil Naruto, to dodělal Sasuke, jakožto vůdce ANBU, síla ve stínu. Společně dělali z Konohy postrach všech, nikdo si nedovolil proti nim dvěma jít. Avšak to platilo jen ze začátku, lidé si totiž uvědomili, že žijí ve strachu z toho, že Konoha je zničí, nebudou-li se chovat tak, jak jim to bylo řečeno. Z takovýchto malicherností vznikala zášť, ze zášti nespokojenost a z nespokojenosti nenávist.
Vesnice začaly proti Konoze kout pykle. Byly naplánovány atentáty na Naruta. Smutné bylo, že i v Konoze se našli zrádci, kteří s atentátem pomáhali. Mezi  Kumo, Kiri, Sunou a Iwou se uzavřelo spojenectví, tzv. Elementární pakt. Ten zahrnoval vzájemnou ochranu při napadení Konohou, společné vyhlášení embarga na Konohu a posílení trhu mezi těmito čtyřmi vesnicemi.  Cílem bylo vyprovokovat Naruta, aby svolal sraz 5 Kagů. To se také povedlo. Sraz byl pořádán v Kirigakure no Sato. Na tuto chvíli se čekalo. Na srazu pěti Kagů byli jen čtyři židle. Proč? Nepočítalo se s tím, že by Naruto atentát přežil. Jak procházel hustou mlhou, byl členem své ochrany udeřen do hlavy a vypukl boj mezi zrádci a lidmi, jež zůstali Narutovi věrní. Zrádců však bylo více a tak tedy Narutovi lidi podlehli. Naruto byl poté zapečetěn  do Kohaku no Johei, kde je zapečetěn dodnes. Sasuke brzy na to také zmizel a na dobu deseti let se vlády v Konoze ujal Shikamaru, jež vesnici pouze spravoval, nebyl přímo jejím Kagem.
 
 
40 let po válce- Současnost
 
Nastává období, v němž se nyní pohybujeme. Rozpadla se aliance čtyř vesnic a vztahy s Konohou se vrátily do normálu. Staří Kagové odstoupili z funkce a uvolnili místo nové, mladé krvi. Svět zatím vypadal stále nevinně, ale všichni věděli, že to je jen přetvářka. Současní Kagové, to byli ti, kteří rozhodovali o tom, jak budoucí svět bude vypadat. (zde následuje ingame)
Vesnice se dali do pohybu, následuje sraz pěti Kagů?


Dnes si mnozí položili otázku, co se bude dít dál? Ví se pouze jedno, moc feudálního pána Vody - Azurashiho byla svržena Mizukagem, jak se to stalo? Kdo ví.. Chce mít Mizukage nadvládu, či je za tím někdo jiný? 
 


(kronika se bude doplňovat, jak bude plynout čas.)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nags.forumczech.com
 
Děj ve hře
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Glory Stories :: Ke hře :: Základy-
Přejdi na: